Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chamstow zwolennikow PO i Tuska swieci triumfy na kazdym kroku. Teraz pobili sie na parkingu. Nowobogaccy w zadluzonych willach pokazuja prawdziwe oblicze braku kindersztuby na kazdym kroku. A wy tylko potraficie ujadac na przyzwoitych, skromnych i dobrze wychowanych Polakow, tylko dlatego, ze nie chca sie dac skusic obiecankami motlohu i sprzyjaja prawdziwym patriotom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TY pier***ISZ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I prawidłowo.. posranych cwaniaczków z czubkami na głowie i z nie mniejszymi w głowie uczyć rozumu.Chociaż nie wiem czy takie prymitywy są w stanie coś zrozumieć ?. Taka kanalia będzie łamała samochód zamiast wyjść z łopatą i sobie odśnieżyć stanowisko ...Prawda jest taka; deb*** jest kłopotliwy dla społeczeństwa, a silny deb*** jest dla niego jeszcze i niebezpieczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamstwo moherowych pisowców i reszty bałaganu kaczyńskich nie zna granic. HAŃBA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz ci ograniczeni powinni przez dwa lata kiblowania odśnieżać plac spacerowy w karcerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamstwo PO - magierow tuskowcow nie zna granic. Tak PO wychowuje mlodziez...HAŃBA!!!POPO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj to z Cezarego niezły prostak! Mam nadzieje że długo zabawi w pierdlu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był napewno elektorat PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
Chamstow zwolennikow PO i Tuska swieci triumfy na kazdym kroku. Teraz pobili sie na parkingu. Nowobogaccy w zadluzonych willach pokazuja prawdziwe oblicze braku kindersztuby na kazdym kroku. A wy tylko potraficie ujadac na przyzwoitych, skromnych i dobrze wychowanych Polakow, tylko dlatego, ze nie chca sie dac skusic obiecankami motlohu i sprzyjaja prawdziwym patriotom.
Ciebie juz całkiem popi..............ło a moze był z PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle wszystko pomieszane..Mieszkam obok i widziałem zdarzenia.Po pierwsze ten niby pokrzywdzony nie prosił Cezarego tylko wezwał na parking jego ponad 50 - letniego ojca. Tam go powitała grupka młodzieży[ sami młodzieńcy], którzy go lżyli, wyśmiewali i zasypali po szyby jego auto.Facet się tłumaczył, że tu mieszka i ma prawo parkować somochód, bo sobie to miejsce odśnieżył. Mało tego na skutek szykan i obelżywych słów zabrał auto i przeparkował.Działo się to ok. 22, więc nie zauważył zniszczeń i zadrapań lakieru.Na drugi dzień wskazał zniszczenia wandalowi, ale ten wyśmiał poszkodowanego. Minął tydzień od tego incydentu i wandal ani myślał uregulować płatności za poczynioną szkodę. Wtedy porozmawiał z nim syn poszkodowanego, a i to nie przyniosło skutku. Wtedy zrobił mu to samo, co on jego ojcu - czyli są kwita. A warchołami są - wg mnie- uzurpatorzy państwowego - dzielnicowego parkingu.Było to działanie złośliwe, bo przecież obok było wolne miejsce parkingowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ohohoho napisał:
Oj to z Cezarego niezły prostak! Mam nadzieje że długo zabawi w pierdlu!
Głupiś ! Cezary w ogóle nie mieszka na Felinie. Od jednego zdarzenia do drugiego minął tydzień. Jeżeli stanął w obronie starego ojca, to źle? Gdzie była policja przez te 7 dni? Dlaczego nie zareagowała na pierwsze zniszczenie auta? Są równi i równiejsi? W pierdlu , za co, że zrobił to samo, co jego ojcu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było zrobić tak jak my i dwóch naszych sąsiadów: uzgodnić ze spółdzielnią,zamontować "pachołek"+kłódka i po problemie! Czy to takie trudne?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Trzeba było zrobić tak jak my i dwóch naszych sąsiadów: uzgodnić ze spółdzielnią,zamontować "pachołek"+kłódka i po problemie! Czy to takie trudne?!
