Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak  
taki?
Zielony może być. Nawiązanie do naszego herbu. Ale czerwony też fajny. Lepiej niech jakiś wesoły ten kolor będzie a nie szaro-bury.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEBIESKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien być szary ! kolor cementu, nie trzeba malować, farba nie obłazi ! A za zaoszczędzone pieniądze na farbie można zrobić imprezę integracyjną dla pracowników ratusza , czyli chlanie i grilowanie pod mostem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy kolor oczu Żuka i powstanie dzieło- sztuka! Zaś podpowiedź o to taka, że może być i koloru raka, a jeśli będą barwy buraka, to będzie z woli Lubelaka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może w kolorach tęczy ! ? taki jaki był w warszawie na rondzie !!! ładne pedalskie kolory, na pewno wszystkim SLD owcom, PeOwcom, Nowoczesnowcom i innym pedało-rowerom by się spodobał !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co malować lepiej dać na ojca rydzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu będzie wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy kolor oczu Żuka i powstanie dzieło- sztuka! Zaś podpowiedź o to taka, że może być i koloru raka, a jeśli będą barwy buraka, to będzie z woli Lubelaka!
Chełminin ty tu nie pitol tylko na rydzyka zbieraj bo 19 baniek brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełminin ty tu nie pitol tylko na rydzyka zbieraj bo 19 baniek brakuje.
  PITOLENIE! Jestem wierzącym, to Rydzyka nie wspieram, mam własne rozeznanie i nie jestem frajerem, gdyż wiara w Boga i prawda jest moim celem.  A kto  inaczej myśli, to do niego wybór należy i odmiennego należy szanować jeśli się wierzy. Ludzik rozum posiada i jak może życie układa, ale nie zawsze z wszech mądrym się zgadza, a morał człeka jest taki: ze każde słabe EGO, nie ma zdania swego i słucha  niby mądrego,  i prawda taka, że mocne ego tumani słabego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy kolor ma jakieś znaczenie? ludzie nie ma innych problemów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żaden kolor z prezentowanych mi się nie podoba? po białym będzie tylko syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...