Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpadka młodych w łóżku. Lekarze nie chcieli pomóc

Utworzony przez qen, 1 stycznia 2012 r. o 13:55 Powrót do artykułu
uhh napisał:
No tak, nie każda komórka zagnieżdża się, a i zagnieżdżona często samoistnie się wydala . Ale to nie jest żadne niszczenie złudzeń. Wniosek z tego wysuwany przez ciebie ~ciekawy~ jest kompletnie kretyński. To że człowiek umiera nie upoważnia nas do zabijania,(czy jakbyśmy tego nie ujęli - aborcja, eutanazja) To że od pioruna palą się domy nie upoważnia do podpalania, to że samochody się psują nie upoważnia do niszczenia komuś auta. Człowieku zagalopowałeś się w niemyśleniu. O ile nikt ci nie wpoił że życia zaczyna się od poczęcia i masz inny na tą kwestię pogląd mogę to zrozumieć, choć ubolewam, o tyle wnioskowanie twoje w tym punkcie nie nosi znamion żadnej logiki i nie znajduję punktu oparcia do polemiki.. Jest w Polsce w sądzie sprawa przeciw lekarzowi, który napisał taką receptę. Okazało się że kobieta była w bardzo początkowej ciąży (1 lub 2tyg)- nikt o tym nie wiedział , bo nie mógł wiedzieć - i poroniła. I co... podała lekarza o przyczynienie się do aborcji. Naprawdę nie widzę tu ratowania życia czy zdrowia.Tabletka powtarzam: albo nie dopuszcza do zapłodnienia, albo już zapłodnionemu jaju, zarodkowi nie pozwala na przeżycie co jest zabójstwem, Nie po to kończyłem medycynę, aby zabijać. jeżeli prawo będzie chciało mnie zmusić zrezygnuję z zawodu. Niestety widzi się podwójna moralność wśród lekarzy ( prywatnie tak inaczej nie,)to też prawda. Przykro i tyle.
A KTO PONOSI MORALNĄ-ETYCZNĄ-RELIGIJNĄ ODPOWIEDZALNOŚĆ ZA DZIECI W WIEKY 1,2 3...............N LAT KTÓRE W KRAJACH AFRYKI UMIERAJĄ Z GŁODU I U SCHYŁKU SWOJEGO ŻYWOTA SĄ KARMĄ DLA INSEKTÓW,PROSZĘ TAM POJECHAĆ ZOBACZYĆ LUB OBEJRZEĆ REPORTAŻE DZIENNIKARSKIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimochód napisał:
A KTO PONOSI MORALNĄ-ETYCZNĄ-RELIGIJNĄ ODPOWIEDZALNOŚĆ ZA DZIECI W WIEKY 1,2 3...............N LAT KTÓRE W KRAJACH AFRYKI UMIERAJĄ Z GŁODU I U SCHYŁKU SWOJEGO ŻYWOTA SĄ KARMĄ DLA INSEKTÓW,PROSZĘ TAM POJECHAĆ ZOBACZYĆ LUB OBEJRZEĆ REPORTAŻE DZIENNIKARSKIE.
...ciekawe kto ? Gdybyś mógł to napisz, bo ja nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAPS LOCK CI SIĘ ZACIĄŁ napisał:
...ciekawe kto ? Gdybyś mógł to napisz, bo ja nie wiem.
W Polsce jest mniej insektów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Polsce jest mniej insektów.
...ahaa, faktycznie tak może być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAPS LOCK CI SIĘ ZACIĄŁ napisał:
...ahaa, faktycznie tak może być.
Ale więcej na czarno ubranych krwiopijców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYCU-w tym kraju więcej czerwonych konfidentów i komuchów jak tych czarnych,i to jest bardziej niebezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nissan napisał:
CYCU-w tym kraju więcej czerwonych konfidentów i komuchów jak tych czarnych,i to jest bardziej niebezpieczne.
Ty też w okresie KOMUNY pobierałeś nauki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Jako oficjalny przedstawiciel firmy GedeonRichter, producenta leku Postinor oraz Escapelle chciałbym wyjaśnić nieporozumienia, które pojawiają się na wielu forach internetowych. Na rynku polskim zarejestrowane są dwa preparaty zawierające lewonorgestrel do stosowania w antykoncepcji PO (antykoncepcja po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła). Są to Postinor Duo oraz Escapelle, który został wprowadzony na rynek polski w 2006 roku. Początkowo oba preparaty były sprzedawane równolegle. Obecnie Postinor Duo nie jest dostępny w aptekach. Oba preparaty zawierają lewonorgestrel – Postinor Duo dawka podzielona – 2 tabletki po 750 mcg, Escapelle – 1 tabletka - 1500 mcg i charakteryzują się wysoką skutecznością, jednak zmniejszenie ilości tabletek do jednej zwiększa pewność zastosowania i co za tym idzie efektywność terapii, dlatego Postinor Duo nie jest sprowadzany i dostępny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła prowokacja! Kolejne poloanie na Chazana! Dosyć tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tabletki "po" nie są wczesnoporonne tylko zapobiegające zagnieżdżeniu się komórki jajowej, poronienie to jest odklejenie się wszczepionej w endometrium zygoty. więc jakie wczesnoporonne. Ktoś z kleru nagadał głupot a pismaki powtarzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciąża to nie choroba, więc taka tabletka to nie lek. A poza tym zabija nie leczy.
szkoda ze ciebie nie zabije, bo jednego bałwana byłoby mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO STRASZNE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...