Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak, najlepiej napłodzić dzieci i żyć w biedzie. W ludziach, którzy osiągają swoje cele ciężką pracą, wzbudzać litość i poczucie, że powinni pomóc, bo mają więcej. A to Polska właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej rodzinie nie mamy wiele więcej ale do nikogo ręki nie wyciągamy. Jedna pani spokojnie mogłaby pójść do pracy, skoro są na tyle dojrzałe żeby mieć wychowywać dzieci niech je też utrzymują. Założę się że zaraz następna nastolatka będzie w ciąży i znowu trzeba będzie organizować skłądki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO ZNOWU CHCĘ PODKREŚLIĆ , że 4 dzieci jest MONIKI, która się mówiąc brzydko PUSZCZAŁA na LEWO I PRAWO ! i teraz PAŃSTWO musi ŻYWIĆ DZIECI tego NIEROBA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wszelki wypadek wypadałoby obie panie obdarować również solidnym zapasem środków antykoncepcyjnych ewentualnie prezerwatyw dla potencjalnych partnerów. Wyjdzie zdecydowanie taniej na przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie konczy wychowanie katolicko-zasciankowe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, zawsze jestem za tym żeby pomagać ludziom ale nie metodą daj cukierek a i rękę ci zeżre, ale daj wędkę i niech sama sobie łowi. Rozumiem, naprawdę są różne sytuacje życiowe i bliźniego trzeba wesprzeć, i nie znam ja i wielu innych dokładnie historii tej rodziny, ale po za biedą hmmm 300 zł/os = 2700 czy tak mało ?? Wydaje mi się, że przy racjonalnym zarządzaniu wystarczy a jak się chce więcej trzeba robić. Tu ich historia jest tak opisana, że ja nie byłbym skłonny im pomóc. Owszem dzieciom niepełnosprawnym, z chorobami, gdzie świat normalnie ludziom się załamuje i to nie jest wina kogoś że taki się urodził, takim osobom tak, ale nie babom które puszczały się na lewo i prawo na robiły co chciały i jeszcze mamy płacić za to, że jej się seksu chciało, jak się chciało to niech teraz idzie do pracy a nie w domu sidzi. Jak by tak gmina chciała pomóc uczciwie to powinna ją do pracy wysłać. Nie przesadzajmy, że we 2 muszą z tą gromadką siedzieć 24h zwłaszcza że i dzieci też już starsze i jedna ma prawi 18 lat. Znam takich ludzi co biorą moje pieniądze z podatków, piją patologia normalnie, i jeszcze jęczą że mało i im się należy. Jeden z tej rodzinki na wczasach za moje pieniądze znaczy w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlk napisał:
Tak, najlepiej napłodzić dzieci i żyć w biedzie. W ludziach, którzy osiągają swoje cele ciężką pracą, wzbudzać litość i poczucie, że powinni pomóc, bo mają więcej. A to Polska właśnie.
1. a ładna chociaż ta pani? 2. nie mieli telewizora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300zł na osobę to wg mnie nie jest tragedia... Biorąc pod uwagę, że jest 4 małych dzieci... tj 1200zł... wiecie ile jedzenia za to można kupić? wątpie, że te maluchy aż tyle wpierniczają. Najprostszą metodą jest pociągnięcie do odpowiedzialności ojca tych dzieci, jeżeli oczywiście wszystkie są jego. Wyobraźcie sobie co będzie teraz... wielka pomoc, wielkie zainsteresowanie losem tej "biednej" umysłowo chyba bardziej niż finansowo rodziny, każdy im pomoże. Do tego dojdą wpłaty PLN na konto , które napewno nie będą niskie i co to da ? zmieni to coś ? nic to nie zmieni... Dalej będzie płodzić dzieci... albo siedzieć w domu i nic nie robić... bo państwo da, państwo pomoże. p.s: po co środki anty ? zamiast prezerwatyw- kupić woreczki śniadaniowe- zawsze taniej będzie i więcej. Po 2 niech nakłada gościu - będzie miał gwarancje, że żaden się nie przerwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten byczek, który spłodził pani Monice 4 dzieci w ciągu 4 lat, rozsiewa pewnie swoje nasienie dalej. Państwo płaci zasiłki, dobrzy ludzie organizują zbiorki darów, a Asior-Basior śmieje się w kułak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem,jak można pisać takie komentarze i dawać się podpuszczać mediom i wierzyć,że sytuacja tej rodziny jest wyjątkowa i mieści się w wyobraźni specjalistów od reklamy społecznościowej.Ostatnio w TYP Lublin p. redaktor przepytywała małe dzieci na temat pomocy innym i wybrano