Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A podobno śp. Antoni Maciarewicz, z woli moherów minister wojny (śp. daj Boże) zakazał służbom mundurowym uczestnictwa w WOŚP. Judasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem całym sercem za WOŚP. To co wygadują niektórzy politycy PISu doprowadza mnie do mdłości. Jak można być tak zakłamanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....te wypinanie się na Polskę za kilka groszy wrzuconych do skarbonki jest ohydne i śmieszne. Niech się rozlicza z milionów co już wyżebrali od społeczeństwa i ludzi. Na następny rok trzeba postawić tamę temu rozpasaniu i uczeniu żebractwa młodych ludzi. Emeryt nie da bo nie ma a patrzą na niego jak na zboczeńca jakiego. Wracali śmy z Kościoła i tak na nas patrzyli....A ja nie dam do śmierci na żadnego żydłaka ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja w tym roku dała sobie spokój.I to nie tylko z powodu ekstra warunków na drogach jakie na zafundowali nasi "kochani" drogowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....te wypinanie się na Polskę za kilka groszy wrzuconych do skarbonki jest ohydne i śmieszne. Niech się rozlicza z milionów co już wyżebrali od społeczeństwa i ludzi. Na następny rok trzeba postawić tamę temu rozpasaniu i uczeniu żebractwa młodych ludzi. Emeryt nie da bo nie ma a patrzą na niego jak na zboczeńca jakiego. Wracali śmy z Kościoła i tak na nas patrzyli....A ja nie dam do śmierci na żadnego żydłaka ..
Ty bzdecie kstabaski z ciebie taki Polak jaj z koziej dupy organki ! Zagrają ci pisdzielcu zagrają diabły i sztany !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle, że Lublin tym razem był bez Sztabu przy TVP, co oznacza, że zabrakło oficjalnego dyrygenta, który jest wolontariuszem, a nie etatowcem czy też kontraktowcem. Tym sposobem mamy do czynienia z fikcją na miarę piramidy finansowej Bernarda Madoffa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto nie dał na orkiestre ten fujara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja w tym roku dała sobie spokój.I to nie tylko z powodu ekstra warunków na drogach jakie na zafundowali nasi "kochani" drogowcy.
Piszesz z Włodawy czy z Bialej Podl. bo poza tymi regionami pisze i mówi się.''....dałam sobie spokój......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto poczytać trochę na: kontrowersje.net jest też o wośp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto poczytać trochę na: kontrowersje.net jest też o wośp
Tytuły wpisów same mówią za siebie: "Gówno zawinięte w papierek, dalej jest gównem", "Rzeplińskiemu mięknie rura".   Bardzo wiarygodna strona i wiadomości na niej. Poziom co najmniej p. Pawłowicz. Pewnie redaguje ją jakiś dziennikarz po szkole medialnej z Torunia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech daje, kto chce, wolna wola, ale od publicznych pieniędzy wara. Jeśli mundurowi chcą, proszę bardzo, ale po godzinach pracy lub niech wezmą urlop bezpłatny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto nie dał na orkiestre ten fujara
Mało powinieneś rozszerzyć swoje wywody... ten pisior, śmierdzący mocher, katol, oszołom, zaścianek itp. Bo i z takimi ocenami się spotkałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/politycy/koordynatorka-kod-krytykuje-swoj-ruch-,artykuly,602782.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podobno śp. Antoni Maciarewicz, z woli moherów minister wojny (śp. daj Boże) zakazał służbom mundurowym uczestnictwa w WOŚP. Judasz!
Szmacierewicz, karzeł, psychopata ziobro i świnia obłuda to najgorsi gangsterzy w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech daje, kto chce, wolna wola, ale od publicznych pieniędzy wara. Jeśli mundurowi chcą, proszę bardzo, ale po godzinach pracy lub niech wezmą urlop bezpłatny.
Już niedługo twoja córka cichodajka lub stary menel trafią na szpitalny oddział to zobaczysz co dał Owsiak, a co NFZ. Zamilcz świnio i nie wypowiadaj się jak nie masz pojęcia o czym piszesz. Zrozumiałeś paziu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontrowersje.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontrowersje.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało pieniędzy z WOŚP trafia na pomoc i zakupy sprzętu medycznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontrowersje.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO POLACY I INNE NACJE!-dziękujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...