Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
durne baby!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota ludzka jest jak wszechświat - nie ma granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie lepiej naoliwi mózgownicę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OJEJ BABO OJEJ MIEJ TY W GŁOWIE OLEJ !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja powiększam piersi dotykiem dłoni. pierwsza wizyta tylko 50 zł. jeżeli po godzinnej sesji nic się nie powiększy to zwracam pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amator napisał:
ja powiększam piersi dotykiem dłoni. pierwsza wizyta tylko 50 zł. jeżeli po godzinnej sesji nic się nie powiększy to zwracam pieniądze.
u mnie tylko 40 z dojazdem (-;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez male jest piekne:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to fszystko wina tUska i PeŁo!!!!!!11one
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy polak napisał:
to fszystko wina tUska i PeŁo!!!!!!11one
Tak kobitce obecni komuniści mózg wyprali,że zamiast do muszelki wstrzykiwać,to zapodała sobie w cyce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej zabłysnął dyrektor.Nie wiem dyrektorze ,ze nas obowiązuje tajemnica służbowa.Ludzie przuchodza z bardzo różnymi dolegliwościami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMALNIE DRAMAT... PO całości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej do mózgu wstrzyknąć , bo tam brakuje !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam najskuteczniejszą metodę na powiększenie biustu.Gwarancja 100%.Używam sprawdzonych metod i w pełni skutecznych.Zakres powiększania nieograniczony,nawet mogą oczy zasłaniać.Licencjonowana metoda:Gimp,Corel,Photoshop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze pocieranie papierem toaletowym ponoć pomaga, bo dupy to niektóre maja bardzo duże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej smarować spermą, efekt gwarantowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczyłem na więcej rozumu w komentarzach a tu widzę tylko olej jadalny och forumki szanujcie rozumki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta kobieta była wyznawcą Rydzyka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyno, na co Ci to było? Zrozumiałabym gdybyś miała te kilkanaście lat, ale w tym wieku, powinnaś być już świadoma, że wielkość piersi nie ma znaczenia. Sama jestem "płaska jak deska" więc wiem co mówię. Kto Cię doprowadził do takiego stanu psychicznego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100% gwarancji jeżeli taka chce mieć duże piersi to niech smaruje łojem albo gównem swoim a po tygodniu niech się pochwali wynikiem swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( napisał:
Dziewczyno, na co Ci to było? Zrozumiałabym gdybyś miała te kilkanaście lat, ale w tym wieku, powinnaś być już świadoma, że wielkość piersi nie ma znaczenia. Sama jestem "płaska jak deska" więc wiem co mówię. Kto Cię doprowadził do takiego stanu psychicznego?
Ja myslę,że to cała ta kultura masowa wpędza dziewczyny w kompleksy. Wszystkie filmy, pisma dla kobiet (i dla facetów też) Wieczna młodość, duże cycki, plus połączenie super kochanki i oddanej kury domowej. Kto temu sprosta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...