Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP zebrała już 15 mln zł! Zdjęcia z finału w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2017 r. o 18:21 Powrót do artykułu
Brawo Orkiestra!!! Ile razy będzie bardziej atakowana tyle razy więcej na nią przeznaczę. PS. Jak ktoś oglądał "Wiadomości"no i "+" po nich ten wie jak potraktowano Orkiestrę. Jurek tak trzymaj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądam WOŚP i widzę, że są jeszcze w Polsce NORMALNI. Brawo Orkiestra i wspaniali wolontariusze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś chce przekazać coś swojemu szpitalowi ,to może osobiście przekazać darowiznę dla szpitala - nie potrzeba do tego żadnych pośredników ,TYPU OWSIAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację! Zjedz po prostu.Smacznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli rzeczywiście tvp pokazało tylko 10 sekund w wiadomościach na temat WOŚP to tylko uświadomiło mnie ze jest to wyłącznie rządowa telewizja. Szkoda czasu i nerwów na oglądanie takich informacji. Owsiakowi i Wielkiej Orkiestrze życzę kolejnego rekordu. Sam dałem więcej niż zwykle i Mam nadzieje ze wielu Polaków miało dziś wielkie i szlachetne Serce :) warto wspierać takie akcje tym bardziej ze wcześniej czy pózniej kazdy z nas będzie miał styczność z urządzeniami kupionymi przez Orkiestrę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj oj raczej mniej chętnie wspierali niż jeszcze rok czy dwa temu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No napchali Jurkowi pieniędzy do złotego melona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś chce przekazać coś swojemu szpitalowi ,to może osobiście przekazać darowiznę dla szpitala - nie potrzeba do tego żadnych pośredników ,TYPU OWSIAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sobie żartujesz. Ciekawe ile osób dało by na szpital. A nawet jak by ktoś dał 1zl , 100 zł czy 1000 zł to i tak porządnego sprzętu by nikt nie kupił. A najprędzej poszłoby to na spłatę długów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mrówka cała i złoty melon napełnią po brzegi ;) Jurek będzie miał nowy samochód terenowy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jedni nie dają na WOSP i posiadają takie prawo , a inni bardzo chętnie dają. Osobiście wesprę każdą inicjatywę pana Owsiaka, a nigdy nie wrzucę na tacę sutannowym kanaliom! Pedofil, który w ub. tygodniu zapukał do moich drzwi uniknął soczystego kopa w cztery litery tylko dzięki temu, że na moją grzeczną prośbę oddalił się dokładnie tak szybko, jak sobie życzyłem .... Szubrawiec prześladuje moją rodzinę od siedmiu lat nieustannie pomimo, że za każdym razem był wyganiany !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skromny Lublinianin - jestes chory psychicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN SIĘ NIE POPISAŁ 144 TYS WSTYD!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jurek będzie miał nowy samochód terenowy ;)
To i tak przy rydzuyku biedak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
erwere napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mino rządów PIS orkiestra będzie grała do końca świata i 100 lat dłużej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak będzie konieć świata to i wuj trafi też orkiestrę, do tego nie muszą grać, bo jako państwo jesteśmy bardzo bogaci, bo jeżeli placimy za pieprzenie się i rozmnażanie po 500 zł od zrobienia jednej sztuki bachora to i stać nas na opiekę nad chorymi.
304 posty na ten sam temat proponuję wizytę u psychoterapeuty i to jak najszybciej póki jeszcze nie zagrażąsz sobie i innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mrówka cała i złoty melon napełnią po brzegi ;) Jurek będzie miał nowy samochód terenowy ;)
Świetnie że będzie miał czym pojechać po sprzęt , a jak bedzie trzeba , to i niech samolot sobie kupi , dawałem , daje i będę dawał na WOŚP , a wam życzę dalszego bicia piany . :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skromny Lublinianin ... napisał:
...jedni nie dają na WOSP i posiadają takie prawo , a inni bardzo chętnie dają. Osobiście  wesprę każdą inicjatywę pana Owsiaka, a nigdy nie wrzucę na tacę  sutannowym kanaliom! Pedofil, który w ub. tygodniu zapukał do moich drzwi uniknął soczystego kopa w cztery litery tylko dzięki temu, że na moją grzeczną prośbę oddalił się dokładnie tak szybko, jak sobie życzyłem ....  Szubrawiec prześladuje moją rodzinę od siedmiu lat nieustannie pomimo, że za każdym razem był wyganiany !
Prymitywny śmieciu pedofilem najprawdopodobniej sam jesteś. Jak nie chcesz by ksiądz do Ciebie przychodził to możesz wypisać się z kościoła. Wtedy nikt z księży do Twojego chlewa nawet nie zapuka z kolędą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mino rządów PIS orkiestra będzie grała do końca świata i 100 lat dłużej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A oddaj im nawet wszystko co masz jeśli tak chcesz - i obserwuj jak będą (*pękali *)ze śmiechu. A ja jak obserwuje co o nich w mediach napisano i jak im się #grunt pod nogami pali# to twoje hasło może mieć taką treść- ###Za rządów PIS orkiestra będzie siedziała do końca świata i 100 lat dłużej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ###
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...