Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te ścierwa które to ukradły powinny zgnić nabite na pal. Jak można być takim idiotą i półgłówkiem? Te bezmózgie cioty pewnie nawet nie wiedziały co to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce ucinać i się odechce sięgać po cudze a tak znikoma społeczna szkodliwość czynu i zero kary :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzelać bez ostrzeżenia do złodziei !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest Lublin stawia się obiekty za miliony i nikt tego nie pilnuje - podajcie wreszcie nazwisko osoby odpowiedzialnej za niedopilnowanie - straż miejska dalej będzie bawiła się radarem zamiast pilnować mienia miasta czy zamiast patrolować chodniki by niedorozwinięci pedalarze znaleźli swoje miejsce w szyku - taki bardach to tylko w lublinie - a miliony z kasy uciekaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie rąbać miedzi to jak żyć w tym pierd olonym,dzikim kraju ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecilibyście Panowie jakiś dobry klub ze striptizem w Lublinie. Przez 2 dni jestem w delegacji w Lublinie, chętnie bym się gdzieś rozerwał, ale nie wiem gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecilibyście Panowie jakiś dobry klub ze striptizem w Lublinie. Przez 2 dni jestem w delegacji w Lublinie, chętnie bym się gdzieś rozerwał, ale nie wiem gdzie.
705624298-pęłnia wrażeń,obsłużę cię fantastycznie,przez rok będziesz sobie w odbyt zaglądał [ będziesz potem miał okazję złapać smak swojej kaki ] co się stało,jakie tsunami,jaki huragan przeszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
705624298-pęłnia wrażeń,obsłużę cię fantastycznie,przez rok będziesz sobie w odbyt zaglądał [ będziesz potem miał okazję złapać smak swojej kaki ] co się stało,jakie tsunami,jaki huragan przeszedł
pier*** się pedalska cioto. Jak z czymś takim można żyć? Brak propozycji, no nic taksiarzy popytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...