Co Ty z choinki się urwałeś?Konia rzędem temu kto dogada się normalnie z administracją Felina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
Chamstow zwolennikow PO i Tuska swieci triumfy na kazdym kroku. Teraz pobili sie na parkingu. Nowobogaccy w zadluzonych willach pokazuja prawdziwe oblicze braku kindersztuby na kazdym kroku. A wy tylko potraficie ujadac na przyzwoitych, skromnych i dobrze wychowanych Polakow, tylko dlatego, ze nie chca sie dac skusic obiecankami motlohu i sprzyjaja prawdziwym patriotom.
Co ty P....? Jacy Nowobogaccy to wysiedleni z centrum do TBS-ów, Ale możliwe,że zadłużeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mieszkam blisko i widziałam pierwsze zdarzenie - ubliżali chłopu, sypali w niego śniegiem, rzucali bryłami lodu w samochód. Było ich ze 6- 7 -miu, a on sam. Wreszcie odkopał swój samochód i odjechał. Prawda, że byli złośliwi , bo obok było kilka wolnych miejsc parkingowych. A najciekawsze, że znam te rodzinę i wiem, iz auto należy do... żony poszkodowanego. A po drugie parkingi na Felinie odśnieżał plug..sama zaparkowałam niedaleko, to wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy forumowicze,nieważne kto z jakiej opcji politycznej, najważniejsze pochodzenie, bo jak mówią "cham chamem na wieki wieków amen". nie pomoże "bryka wypasiona",czub na głowie i inne oznaki nowobogactwa pieniądze,wille ani dyplomy - kindersztuby nie dadzą. trzeba kilku pokoleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, zima to zima. Na szczęście z moimi sąsiadami problemów nie ma, każdy odśnieżył jakieś miejsce na parkingu i stajemy na tym, które jest wolne - bez żadnych kłótni o parking. Do "ziuka" - czy Ty człowieku jesteś chory na łeb, czy należysz do tzw. wiejskich naganiaczy? Co ma do tego PO, PiS czy jakakolwiek inna partia? Walisz konia na samą myśl, że napiszesz coś na PO?? LECZ SIĘ ŚWIRZE, ABRAMOWICE CZEKAJĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chamstwo moherowych pisowców i reszty bałaganu kaczyńskich nie zna granic. HAŃBA!!!
..................Czy ty DURNIU i tobie podobni wszyscy musicie podpinać pod zwykłe CHAMSTWO brak elementarnych zasad dobrego wychowania , czy współistnienia społecznego czy w końcu ludzie o elementarnie niskim sposobie wychowania wyniesionym z rodzinnych domów zaczniecie normalnie myśleć w sposób normalny-czego wam tu w tym mieście trzeba ? -przykładów zachowań ? , nauk wynoszonych z domów czy ze szkół ? czy zrozumiecie że samo mieszkanie w mieście nie predysponuje was do ludzi społecznie przydatnych i wychowanych jako jednostki społecznie użyteczne ? - jesteście chyba zrobieni na próbę i starzy zapomnieli was udusić a szkoda bo nikt takich idiotyzmów nie musiał by czytać bo proszę mi oraz innym wytłumaczyć co jakiekolwiek partie polityczne mają wspólnego z tym incydentem ?! Dla mnie to zwykłe chamstwo , cwaniactwo , nieróbstwo itd. itd. itd. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze - chamstwo i głupotę trzeba tępić :] 23 latek to deb*** jakich mało a 19 latek okazało sie ze ma głowę na karku :] komornik zajmie się wszystkim on lubi takie sprawy :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chamstwo moherowych pisowców i reszty bałaganu kaczyńskich nie zna granic. HAŃBA!!!
za to my POlglowki zawsze dążymy do zgody, bo tak kazał hrabie Bredzisław Bachorowski. A kto nie chce zgody, to mu wybijemy szybki albo damy wpi..dol. I zgoda będzie. A co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...