Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP 2018: Orkiestra zagra dla noworodków. Wolontariusze mogą rejestrować się online

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2017 r. o 15:30 Powrót do artykułu
zabrać 500+ i te pieniądze przeznaczyć na leczenie chorych i bez żebrania można zakupić urządzenia medyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no owsiak razem ze swoją rodzinką i całą bandą znowu złupią kilkanaście jak nie więcej milionów do własnej kieszeni. np. jego żonka sam siebie zatrudniła w firmie złoty melon(która to firma została stworzona po to żeby prać brudne pieniążki)i nie piszcie mi tu, ze jemu można bo ratuje dzieci. wykręcanie się dziećmi zawsze było, jest i będzie najlepszym sposobem na wydarcie kasy. po prostu lewak znalazł sobie dobry sposób na życie. każdy kto pracuje u owsiaka w tej fundacji jeździ terenowym bmw. czy widzieliście jak wygląda wstawiany nowy sprzęt do szpitala zakupiony przez wośp? wjeżdża nowy sprzęt medyczny a wszyscy którzy z nim przychodzą obklejają serduszkami wośp naokoło wszystko co jest. dlatego większośc z was myśli, ze woś kupuje tyle tego sprzętu. i na koniec. czy nie wydaje wam się to dziwne, że owsiak mimo decyzji sądu nie ujawnił swoich zarobków i swojego majątku. prosze przeczytać: ***kontrowersje.net/8_wyrok_w_potwierdzaj_cych_e_owsiak_i_wo_p_ami_prawo_i_ukrywaj_faktury ***niezalezna.pl/92322-owsiakowi-wolno-wiecej-wyroki-ktore-ujawniaja-ze-wosp-ma-dziwny-problem nie myślcie więc, ze ja sądzę iż orkiestra i zbieranie pieniędzy na dzieci to zły pomysł. wręcz przeciwnie to bardzo dobra inicjatywa. problemem natomiast jest sam owsiak i jego banda, ktÓrzy pod pŁaszczykiem pomocy dzieciom i osobom schorowanym znaleŹli sobie sposÓb na dostatnie paŃskie Życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne dzieci co mają takich głupich rodziców. Wysyłają ich na ulice aby pracowały na tego pasożyta Owsika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
zabrać 500+ i te pieniądze przeznaczyć na leczenie chorych i bez żebrania można zakupić urządzenia medyczne
 Tobie zabrać przydupasie kiesznkowe mamusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrać owsiakowi i  wesprzeć orkiestre jebniętego rydzyka! tylko ten down uzdrowi chorych :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bezrefleksyjność i brak podstawowych narzędzi intelektualnych nie pozwala sfrustrowanym nieudacznikom zrozumieć nie tylko przeslania, ale i idei WOŚP. Skupianie się osób pozytywnie nastawionych do bliskiego jest większym sukcesem, niż miliony zebrane na chlubny cel. Wielu nierzetelnych polityków i jeszcze większa ilość nasyłanych na pana Owsiaka prokuratorów próbowała stawiać mu zarzuty, ale tam nie ma nic niezgodnego z prawem i cieszy mnie to bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy Polacy mają takie same żołądki i tez chcieli by jest ośmiorniczki i żabie utka, ale tylko wybrańcy mogą sobie na to pozwolić i mam nadzieje, że min Ziobro zrobi z tym porządek i z Owsiakiem tez a może naprzód! Zagarniać takie melony raz do roku to każdy by chciał ale ich popierają zdrajcy narodowego interesu zagranica i ulica!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WWW. napisał:
undefined napisał:
zabrać 500+ i te pieniądze przeznaczyć na leczenie chorych i bez żebrania można zakupić urządzenia medyczne
Tobie zabrać przydupasie kiesznkowe mamusi.
 co, odezwał się ten co naklepał bachorów i dostaje kupę forsy za darmo od pustych podatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak i Patriota ... napisał:
Wszyscy Polacy mają takie same żołądki i tez chcieli by jest ośmiorniczki i żabie utka, ale tylko wybrańcy mogą sobie na to pozwolić i mam nadzieje, że min Ziobro zrobi z tym porządek i z Owsiakiem tez a może naprzód! Zagarniać takie melony raz do roku to każdy by chciał ale ich popierają zdrajcy narodowego interesu zagranica i ulica!
 Jak masz takiego smaka na te "utka" to kupię ci kilka, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
zabrać owsiakowi i  wesprzeć orkiestre jebniętego rydzyka! tylko ten down uzdrowi chorych :)
 myślę ze ciebie nie uzdrowi.  kazdy czlowiek ma jakis poziom kultury natomist ty ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci wykorzystywane do zbiórek. Nieźle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
ja napisał:
zabrać owsiakowi i  wesprzeć orkiestre jebniętego rydzyka! tylko ten down uzdrowi chorych :)
myślę ze ciebie nie uzdrowi.  kazdy czlowiek ma jakis poziom kultury natomist ty ....
 a wuj z kulturą jak nie mam co do gara włożyć za swoją prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...