Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wolne miejsca na studiach w Lublinie. Gdzie jeszcze można się dostać?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2016 r. o 10:03 Powrót do artykułu
A może czas najwyższy zacząć ograniczać tzw. "ilość miejsc" skoro nie ma chętnych? Przecież wiadomo, że lepiej zostać hydraulikiem czy glazurnikiem niż studiować na prawo KULu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszemy na UMCS-ie, na KUL-u... To są skrótowce, a więc odmieniają się. Może redaktorzy na studia pójdźcie? Są jeszcze wolne miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowanie...gdybym miała zaczynać od nowa układanie swojego życia zastanowiłabym się czy w ogóle studiować....Co po tych studiach...rarytasem jest aby w ogóle dostać pracę, a jak już ją masz to zarabiasz tyle, że ciągle czujesz się wyzyskiwana. Moi znajomi nie studiowali, wyjechali za granicę, tam pracują i żyją teraz tak, że ja mogę tylko o tym pomarzyć. A ja postawiłam na wykształcenie i niesmak, który pozostawiła ta decyzja trwa. Mam pracę i cieszę się że mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież po studiach też można wyjechać. Co się nauczyłaś to zawsze Twoje zostaje:) Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wybierze jak chce ale na pewno w tych realiach wazniejsze sa kierunki praktyczne powiazane z przyszla praca. Tak jak na UMCS chemiczne we współpracy z Azotami. Tam chetnych bylo sporo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studia w Lublinie to robienie ludzi w balona i przekreślanie ich życia zawodowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studia w Lublinie to strata czasu: niczego konkretnego się nie nauczysz, nikogo konkretnego nie poznasz, rynek pracy tylko dla krewnych i znajomych z PiS/PSL. A po ich ukończeniu będziesz tylko o 4 lub 5 starszy/a od konkurencji na rynku pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsze studia robiłem, bo przecież "wypadało", no bo jak to, żeby nie mieć studiów. Drugi kierunek zacząłem, bo autentycznie mnie zainteresował i studiowanie go sprawiało mi przyjemność. Z pierwszego kierunku nie wyniosłem nic, oprócz tytułu magistra. Z drugiego wyniosłem ogrom wiedzy i umiejętności, ale tylko na poziomie licencjatu. Pracuję tera i nieźle sobie radzę tylko i wyłącznie dzięki umiejętnościom nabytym na drugim kierunku. Rynek pracy zweryfikował i okazało się, że liczą się głównie umiejętności i praktyka, a nie teoria. Polecam przyszłym studentom wybranie kierunku, który naprawdę ich zainteresuje i dawanie z siebie 110% na studiach. Zapisujcie się do kół, gazetek itp. itd. - to potem owocuje! Przynajmniej u mnie zaowocowało i zadecydowało o zdobyciu dobrej pracy. A jak nie jesteście pewni, co chcecie robić, to zróbcie sobie rok przerwy, zamiast iść byle gdzie i byle na co...szkoda czasu i energii. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Anki A ZA PO rynek pracy nie był dla krewnych i znajomych.???? CIEKAWE???! !!! KTO by nie rządził w Polsce zawsze będzie tak samo! !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/969483,poprawka-matury-z-matematyki-nauka-w-szkole-policealnej.html warto nauki dodrego zawodu spróbować tu ***ckunr1.lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...