Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory do europarlamentu. Kruk zamiast Mazurek, a Piotrowski na aucie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2019 r. o 09:57 Powrót do artykułu
Panie Krzysztofie trzymam za Pana kciuki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski czy ma, nie ma partii i tak jest bezkonkurencyjny; LIDER na szczycie, a peleton dopiero na podjezdzie; umiejetnosciami to himalaje dla niego ; dla pozostałych gorki czechowskie hahahahahah ; klasa, wiedza i JEZYK ANGIELSKI; wybory na prezydenta wygra w cuglach zawsze glosowałam na człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Piotrowski jest z KUL-u i z Lubelszczyzny ,a przedstawicielem bardzo bogatych,którzy nie są zainteresowani bytem Polaków!!! Ale wręcz super wygląda p.Kruk /pomijając "coś tam,coś tam",tudzież nadmiar alkoholu/,bo jest pasem transmisyjnym między PZPR a UE i do tego z listy PIS. Ale się poplątało! Co do pajaca z PSL-u ,to myslę ,że wyborcy już mają wyrobiony pogląd.Jednym słowem całe przedstawicielstwo Lubelszczyzny DO BANI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP KOMUNISTYCZNEJ UBECJI PIS-SP-ZP!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Krzysztof nie zawiódł mojego zaufania. To przykład polityka który potrafi działać ponad podziałami. Życzę kolejnej kadencji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiaki dajcie spokój gdzie wy do Europy? Mało nakradliscie w Polsce ? Jak będziecie tak dbać o polskie interesy jak Kaczyński o swoje to waszą przyszłość czarno widzę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Afera SKOK 2. Afera GetBack 3. Afera drugich pencji dla członków w rządzie PiS 4. Afera z dotacjami dla Rydzyka 5. Afera Sensus Group 6. Afera finansowania kampanii PiS z PCK 7. Afera z przetargiem na Caracale 8. Afera z wyłudzaniem VATu 9. Afera bilboardowa 10. Afera z senatorem Kogutem 11. Afera KNF 12. Afera z wieżowcami Srebrnej 13. Afera pensji NBP 14. Afera z Miśkiem od Antoniego A to niecałe 4 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory myślałem że to PIS jest najgorszy. Ale to co wyprawia PSL a szczegolnie misiewicze Hetmana na dole to przechodzi pojęcie. Wszyscy tylko nie PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech idą do PE bo tam wszyscy na łapy patrzą i nie jest tak łatwo ludziom zaszkodzić co na własnym podwórku bez kontroli już uchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wystawia piękną reprezentacje : pierwsza Pani "coś tam, coś tam ", druga Pani " nie mam waszego płaszcza i co mi zrobicie" i Pan " jeszcze nie wiem z jakiej partii, bo może założę własną " ! A ciekawe jak sobie kandydaci radzą z angielskim....
 alkohol rozwiązuje języki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co komentować? Merytorycznie zweryfikujmy ich dokonania szczególnie te czołowe miejsca. Niech każdy dowie się co Oni zrobili dla regionu a nie dla własnej kieszeni. Może dużo zrobili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako wyborca Polak żądam by kandydaci walczący o mandat europosła i reprezentujący interesy Polski podawali swoje pochodzenie do dwóch pokoleń wstecz Wielkim wstydem była reprezentacja Polski przez niektórych obecnych europosłów którzy z dużą pewnością nie reprezentowali interesów Polski oraz Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak zajrzą w "papiery" Pani Kruk.....a alkohol w Unii jest tani !!!
Problem alkoholowy to choroba, a choroby nie powinno wykorzystywać się oceniając drugiego człowieka.
 Bez przesady z tą chorobą. To zwykłe uzależnienie jak u tych co stoją pod monopolowymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wam obiecam, wszystko dla was zrobię, nawet gruszki wam na wierzbie posadzę tylko wybierzcie mnie do europarlamentu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez wiele lat rządy z Moskwy a teraz rządy z Brukseli. UE nic innego nie przypomina jak dawny Związek Państw Demokracji Lufowej. Tam i tu narzucają nam swoją politykę kulturę i jak mamy myśleć. Nie dajcie się już nabrać na oklepanych kandydatów którzy dla tego kraju nie zrobili nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tym czasem w Polsce minimalna pensja 1600zl na rękę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wyprowadzenie PSL z marszałkowskiego i wielu innych placówek to słabe szanse na wygraną??? Jeśli ktoś nie sprawdza się w regionie lubelskim to trudno nas przekonać ze będzie dobrze reprezentował nasz region na skale europejską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi peudowyborco!Co się podniecaszPrzecież ty nic nie masz do gadania.Jedynki wejdą,choćby i goryla tam wstawili.Taka"demokracja".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mialem glosowac na ko ale jednakk zaglosuje na pis bo takiej buty jak ministra to nie ma nikt!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stawiam na senatora Stanisławka. Mam nadzieję, że wystartuje do PE, i dziwię się że Pan Riad będzie startował, to po co startował do Sejmiku, skoro teraz chce uciekać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...