Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory do europarlamentu 2019: Lista kandydatów PiS z woj. lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 marca 2019 r. o 13:18 Powrót do artykułu
Ćwiartek - ruszyła kampania do EP liderką jest pani Coś tam Coś tam. Brawo pani Kruk przynajmniej w jednaj kategorii będziemy mieli specjalistkę. Oh pani Ćwiartek-Kruk ((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest POziom tej totalnej ko pokon, poke teraz,wiosna - aj już się gubię wtym bełkocie. Tak teraz wiosna i to jest POcieszające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale lista :-D komedia... KE z Hetmanem na czele mają pewne zwycięstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co Rodacy? Czy Wy macie tylko zarzut osobisty do tej Pani Kruk??? Weźcie się ogarnijcie kobieta z doświadczeniem i wiedza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby nie Szulowski!!! Wystarczy ze powsadzał na stołki swoich znajomych- nieudaczników!!! Wystarczy chyba już tego pośmiewiska!!! taki cyrk jaki jest w Puławach to pośmiewisko na całe woj. lubelskie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakaś lista osiągnięć poszczególnych kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli oddać głos i go nie zmarnować to jedynie na Panią Poseł Mazurek i Pana Stanisławka . Posłanka Kruk to "COŚ TAM COŚ TAM" - nie wiem co kierowało Prezesem Kaczyńskim że podpisał się pod tak mało ambitną listą. Posłanka Kruk może tylko dlatego że mierna, bierna ale wierna ? Dopełnieniem jej jest Michałkiewicz - statysta . Ta lista nie napawa optymizmem bo jej poziom to targówek pod Zamkiem. Zarówno posła Michałkiewicza sprawdzałem osobiście w ich biurach -kompletna porażka , w sumie prosty problem a zawiedli oboje swojego wyborcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, no. Pan Trójniak już się wykazał w UMWL i teraz marzy mu się kariera w Brukseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim programem można z ropuchy zrobić żabusię? Jestem tylko coś tam, coś tam w komputerach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje pani poseł. Elżbieta Kruk dumą naszego regionu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałkiewicz i Kruk nie potrafią godnie obsłużyć prostego problemu swojego wyborcy a oni chcą coś tam coś tam regulować w UE ? Zostaję w domu bo na kogo mam głosować na Muchę czy inne owady/szarańczę ze złodziejsko-kure*skiej POspóły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHór  Wujów tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zapamiętać te nazwiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na posła Szulowskiego. Niezwykle zaangażowany i inteligentny. Świetny kandydat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego to na targ koński do Piask wstyd byłoby wysłać a co dopiero do struktur europejskich ? Mało tam już tych szkodników : Thunów , Tusków ,Piterów, Bonich, Lewandowskich i jaszcze te badziewiaki . Tam warte uwagi są jedynie dwie osoby , Pan Stanisławek i Pani Mazurek a reszta do Muzeum na Zamku eksponaty z kurzu szlifować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takim zestawem to już PO PiS-ie. Nie ma na kogo zagłosować. Myślałem, że coś tam, coś tam ....wybiorę, ale niestety nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuje na Panią Kruk dzięki niej mamy lotnisko, rok Unii Lubelskiej i wierze ze ona dla Lubelszczyzny zarobi dużo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Pani Mazurek.Inteligentna. Ładna. Skuteczna. Mądra. Uczciwa.Super Kobitka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to kompromitacja Lubelszczyzny ,bo tak beznadziejnej listy chyba się nikt nie spodziewał??? Nie można oddawac głosu na babcię PZPR,niedorajdów i wazeliniarzy.No może coś B.Mazurek sobą reprezentuje?A reszta.Członkowie PZPR może zagłosują za panią Kruk,ale ona jest nieskuteczna i nieobecna. No a Solis to ocieka wazeliną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...