Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszystko stoi na głowie. Półkolonie dla aktywnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2017 r. o 02:12 Powrót do artykułu
Ja widziałem też takie panie w klubie gogo, co sprawdzały jak wygląda świat do góry nogami. No może byly skromniej ubrane. Ale od czegoś trzeba zacząć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo ! jak w Chinach od małego dziecka ćwiczyć i potem od razu na rurę do klubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci do tanczenia na rurach??? To sie nie miesci w moim swiatopogladzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jak rykłem ze śmiechu!:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciom absolutnie nie przeszkadza taka gimnastyka. To tylko dorosłym się kojarzy ("głodnemu chleb na myśli"?). Lepiej niech stają na głowie i nabierają sprawności na rurkach, niż miałyby siedzieć w domach przed komputerami i TV. Kiedyś dzieciaki chodziły po drzewach i w ten sposób nabywały wyczucia równowagi, ćwiczyły mięśnie rąk i sprawność, teraz żyjemy w takich czasach, że dziecko na drzewie to wandal, więc trzeba dzieciakom udostępnić "sztuczne drzewa". Niech ćwiczą, co mi tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety niektórzy mają bardzo wąski światopogląd i zajęcia na rurce kojarzą się im niestety nie ze sportem. A przecież taka forma gimnastyki jest bardzo popularna i wymaga wielu godzin porządnej pracy by choć jakoś dać radę. Byłam, uczestniczyłam, i chwalę bo to lepsze niż siłownia i jakiekolwiek inne ćwiczenia. Niesamowicie rozwija wszystkie partie ciała, a kto potrzebuje to nie tylko wzmocni mięśnie czy poprawi kondycję, ale i można zrzucić co nieco. A panie instruktorki potrafią wyprawiać cuda pod sufitem, no ale to dzięki swojej pracy ambicji i pasji. Gorąco polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo masz bardzo ograniczony światopogląd. To nie tańce Go go tylko pole dance. Dołącz się. A potem wypowiadaj. To sport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo masz bardzo ograniczony światopogląd. To nie tańce Go go tylko pole dance. Dołącz się. A potem wypowiadaj. To sport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byl swojego dziecka nie puscil na takie zajecia! to jest nie powazne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Świetnie, że w Lublinie organizowane są tego typu zajęcia wakacyjne. Dzieci latem się nie nudzą a przy tym mają okazję do poznania oryginalnych zajęć. Widać, że dzieciaczki fajnie się bawią. Oby tylko tak na całe wakacje. A jak moja Córcia podrośnie, to ją zapisze na takie zajęcia, bo widać że super działają na rozwój ruchowy, fizyczny, ćwiczą równowagę i koncentrację. Podoba mi się to :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego w tym mieście jeszcze nie było. Super inicjatywa :) podpisuje się pod tym obiema rekami. Oczywiście zaściankowy wschód musi dać swój wyraz. tańce go-go. przepraszam czy ktoś ma tu chociaż znikome pojęcie o sporcie? czy Ci co komentują to siedzą tylko w takich klubach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...