Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
drogi, wszelkie remonty ulic zrobil bo otrzymal dotacje z unii..mysl troche co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentnie Pan Zuk złamał prawo, ale ciężko odspawać się od stołka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysa pało masz trochę honoru. PiS dostawał odsyp od Ciebie jak zgarniałeś setki tys PLN z ZUS. Ile jeszcze lat w tak zwanej wolnej Polsce będą umarzane sprawy Żytdom, wermachtowcom, pachołkom żydowsko-szkopskim. Brał aż się zesrał w GWno chce na środu Lublina zostawić wyborcom. A spadaj prowincjonalku tam skąs przybył do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRA ZMIANA PISOWSKA nie potrafią wygrać w wyborach bezpośrednich to knują w W-wie, Lublinie, tak się świnie pchają do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla łamania prawa.Żuk to taki sam obywatel jak każdy Kowalski.Zero tolerancji dla nieuczciwych urzędników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za Żukiem. Wstyd mi że głosowałem na pis.... wybaczcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego opozycja targowicka umawia się po kryjomu z Frau Merkel w ambasadzie Niemiec w Polsce? Czego się obawiają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosowałem na pis. zaczynam tego żałować...... Żuk toj edyny prezydent za którego rządów , coś się działo, dzieje... sceptycy powiedzą że dług się powiększył itd... - w *** to mam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo ma być równe wobec wszystkich. Za kradzież w sklepie sądy ostro skazują maluczkich. Dlaczego samorządowiec miałby być traktowany inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dura lex sed lex
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda postępuje jak pisowski urzędnik,zapomina,że jest młody,życie i kariera przed nim,a oto postępuje tak aby wszyscy go zapamiętali,że interes PiS jest ponad dobrego gospodarza Miasta. Wojewodo, PiS nie jest wieczny,zapamiętamy pana.Czepił się Prezydenta natychmiast po namaszczeniu przez prezesa Dłużej klasztora niż przeora,zapamiętaj człowieku.Żuk to I-szy Prezydent, który cały czas robi dla Lublina,a pisowcy tylko niszczą, nienawidzą i dzielą Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawodawca określił sprawę jasno. Jesli złamano zapisy, a CBA pokazuje kwity, że tak było, to delikwent musi ponieść prawne konsekwencje. Proste i bez żadnej polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuku, stary sklerotyku, jak brałeś kasę za udział w Radzie Nadzorczej to wtedy było myśleć, ponad 200 tys zł to ładna kasa. Prawo powinno obowiązywać wszystkich, chrząszcze typu żuk czy mucha także muszą mu podlegać. Skończyła się era zdrajców i sprzedawczyków a Żuk chyba o tym jeszcze nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że jest to atak polityczny, na dokładkę bardzo niesmaczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie temat zastępczy, Pis prowadzi wojnę której motłoch nie pojmuje i do tego się cieszy. Co się stało z byłym prokuratorem który aktywnie działał w PRLu? To już nikomu nie przeszkadza, chore społeczeństwo. Co z lekarzami którzy popełniają błędy i śmieją się w twarz pokrzywdzonej osobie? Dziwny jesteście wyborcy PiSu! Tak wygląda pozorowana praca, niby robią lepiej, a tylko walczą z PO zamiast zmieniać coś na lepsze! Bo stanowiska się same nie obsadzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby pracujące dla miasta czyli Żuka mogą pisać jakieś nawiedzony posty o dobrym prezydencie ale prawda jest taka że złamał prawo i to jest w świetle dokumenty i przepisów tak oczywiste jak ponad miliardowy długo Lublina. Procedury prawne ruszyły i ciekawe czy Żuk będzie teraz przyciągał proces. Jeśli dla niego jest tak oczywiste że wziął te prawie 260 000 zł legalnie to powinień jak najszybciej dążyć to zakończenia procesu a nie czekać na ostatnie dni terminów składania pism.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wolę Żuka niż Misiewicza. Lublinowi potrzeba sprawnego gospodarza a nie partyjnej kukły, pokroju tego pana z prawej strony.
Pierwszy raz słyszę by na prezydenta Lublina miał chrapkę jakiś gostek o nazwisku Misiewicz. O Poseł Musze i owszem, ma ubiegać się o stołek po Żuku. Z tego co wiadomo PO raczej nie będzie popierać Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jestem za Żukiem. Wstyd mi że głosowałem na pis.... wybaczcie
Jak masz popełnić z tego tytułu samobójstwo to Ci synu wybaczem, że zbłądziłeś. W ramach pokuty weź pałę i 10 razy pier....ij się w ten durny łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent nie powinien zasiadać w radzie PZU, to jest niemoralne, ale nie przestępstwo. Żaden polityk nie powinien mieć w czasie swojej kadencji dodatkowej pracy. Tu wychodzą nasze przepisy które każdy interpretuje jak chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk złamał prawo i jest to fakt. PO prostu ośmiorniczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...