Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda lubelski stanie przed sądem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2018 r. o 18:59 Powrót do artykułu
Byle babcia i w wojewodzkim taka panika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byle babcia i w wojewodzkim taka panika? Raczej kupe śmiechu ze rozum babcia postradała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zsl wstydu nie mają niech mu sami założą a nie babcię wykorzystują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie budzi zaufania ten Czarnek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 500+, mam od Antka 500 za gotowość aby się z domu wynieść słyszałem że za hejtowanie PIS dużo płaci, do kogo mam się zgłosić aby nawiązać stosowną umowę, dodam tylko że nigdzie nie pacuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi tej kobiety, wojewoda jej nie obraził, ale ona jest narzędziem w rękach zsl , pewnie jej kazali, wykorzystali te babcię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Żal mi tej kobiety, wojewoda jej nie obraził,  ale ona jest narzędziem w rękach zsl , pewnie jej kazali, wykorzystali te babcię
Znam jedego staruszka, którego peeselowcy zrobili burmistrzem i razem po swojemu dzałali... Ta też pewnie tylko pozew firmuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Butny cos jakiś ten człowiek. Niby to prawnik... a Powinien w mojej ocenie ją przeprosić, i zaprzestać dlaszej działalności publicznej. Najlepiej zrzec się stanowiska wojewody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda ocenił kwalifikacje...Skandal!!! Jak można tak człowieka potraktować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi tej kobiety, wojewoda jej nie obraził,  ale ona jest narzędziem w rękach zsl , pewnie jej kazali, wykorzystali te babcię Mi też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi tej kobiety, wojewoda jej nie obraził,  ale ona jest narzędziem w rękach zsl , pewnie jej kazali, wykorzystali te babcię Każdy to wie !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka babcia, jaka gnoju babcia ? to u was w pisie same mohery, dewoty, głupie baby po przekwicie i zajadłe żmije z wypadniętą szczęką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie podejscie do kobiet w pisie - maja rodzić ku chwale i siedzieć w kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzić ku chwale partii oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-PSLowskie trolle nadają zza biurek sosny i zukowa? To już wasza ostatnia kadencja w samorządach. Cud nad urną się nie wydarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że wojewoda bedzie mógł parkować w fontannie, żeby nie zasłabł jak będzie sie udawał na kolejna uroczystosc na litewski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zsl wstydu nie mają niech mu sami założą a nie babcię wykorzystują  Po co ? Lepiej babcie wykorzystać do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna ta babcia ale czy ona wie że jest narzędziem w rękach peeselo wskich gadów i łysonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO i PSL współrządzą w prawie wszystkich sejmikach samorządowych, przez co decydują o obsadzaniu nie stanowisk (dyrektorów szkól, gimnazjów również) oraz decydują o wydawaniu wielomiliardowych kwot. W samorządach pracuje blisko 256 tys. urzędników - kwik jak widać dość spory, bo następne wybory ich zmiotą, jak tych z sld.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech peeselowscy dadzą tej babci spokój, niech sami się sądzą a nie babki do tego wykorzystują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...