Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2010: Lech Sprawka kandydatem PiS na prezydenta Lublina

Utworzony przez monia, 16 września 2010 r. o 15:05 Powrót do artykułu
To super kandydat. To bardzo sprawny organizator i byłby świetnym prezydentem naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zagorzałym przeciwnikiem PiS'u a przede wszystkim Jarosława Kaczyńskiego, którego uważam za chama, gbura i odpowiednik Stalina w XXI wieku. Każdy czytający moje posty dobrze o tym wie. Jednakże uważam, że gdyby Lech Sprawka kandydował na urząd prezydenta Lublina, mógłbym na niego zagłosować. Sprawka będąc dyrektorem ZSE Vetterów, liceum, którego jestem absolwentem bardzo dobrze zarządzał szkołą, jest to człowiek naprawdę sumiennie wykonujący swoją pracę, posiadający niezły zmysł zarządzania. Uważam, że by się nadawał. Jednak historia już pokazała na Panu Wasilewskim, że nie zawsze osoba pełniąca funkcję dyrektora jakiejś większej instytucji się nadaje na prezydenta miasta. Pożyjemy - zobaczymy. Jeśli zostanie kandydatem i przedstawi jakiś rzeczowy i logiczny program to byłbym skłonny na niego oddać głos. To naprawdę konkretny i uczciwy facet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
putra 2?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie tylko czy jest na tyle silny i zdeterminowany aby w przypadku konfliktu interesów lublinian z interesami partii przeciwstawić się interesom partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPAWKA TO TAKI POWAŻNY KANDYDAT JAK CAŁE P...PiS!!NIE RÓBMY SOBIE JAJ,KANDYDACI W LUBLINIE NA PREZIA I NIEROBÓW RADNYCH TO DNO I TAK ODO 20 LAT!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście mocne podobieństwo do śp.Putry.A może tej katastrofy nie było i to tylko ściema....?!W Polsce nic nie zaskoczy.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę sie z panem PiSłem Michałkiewiczme załozyć o skrzynkę czarnego Johnny Walkera ze nie dostanie jego kandydat na kandydata nominacji JarKacza. Ten juz dawno podjął decyzję ze kandydata PiS na prezydenta Lublina wyznaczy o. Tadeusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poseł Sprawka to najlepszy kandydat na prezydenta tego miasta,jest rzeczowy, sumienny, pracowity,ma dobre podejście do tego co robi,ja będę na niego głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Leszku, wiele lat temu miałem z Panem zajęcia. Zajęcia jak i Pana osobę wspominam rewelacyjnie i bardzo cenię. Jednak nie oddam na Pana głosu. Już podczas ostatnich wyborów dziwiłem się, że zdecydował się Pan startować z listy PiS. Po ostatnich wydarzeniach czekałem na jakieś wystąpienie w telewizji, że odchodzi Pan z partii, że nie zgadza się Pan z nurtem partii. A tu zdziwienie. Kandyduje Pan na prezydenta z listy PiS. Przykro mi, ale poglądy PiSu są mi obce. Nie mogę dać tej partii satysfakcji, chociaż na Pana głos oddałbym bardzo chętnie. Proszę się zastanowić, czy nie ogranicza Pan sobie możliwości utożsamiając się z partią. Ma Pan poparcie młodych ludzi, którzy jednak w większości myślą podobnie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zaczął się już dziś pakować w ratuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie da na kasy na miasto gdzie ma coś do powiedzenia pis.....polityka pisu doprowadziła do tego że w lublinie już nie mieszka kilkadziesiąt tys ludzi....8 lat zrobiło swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaa to dla tego pokazuje się tu i uwdzie np. dziś pod pomnikiem obrońców Lublina i nawet coś tam mówił a tak jakoś nigdy się nie wyrywał. Wiadomo jak wybory to trzeba się pokazać a później hulaj dusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że to prawda a nie kolejna kaczka dziennikarska bo już maiał być Kowalczyk póżniej Targoński w życiu bym na nich nie zagłosował. A na Pana Sprawkę jak najbardziej oddam swój głos. Mam nadzieje że wielu jego uczniów zrobi tak samo jak ja. Jesteśmy z Panem Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że to prawda a nie kolejna kaczka dziennikarska bo już maiał być Kowalczyk póżniej Targoński w życiu bym na nich nie zagłosował. A na Pana Sprawkę jak najbardziej oddam swój głos. Mam nadzieje że wielu jego uczniów zrobi tak samo jak ja. Jesteśmy z Panem Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie taki prezydent jaki poseł. Do bani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawka jest ok. Byłem jego uczniem , fajny facet to ze z rekomendacji PiS to się nie dziwie, jeszcze bardziej obciachowo było by gdyby nominowal go Pajac i Blazen jak głównego oponeta , nie napisze którego. name='Były Uczeń' date='16 wrzesień 2010 - 18:01 ' timestamp='1284652878' post='348317'] Mam nadzieje że to prawda a nie kolejna kaczka dziennikarska bo już maiał być Kowalczyk póżniej Targoński w życiu bym na nich nie zagłosował. A na Pana Sprawkę jak najbardziej oddam swój głos. Mam nadzieje że wielu jego uczniów zrobi tak samo jak ja. Jesteśmy z Panem Powodzenia [/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry poseł i dobry kandydat na prezydenta.powodzenia panie Leszku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozszczekały się platformerskie pieski nawet na tym forum....Boja się przegranej z Lechem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo kompetentny fachowiec, doskonały kurator a poza tym bardzo ciepły człowiek. Trzymam kciuki za Pana Panie Leszku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurator fachowcem od zarządzania 300-tysięcznym miastem?! Kolejny pruszkowski który uleczy licze bolączki Lublina .... tym razem za pomocą rozkładanego basenu na Placu Litewskim. Być może i w/w geniusz dostanie ciepłą posadkę w UM!?!? W takiej sytuacji podróże 'promocyjne miasta Lublina' oraz 'poszukiwania' dalszych miast partnerskich (mamy ich chyba ze dwiście) będą głównym zajęciem ex-kuratora!?!?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...