Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wracali z pogrzebu i zginęli. Wjechała w nich po pijanemu. Usłyszała wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2017 r. o 07:19 Powrót do artykułu
Baba zobaczyła karton na drodze jadąc po śliskiej nawierzchni i - jak twierdzi - chciała go ominąć..... tłumaczenie debila jak dla mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie ma co tłumaczyć, że karton...tu było 1,4 promila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata za osobe powiem tak Musiala miec znajomosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhahahha bezsensowna smierc ??????????????? czyli sa też śmierci z sensem o tempora o morez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
3 lata za osobe powiem tak Musiala miec znajomosci
Czyli siostra pomogła! Wcale mi jej nie  żal, prędzej, czy później musiało się tak skończyć. Mogła trafić na każdego idącego, jadącego użytkownika drogi, na mnie czy moją rodzinę, znana jest w swojej miejscowości z pijaństwa. Szkoda zabitych ludzi, ich rodzin, którzy trafili na pijaczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz popłynie finansowo wypłacając odszkodowanie rodzinie tych którzy zgineli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna chociaż ? Lubię lekko podchmielone,oczywiście nie za kółkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pani sędzia . Tępić patologię . I niech jeżdżące na bani baby nich mają nauczkę , że życie w realu to nie serial z Hanką Mostowiak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jeszcze 3 lata posiedzi w San Francisco jak gdzieś (!) napisała. Niezłe wczasy, tylko dlaczego kosztem życia dwojga ludzi? Swoją drogą 3 lata za zabicie jednej osoby, coś sąd mało wycenia ludzkie życie. Mam nadzieję, że rodzina zabitych nie odpuści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok sprawiedliwy ale co to ma do rzeczy, że ofiary wracały z pogrzebu? Wpłynęło to jakoś na decyzję sędziego? Jeśli tak, to kiepski z niego specjalista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wyrok sprawiedliwy ale co to ma do rzeczy, że ofiary wracały z pogrzebu? Wpłynęło to jakoś na decyzję sędziego? Jeśli tak, to kiepski z niego specjalista. " Myśl co piszesz. To było podkreślenie tragedii jaka spotkała całą ich rodzinę. Inteligencją nie grzeszysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilu ludzi trzeba zabic, by dostac maksymalny wyrok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...