Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP zebrała już 15 mln zł! Zdjęcia z finału w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2017 r. o 18:21 Powrót do artykułu
to jest chore aby płacić za seks napisał:
nie dam ani grosza, bo jak rząd stać płacić za seks tj. 500+modym rodzicom to uważam, że jako kraj jesteśmy baardzo bogaci i to obowiązkiem rządu jest pomoc chorym
Nie dawaj, przymusu nie ma. Ale jak twoje dziecko czy wnuk będzie w potrzebie, NIE KORZYSTAJ!!! Miej honor, nie korzystaj, pozwól dzieciakowi umrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Podpis napisał:
4 komentarze od jednego smiecia. Zycze ci, zebys musial skorzystac ze sprzetow ufundowanych przez orkiestre :D
Całe szczęście dla niego, statystycznie jest to prawie niemożliwe, bo na sprzęt wośp wydaje tylko mały procent ze swoich dochodów uzyskanych żebractwem dzieci na ulicach. Prędzej spotka na ulicy Owsiaka w nowym aucie zakupionym za fundusze z tegorocznej zbiórki ;)
Nie bliźnij! Gdyby tak było, już tacy jak ty czy inny pisior dawno wsadzili by GO do więzienia! Ale nie mogą, bo rozliczenia Orkistry są dostępne, a serduszka na zakupionym sprzęcie dla wszystkich NIE-ŚLEPYCH widoczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzyk napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jurek będzie miał nowy samochód terenowy ;)
A ty??? Co zrobiłeś dla kogolwiek???? Katoliku :(
NIE WSZYSCY  MUSZĄ BYĆ KATOLIKAMI - NO I  DLACZEGO (WSZYSCY) MAJĄ ROBIĆ COŚ Z PRZYMUSU  DLA INNYCH TYLKO DLATEGO ŻE INNYM JEST TO NA RĘKĘ  . NA POCZĄTEK NIECH KAŻDY ZADBA SOLIDNIE O WŁASNY INTERES I NIE BĘDĄ POTRZEBNE ŻADNE CWANE FUNDACJE. I TO NIE JEST EGOIZM TYLKO PRAGMATYZM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czytając komentarze zauważyłem, że nie byliśmy jedyną rodziną, która wyekspediowała śmiesznie ubranego pedofila za drzwi. U nas była to akurat furtka, ale skutek dosłownie taki sam. W bardzo grzeczny sposób poinformowałem kanalię o małych dzieciach znajdujących się w domu i żądaniu mojej kochanej małżonki o odprawieniu zagrożenia w postaci tzw. duszpasterza. Co prawda miał mi cos do powiedzenia, ale na wszelki wypadek (i słusznie) oddalił się w szybkim tempie w towarzystwie dwóch rozbawionych do łez młodych chłopców jakoś dziwnie udekorowanych ... Może zrozumie, iż rodzice kupili mi dom nie po to, abym był nachodzony przez zwyrodnialców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teoretyczny-hipotetyczny przykład działania w celu uzyskania odpisu podatkowego - Mamy kilka spółek-firm (umawiamy- raczej nielegalne) się z prezesem jakiejś Fundacji że nasza fima np. (a) przekaże fundacji np.milion a wzamian fundacja zakupi w baszej firmie np.(b) jakieś produkty lub usługi . Fundacja ma wyniki i biznes się kręci. Czy jest to legalne i moralne ,- raczej nie jest. Ale ekonomicznie i sytuacyjnie możliwe. Taka teoria ,ale oceńcie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...