Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda nie będzie przepraszał. "Moja wypowiedź nie była kierowana do nikogo personalnie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 kwietnia 2017 r. o 20:46 Powrót do artykułu
Gdy cham domaga się przeprosin. Bezcenne! Obrońcy ubeków i poprzedniego złodziejskiego ukladu sami powinni skulić ogon pod siebie i przestać obszczekiwać wszystko dookoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie nie przedstawia placu zamkowego, tylko plac teatralny. Ładna dziewczyna, a Pan wojewoda porządny chłop!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze bo byłych funkcjonariuszy PRL którzy działali na szkodę państwa nie ma co przepraszać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co napisać jak ktoś nie zna dokładnie historii i nie ma wyobraźni a jest tylko tubą propagandową po prostu wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek wazelinę używa garściami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Kaminski przeprosi za to na na Wojewode pisali zwolennicy KOD dr hab Piotr Witek z umcs prof. Dariusz Libionka z Muzeum na Majdanku i PAN oraz dr Mariusz Zajaczkowski z lubelkiego IPN bo ujawniona facebbokowa konwersacja tych lewicowych intelektualistow jest bardzo pouczajaca. Szkoda ze redakcja Dziennika Wschodniego ( sztandaru ludu) nic o tym nie pisala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawde powiedział, nie ma za co przepraszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada dla PIS-Bolszewików ..."Czego nie zabrania PRAWO, ... powinien zabraniac WSTYD". Tylko, czy tego mozna oczekiwać od od "BURAKÓW", ktorym słoma wystaje nie tylko z butów, ale ...i z MÓŻDŻKÓW . ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO WOJEWODO ! Postubeckie ekipy musza zostac w w Polsce zmarginalizowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem zgnile czerwone ZSL CHCE SIE UKLADAC Z PUTINEM - nowa targowica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy Polak i normalny facet. Brawo PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czarnek, Pana tłumaczenia są żałośnie śmieszne. Z całą premedytacją chciał Pan obrazić sympatyków i członków Komitetu Obrony Demokracji nazywając ich ubekami i kapusiami. Przypominam Panu, że 5. warunkiem dobrej spowiedzi jest zadość uczynienie Bogu i bliźniemu, czyli publiczne przeproszenie tych których, Pan publicznie Pan obraził ! Mam nadzieję, że jest Pan prawdziwym katolikiem i potrafi Pan dopełnić należycie wszystkich warunków dobrej spowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Esbeckie klakiery zamilczcie na wieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo, kiedyś PiS się skończy i trzeba będzie ludziom spojrzeć w oczy. Wstyd Waszym i narodowców hasłem nie powinno być Bóg Honor i Ojczyzna tylko Buce Chamy i Zgnilizna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alimenciarz kodziarzy niech zaplaci zalegla kase dzieciakom, a dopiero poxniej mozecie szczekac cos o demokracji, ktora kidys zwalczaliscie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jemu to słoma z butów wystaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo! Ciężko mnie Pan obraził. Ja byłam w komitecie założycielskim Solidarności w jednej z lubelskich instytucji, współorganizowałam strajk. A jakie są Pańskie zasługi? To,że postanowił Pan, wysługując się PiSowi, zrobić karierę? Takich jak Pan w PZPR było wielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu wojewodzie brakuje kultury, ogłady, wiedzy, inteligencji i instynktu samozachowawczego, bo co on zrobi jak się skończy dobra zmiana, kto go przygarnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo! Ciężko mnie Pan - należącą kiedyś do komitetu założycielskiego Solidarności w jednej z lubelskich instytucji, współorganizatorkę strajku - obraził. A jakie są Pańskie zasługi? To, że wysługując się PiSowi, chce Pan robić karierę? Podobnych Panu było w PZPR na pęczki. Ta sama ścieżka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy panu jedzie z ust skoro pan ciągle liżesz komuś tyłek????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...