Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda lubelski z nagrodą od Beaty Szydło. Ale inni dostali więcej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2018 r. o 07:36 Powrót do artykułu
Sam pis zauważył, że na wiecej nie zasłużył :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie co ten Czarnek takiego konkretnego robi oprócz PR-u i lansowania własnej osoby? Za co bierze niemałe pieniądze? Oprócz jeżdżenia po balach, przecinania wstęg itp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanie Państwo, Wystarczy nie kraść, ziomale dostali po 70 tysi na wiejskiej a Jasiński 380 tys odprawy Chojna zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale idiotyczne, komusze komentarze. Matołki, do nauki i później do roboty a nie bzdurne komentarze pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jakie ładne chłopaki. Przepraszam głosowałem na Pis ale dość , koryto jak wszyscy inni. Za co kurna dostali za biegani ei gadanie głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że coś się zmieni pod tym względem jak zaczną rządzić ale myliłem się. Kradzież w białych rękawiczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na pis. Już nie będę , jest gorzej niż było. Trzeba myśleć a nie ufać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosowałem na PiS, bo wiedziałem, że się zmieni... na gorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziękowania dla DW , od byłch towarzyszy za rewolucyjną czujność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak się okrada Państwo. PiS = złodzieje. ps. jakby ten złodziej miał choć cień honoru, to przekazałaby te ukradzione społeczeństwu pieniądze - na społeczne cele (np. dom dziecka czy hospicjum)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagrody! To są zapłaty za szczekanie partyjne. To nie ma nic wspólnego z ideą nagród. Towarzysze, komuna wróciła!!!. Ciekawe czy ci czynownicy którzy tak chętnie zgarniają te "nagrody" pamiętają o swoich, niektórych wyborcach, którzy kiedyś przesiadywali w obozach internowania, "ćwiczeniach wojskowych"(sic!), lub pełnili "dobrowolnie służbę w ZOMO"(sic!), lub innych "dobrowolnych" instytucjach bo nie każdy wówczas mógł dostać paszport i wizę do Kanady, USA czy Australii !.Piszę tu o tych starszych bo "młodych wilków" lekko usprawiedliwiam - "wszak nie wiedzą co czynią".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeszcze podalibyście kwoty nagród, jakie psl-owscy dyrektorzy w marszałkowskim dostali w 2017r...... czyli tak na rok przed wyborami samorządowymi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS = Pieniądze i Spółki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suweren otumaniony ideami narodowo-katolickimi, misją wstawania z kolan, albo kontem zasobniejszym o 500 plus i tak zapomni wszystkie grzechy i przewinienia władzy dobrej i dojnej zmiany. Najlepiej pokazują to sondaże preferencji wyborczych. A w kraju rządzonym coraz mocniej totalitarnie, z własnymi służbami i mediami, ludowi można wmówić wszystko, nawet wtedy, gdy zacznie brakować w budżecie, na to 500 plus także. Najwyżej przerzuci się z innej kieszeni i pokaże wielkie G.... emerytom. Byleby tylko suweren widział, że władza robi wszystko, aby ta nasza narodowo-katolicka Polska powstała z kolan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarnek pracowac słabo, czarnek mało dotać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię Pana Czarnka za jego butę i arogancję. Pozwala sobie obrażać ludzi jeśli tylko mają inne poglądy niż on, ale uważam, że dla osoby piastujące takie stanowisko nie są to wcale jakieś strasznie wysokie nagrody. Bardziej bym się skupił na tym co w tym czasie zrobił dobrego dla regionu i z tego bym Pana Wojewodę rozliczał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Urzędzie Marszałkowskim są jakieś nagrody? Może by tak DW też poinformował Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co!? Za arogancję i butę! Nie wart psiego grosza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardzi robotne to som chłopoki z ZSL.A do koryta to nikogo obcego nie dopuszczom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy teraz wystarczy na żyletki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...