Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WORD: Ranking lubelskich szkół nauki jazdy za rok 2010

Utworzony przez KULKA, 12 stycznia 2011 r. o 12:11 Powrót do artykułu
Polecam szkołę Lektor. A poza tym zgadzam się z przedmówcą, że taka duża szkoła i tylko 90 zdających to chyba jakaś pomyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam szkołę AARE spoko gościu całkowity profesjonalizm i indywidualne podejście do kursantek, reklama na stronie: uslugidrobne.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój tato w jednym z ośrodków ma największą zdawalność i co z tego? Nawet złotówki nie dostał więcej, jak były obniżki to dla wszystkich - to się nazywa wynagrodzenie i mobilizacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja to pier***e,juz dawno mam prawko i wszystkie statystyki oczywiscie oszukane tez pier***e...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie! Osior to bardzo duży ośrodek... mają tak około 20 samochodów... ja sama obecnie uczę się jeździć w tym ośrodku i jeżdżę yarisem z nr 19... nie możliwe jest żeby tylko 90 kursantów podchodziło do egzaminu w ciągu roku... może w ciągu 2 miesięcy... ale nie roku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursantka napisał:
Dokładnie! Osior to bardzo duży ośrodek... mają tak około 20 samochodów... ja sama obecnie uczę się jeździć w tym ośrodku i jeżdżę yarisem z nr 19... nie możliwe jest żeby tylko 90 kursantów podchodziło do egzaminu w ciągu roku... może w ciągu 2 miesięcy... ale nie roku! [/quote] [quote]Co druga osoba ucząca się jeździć w lubartowskim ośrodku szkolenia Osior zdaje egzamin za pierwszym razem. – To najlepszy wynik na terenie dawnego województwa lubelskiego
To co Lubartów już jest w innym województwie, kurcze nie wiedziałem. To w jakim teraz jest Podlaskie, Mazowieckie, a może jakieś nowe Lubartowskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Randal z Narutowicza w Lublinie? Tam jest naprawdę świetna zdawalność !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to jedno cieszy ze w koncu PKS nie ma w żadnym zestawieniu. mit krazy ze jak sie do nich zapiszesz to zdasz... nie polecam jak cholera i bez nich zdalam za pierwszym razem, instruktorzy sie spożniają, skracaja lekcje ,a najlepszy byl ten gnojek Kacper czy jak mu tam juz nie pamiętam czy Konrad, cale godziny spędzał reperujac swojego "mesia kupeee", mam nadzieje ze nie został egzaminatorem jak zapowiadał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egon napisał:
Zdalas za pierwszym razem.. super! Szkoda, ze takiego szczescia nie mialo 860 osob z twojej szkoly!!! Poczytaj sobie statystyki to moze oprzytomniejesz.
z czego mam oprzytomnieć? Fakt jest faktem zdałam za pierwszym razem, jestem zadowolona z tego ośrodka, wszystko odbywało się bez zarzutów.Nie rozumiem o co ci chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam siddha z tym ze z odpowiednim instruktorem którym jest pan Jurek. Całe szkolenie mialem z niejakim panem Marcinem który w trakcie nauki nie dość ze sie spóźniał i kończył 15 min przed czasem to jeździł i załatwiał swoje sprawy zamiast zająć się szkoleniem. potem się okazało że nie zrobiliśmy podstawowych punktów dopiero jak trafilem na doszkalające do Jurka to zobaczyłem co to znaczy mieć dobrego instruktora zdany za pierwszym razem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja miałam w Ewanie to więcej mnie mąż nauczył niż oni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELA dobra szkoła ja zdalem za pierwszym,instruktorzyy spoko zadne tam stresowanie caly kurs przebiegał "na wesoło",mozna dogodnie rozpisac zajecia.wszystko zalezy od kursanta o ile na jszdach jest spoko to przed egzaminep stres nie jednego złamie.Pozdro dla ani i darka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaa napisał:
ja miałam w Ewanie to więcej mnie mąż nauczył niż oni!!!
To nie możliwe,w Ewanie są bardzo dobrzy instruktorzy,może po prostu chciałaś żeby Cię Mąż uczył;Pozdrawiam Ewan...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
ranking nie jest miarodajny ponieważ robiłam kurs w ośrodku z czołówki ale przed drugim egzaminem doszkalałam się w Eli i tak naprawdę to pani z tego ośrodka zawdzięczam sukces,a z tego co wiem to i tak poszło na konto poprzedniego ośrodka.
Iz pewnością za kilka godzin w eli nauczyli cie jazdy....bzdura, to twój poprzedni osrodek wykonał najgorsza robote,to tam cie nauczyli,a ela tylko dotarła ewentualne braki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursantka napisał:
Dokładnie! Osior to bardzo duży ośrodek... mają tak około 20 samochodów... ja sama obecnie uczę się jeździć w tym ośrodku i jeżdżę yarisem z nr 19... nie możliwe jest żeby tylko 90 kursantów podchodziło do egzaminu w ciągu roku... może w ciągu 2 miesięcy... ale nie roku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najprawdopodobniej ośrodek został przepisany na innego własciciela pozostawił jednak swoja nazwę niezmieniona ,bo wówczas startował by znowu ze swoja nazwa i musiał by zainwestowac w reklamę,a w związku z tym jako nowa szkoła o starej nazwie i o nowym numerze ewidencyjnym w rankingu została właśnie od tego momentu klasyfikowana .To waśnie jest przyczyna tego ,że tak mała ilość kursantów przystępująca do egzaminu została zaliczona na jego konto.Ale jednak nie zmienia to faktu że z 90 osób 50% zdało za pierwszym podejściem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instruktor napisał:
Iz pewnością za kilka godzin w eli nauczyli cie jazdy....bzdura, to twój poprzedni osrodek wykonał najgorsza robote,to tam cie nauczyli,a ela tylko dotarła ewentualne braki
Nie wiem czemu twierdzisz że to bzdura ,przecież nie wiesz ile godzin dokupowałam i to chyba ja najlepiej wiem kto iczego mnie nauczył.Jedynym wytłumaczeniem dla mnie twojego wpisu jest Twoja zazdrość,bo jak to można kobiecie coś zawdzięczać-brzydka zazdrość fe feeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lol napisał:
To co Lubartów już jest w innym województwie, kurcze nie wiedziałem. To w jakim teraz jest Podlaskie, Mazowieckie, a może jakieś nowe Lubartowskie
Nie, to chodzi o to, ze WORDy sa na terenach dawnych 49 wojewodztw. Ludzie z Osiora zdaja w Lublinie, bo za czasow 49 wojewodztw Lubartow lezal w dawnym lubelskim A teraz lezy w nowym lubelskim, ktore powstalo z polaczenia lubelskiego, chelmskiego, zamojskiego i bialopodlaskiego btw polecam SIDDHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam lektora - za pierwszym razem i bardzo profesjonalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUTO GT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...