Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpływ Bystrzycy. Do urzędu (wideo)

Utworzony przez kik, 3 lutego 2014 r. o 21:17 Powrót do artykułu
Kibelki będą ciągle zajęte :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie i nie potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie i nie potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to ma być? Jakbym miał sprawe do załatwienia w tym urzędzie to te pudełka potraktował jak Roberto Carlos rzut karny. Taki szum cieknącej mody UB stosowało jako tortury a ten czubek coś pi...doli o Bystrzycy. Jak sobie nagrał to niech sobie w domu słucha 24/24. To jest urząd państwowy a nie kibel!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogięło ich . . .   :o    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebne to jak kotu dzwonek na ogonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebne to jak kotu dzwonek na ogonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Bystrzyca, to zepsuty klozet.W trosce o spokój petentów, urzędowi hydraulicy powinni niezwłocznie to naprawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum badania możliwości? Cytując klasyka-  ten pomysł "to jest miś na miarę naszych możliwości".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami hejterzy... Wg mnie to bardzo fajny pomysł. Brakuje czegoś radosnego i z pomysłem w przestrzeni w jakiej przebywamy, zwłaszcza w urzędach i instytucjach, które z racji takiej a nie innej, są kompletnie odczłowieczone i człowiekowi nieprzyjazne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po tym filmie stwierdzam jedno - może szum Bystrzycy ma mieć efekt kojący dla uszu natomiast o wypowiedzi pierwszego Pana powiedzieć tego nie mogę... No tak stęka zamiast powiedzieć coś raz dwa, że po chwili wyłączyłem to. yyyyyyyy, eeeeeee, aaaaaa, iiiiiiii nie da się tego słuchać!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli te nogi które są na zdjęciu to jest wpływ Bystrzycy to całkiem przyzwoity.Ja nazwałbym to "źródłem Bystrzycy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...