Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wprowadzenie nowego proboszcza u "Boboli". "Przychodzę aby wam służyć" [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 sierpnia 2019 r. o 21:42 Powrót do artykułu
Najważniejszy oczywiście był Tulajew. Dziwne że nie przemówił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........ wygooglujcie : "złote cielce w kościele rzymskokatolickim "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to chłopiec i powyżej 12 lat to nie pedofila, to zwykła pederastia - myśliciel Legutko z pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przychodzę aby..." - zobaczymy, zobaczymy..............a tak na marginesie politycy na takiej uroczystości to powinni chyba być jako prywatne osoby ???!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janowa mamy dwoch kandydatów. Z tych dwóch lepszy, bo bardziej ideowy jest Ryszard M. Człowiek mocno zaangazowany w problemy regionu co widać na kazdym kroku. Osoba znana i lubiana, a więc RYSIO Nr 1. Jerzy to bezideowiec a ponadto założyciel Janonwskiej PO i bardziej jest z nimi niż z nami. To także widać a nawet czuć. Najlepszą jednak kandydatura z naszego regionu to Zbigniew W. od Kukiza. Ten kandydat (a będzie) wypełnia wszystkie standardy by być Posłem. Człowiek do wszystkiego tylko niestety przez lata nie doceniony. A więc czas na ZBYSZKA W. - emerytowanego nauczyciela Zespolu Szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym poznać prawdziwe oblicze tego kaznodziei!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks Ważny i poseł Tulajew cóż za "przypadkowe" oczywiście, nie że to tatuś, podobieństwo. Taki kościelny przypadek...księdza budowniczego. Gratulacje taki tatulo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako syn ex proboszcza powninien coś tam powiedzieć do zebranych. Nie wiem, amen albo dzień dobry. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważny ksiądz splodzil syna Sylwestra. Taki to pasterz co mu owca się spodobała. A jak sumienie u budowniczego? Czyste, bo nie używane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dobre: "Przychodzę aby wam służyć":
  • pogrzeb - 1200zł
  • ślub 1500 zł
  • chrzest - 600 zł
  • msza - 100 zł
  • komunia - co łaska - żrzutka po 80 na prezent dla księdza
  • po kolędzie - 50 zł w kopertę (emerytki po 150zł)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie jak w mafii. Herszt wprowadza na teren swojego żołnierza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dobre: "Przychodzę aby wam służyć":
  • pogrzeb - 1200zł
  • ślub 1500 zł
  • chrzest - 600 zł
  • msza - 100 zł
  • komunia - co łaska - żrzutka po 80 na prezent dla księdza
  • po kolędzie - 50 zł w kopertę (emerytki po 150zł)
 Zapomniałeś o ,,darmowej'': 1. Nauce religii w szkołach 2. posłudze kapłańskiej w wojsku 3. posłudze kapłańskiej w szpitalach 4. pracy w caritas A ty z jakimiś drobnymi wylatujesz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to prawda ze T...jest synem to hanba....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy ksiądz biskup wprowadzi nowego człowieka na cmentarz Lipowa ! Tam jest nie człowiek i nie ksiądz tylko jakiś belzebub ! Czekamy księże biskupie na uwolnienie cmentarza od takich kostrów i hien ! KIEDY !!!!!!!!!!!!!! Ten podlec powinien służyć w latach 1940-44 na Majdanku jako kapo ! To idealna fucha dla niego ! Kiedy biskupie kanalia wróci do chlewa a przyjdzie ksiądz !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielki smutek mam w sercu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważny ma adekwatne nazwisko do sposobu bycia wydaje mu się że jest ważny. Dla mnie był zawsze kolesiem Nieważnym. Zwykła klecha z przeciśnięty ego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Farma trolli pisze komentarze na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy na Czechowie wie że Sylwek ma ojca księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Ładniak pochodzi z Poniatowej ? Nigdy o takim nie slyszałam, a mieszkałam tam od dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest zwykły pisowski wysłannik. Znam go osobiście i jedyne co się dla niego liczy to kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Bez tego nawet z łóżka nie wstaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...