Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wschodnia część obwodnicy Lublina otwarta!

Utworzony przez Gość, 15 października 2014 r. o 18:47 Powrót do artykułu
ale że Żuka przy tym nie było? polecą głowy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na wężle tatary betonowe zapory jak stały tak stoją, że njika wjechać i zjechać. ot i cały drakados wszystko od d... strony robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie wiem jak z tym tranzytem będzie, ale tiry po mieście/osiedlach będą nadal jeździć, bo przecież biedronek, lidlów, leclerców między blokami pod dostatkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie wiem jak z tym tranzytem będzie, ale tiry po mieście/osiedlach będą nadal jeździć, bo przecież biedronek, lidlów, leclerców między blokami pod dostatkiem.
no masz rację, to zburzyć w sumie trzeba te obwodnice   ku*** co za smętni ludzie mieszkają w tym mieście :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest kasa na resztę s-17 plus puławy    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że wyjazd na Warszawę nic nie zmienił i przez Jastków jedzie po 30 tirów na 10 minut (Ukraińskie, Rsyjskie, tiry liniowe Biedronki, Tesco, Rabeny regularnie omijają obwodnicę i jadą starą drogą) A czy przestrzegają przepisów np do 50 na zabudowanym? Sami zgadnijcie...  To jakiś żart - obwodnica oddana aby odciążyć ruch głównie samochodów ciężarowych przez tereny zabudowane a obecnie ciężarówkom jest łatwiej i szybciej jeździć przez wioski!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz nastapi wylew wiecznie niezadowolonych: bo za późno, bo za drogo, bo kury się nie niosa, bo krowa mleka nie daje itd.  Jakich byś argumentów użył to i tak ich nie przekonasz bo racja jest tylko jedna- PISoracja :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje pytanie brzmi, czy na wysokosci  osiedla  Borek postawione  beda ekrany,  zeby   wyciszyc  hałas, jaki    słychac   z drogi nowej?  dlaczego do tyej pory  nie ma ekranow.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieli wyjścia. Przez wpadek na Andersa stała cała Turystyczna. Jakoś trzeba było rozładować ten korek. W koncu wybory idą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaa to najlipiej nic nie budować. Będzie ch...wo ,a polnymi drogami tyż furmankom da sie przejechoć.  LUDZIE KOCHANI   :)  PRZECIEŻ JEST SIĘ Z CZEGO CIESZYĆ.                                                   WIĘCEJ OPTYMIZMU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sie jechało Niemce-Felin (strefa)-Niemce 35 min. Tylko ten zjazd na Felin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europejski Bank Inwestycyjny przyznał 490 mln euro kredytu Bankowi Gospodarstwa Krajowego na budowę kolejnych odcinków dróg ekspresowych S8, S12 i S17 ........ Kredyt EBI ma sfinansować też budowę prawie 108-kilometrowego odcinka na drogach ekspresowych S17 i S12 z Warszawy przez Kurów do Puław.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chylę czoła przed władzą miastowo - wojewódzką - po raz pierwszy i oby nie ostatni. Super, 6+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz nastapi wylew wiecznie niezadowolonych: bo za późno, bo za drogo, bo kury się nie niosa, bo krowa mleka nie daje itd.  Jakich byś argumentów użył to i tak ich nie przekonasz bo racja jest tylko jedna- PISoracja :D
ależ masz zryty beret....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj jeszcze musiałam jechać przez Lublin ze Świdnika do Lubartowa  i marzyłam, by wreszcie móc pojechać obwodnicą, zamiast stać na czerwonych. Widać marzenia się spełniają. |W sobotę na działeczkę już po nowemu!!Hura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest inwestycja Żuka, panuj nad tym co piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chylę czoła przed władzą miastowo - wojewódzką - po raz pierwszy i oby nie ostatni. Super, 6+
Ani władza miastowa ani wojewódzka nie ma z tą drogą nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie, ładnie ale... na Węźle Rudnik jest niedopracowane oznakowanie zjazdu na Białystok (Lubartów)! Bez problemu można zjazd przeoczyć i pojechać tam gdzie się nie chciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze Świdnika do Lubartowa przez Lublin??? Kto tak jeździ? To strata czasu i kilometrów. Zdecydowanie szybciej jedzie się przez Łuszczów, Kijany, Spiczyn, Jawidz, Rokitno i wylatuje się praktycznie przed samym rondem do zjazdu na obwodnicę Lubartowa. True story. Trasa sprawdzona więc polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...