wypowiedź dziewczynki może 10-letniej,która odkryła,że u niej w klasie też jest jedno biedne dziecko.Nie oszukujmy siebie i innych: jest większe bezrobocie,wszystko drożeje,żyje się zwłaszcza w lubelskim coraz trudniej i nikogo to nie obchodzi.Bieda była jest i będzie i tylko w jaki sposób poszczególne społeczności i narody sobie z tym problemem radzą świadczy o kulturze,człowieczeństwie i zwykłym rozsądku.Komuniści mieli hasło: "kto nie pracuje ten nie je" .Dzisiejsi polscy liberałowie,a niedawni komuniści nic nie zmienili w swych poglądach i trzeba ich będzie znowu popędzić,by na jakiś czas by z nimi spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, najlepiej samemu żyć w przepychu i nie dzielić się z innymi którzy ledwo wiążą koniec z końcem. Fakt nie jest to jedyna rodzina która potrzebuje pomocy, ale dobrze że możemy pomagać i brawa dla sąsiadów którzy zgłosili potrzebę pomocy. A znieczulonym ludziom na biedę mogę tylko powiedzieć że nie chcielibyście się znaleźć w takiej sytuacji. p.s. 300 zł na utrzymanie takich maluchów to jest kropla w morzu potrzeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykoncepcja. może ten temat trzeba tam poruszyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba najpierw pomyśleć zanim pójdzie się do łóżka, pomyśleć o konsekwencjach tej przyjemności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie pomagam potrzebującym, ale akurat ten przypadek mnie nie porusza bo jeśli tu cierpią dzieci to wyłącznie przez głupotę i ciemnotę dorosłych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu mnie zemdliło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolina napisał:
Nie rozumiem,jak można pisać takie komentarze i dawać się podpuszczać mediom i wierzyć,że sytuacja tej rodziny jest wyjątkowa i mieści się w wyobraźni specjalistów od reklamy społecznościowej.Ostatnio w TYP Lublin p. redaktor przepytywała małe dzieci na temat pomocy innym i wybrano wypowiedź dziewczynki może 10-letniej,która odkryła,że u niej w klasie też jest jedno biedne dziecko.Nie oszukujmy siebie i innych: jest większe bezrobocie,wszystko drożeje,żyje się zwłaszcza w lubelskim coraz trudniej i nikogo to nie obchodzi.Bieda była jest i będzie i tylko w jaki sposób poszczególne społeczności i narody sobie z tym problemem radzą świadczy o kulturze,człowieczeństwie i zwykłym rozsądku.Komuniści mieli hasło: "kto nie pracuje ten nie je" .Dzisiejsi polscy liberałowie,a niedawni komuniści nic nie zmienili w swych poglądach i trzeba ich będzie znowu popędzić,by na jakiś czas by z nimi spokój.
Zauważ jednak, że za czasów komuny to hasło było poprostu wychowawcze, bo praca była dla każdego. Dzisiaj to jest przejaw bezczelności i braku odpowiedzialności rządzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno Rudy chciał sterylizować pedofili. Można pójść dalej. Nieodpowiedzialni rodzice, którzy skazują swoje potomstwo na wegetację i brak perspektyw w przyszłości też powinni być sterylizowani. Nie wszyscy nadają się do bycia rodzicami. Ktoś, kto nie radzi sobie z własnym życiem nie prawa organizować życia innej, całkowicie zależnej istocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zapomnieliście o dorosłym 20 letnim Jarku też ich brat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osemka9 napisał:
Niedawno Rudy chciał sterylizować pedofili. Można pójść dalej. Nieodpowiedzialni rodzice, którzy skazują swoje potomstwo na wegetację i brak perspektyw w przyszłości też powinni być sterylizowani. Nie wszyscy nadają się do bycia rodzicami. Ktoś, kto nie radzi sobie z własnym życiem nie prawa organizować życia innej, całkowicie zależnej istocie.
masz świętą racje,jest w Polsce ni tylko na Lubelszczyżnie kupa ludzie NIEROBÓW , ale DZIECIOROBÓW, którym się wszystko należ korzystają ze wszystkich rodzajów pomocy i maja pretensje do całego świata . Ja takich ludzi nazywam po imieniu GNOJARZE do roboty nie czekać na mannę z nieba lenie patentowane !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogonić do roboty to odechce im sie pieprzyć, a nie leżą i robią dzieci i udają biednych, bezwstydnice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...