Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP została patronką oddziału szpitala przy al. Kraśnickiej

Utworzony przez Maniek, 20 października 2010 r. o 07:59 Powrót do artykułu
Brawo Owsiak! A co zrobili Kaczyńscy w celu pomocy innym ludziom? NIC! Tylko szczekać potrafią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, bynajmniej coś zrobił dla innych, oby więcej takich akcji było, jak WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY! Brawo jeszcze raz Panie Jerzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie jaki byłby stan opieki medycznej noworodków w Polsce, gdyby nie WOŚP... Sama brałam czynny udział w WOŚP. Nie wiedziałam, że po kilku latach sprzęt zakupiony przez WOŚP będzie ratował życie mojego dziecka...właśnie w szpitalu na Kraśnickiej. Pani ordynator to wspaniała kobieta! Ani przez chwilę nie pozwoliła mi nawet pomyśleć o najgorszym. Gdy zabierano mojego synka do kliniki dziecięcej wszystko spokojnie, rzeczowo mi tłumaczyła...Cały personel medyczny nie pozwolił mi się załamać. DZIĘKUJĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaak. Czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy sama drukuje pieniądze, które przeznacza na pomoc oddziałom neonatologicznym? Nie? W takim razie oddział powinien nosić imię DarczyńcówWielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bo to oni dali pieniądze, a nie jakaś orkiestra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem ile szpitali, domó dziecka, domów starców czy innych ośrodków związanych z szeroko rozumianą opieką nad drugim człowiekiem WYPOSAŻYŁ Kościół? Z wyłączeniem Hospicjum im. Małego Księcia, które działa dzięki zaradności prowadzących i darowiznom. Co ludzie, zwykli ludzie, mają z przeogromnego MAJĄTKU Kościoła??? (Caritas przecież wyciąga ręke do ludzi, a nie sięga do kościelnej kieszeni)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Szpitalu Wojewódzkim jest 55 porodów na dobę - tak przynajmniej wynika z artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...