Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory na prezydenta Lublina: Gryz obiecuje tunel i parkingi

Utworzony przez antyPREZIO, 31 sierpnia 2010 r. o 16:00 Powrót do artykułu
KOLEJNE WYBORY SAMORZĄDOWE I KOLEJNY SPEKTAKL OBIECYWANIA GRUSZEK NA WIERZBIE, GŁOSZENIA FANTASTYCZNYCH POMYSŁÓW...LUBLIN JAK BYŁ ZAPYZIAŁĄ I ZACOFANĄ DIZURĄ TAK NIĄ ZOSTANIE...BEZ GOSPODARZA MIASTO UMRZE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tunel pod Racławicami? To może na prezydenta Tadeusz Kościuszko? No dobrze. Racławickimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się, Lublin zostaje w ogonie i pomału stacza się ku totalnej prowincji, nie wspominając nawet o jakichkolwiek porównaniach z wielkimi miastami Polski, to niestety w rozwoju, inwestycjach, aktywności społecznej ect wyprzedzają nas już : Olsztyn, Białystok, Rzeszów czy Bydgoszcz.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MNIE WYBIERZCIE WSZYSTKO WAM OBIECAM ,JA TEŻ CHCĘ DO KORYTA ,POPIERA MNIE TAKIE UGRUPOWANIE UFO I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW,ONI TEŻ W PRZESZŁOŚCI GÓWNO ZROBILI DLA LUBLINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez 50 lat walczyliśmy z komuną, przez następne 50 lat będziemy odczuwać jej skutki, panie Gryz, panu już podziękujemy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OKP, UW, PiS i PO już byli. Czas na nowych. Chłopak wojskowy przywróci Ratusz Lublinowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie do mnie co kto chce - ja obiecuję, że wam to dam, tylko mnie wybierzcie na prezydenta - a jak juz będę prezydentem to możecie mi skoczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Tunel pod Racławicami? To może na prezydenta Tadeusz Kościuszko? No dobrze. Racławickimi.
"tunel pod Racławicami" no to niech w.....yjeżdza i buduje pod tymi Racławicami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawica rządzi Lublinem od wielu lat i doprowadziła miasto do upadku gospodarczego. Osobiście daję szansę panu Gryzowi. Ten facet ma jaja i wie, czego chce. Poza ty, jako były wojskowy , wie co oznacza honor o dotrzymywanie słowa. Głosujcie dalej na Pokemonów i Pisiorków, a cały Lublin wyląduje w Londynie - w najlepszym wypadku. Dość nieudolnych rządów prawicy. Czas dać szansę kandydatowi lewicy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moją pierwszą decyzją będzie przekazanie miejskich nieużytków na osiedlowe, darmowe parkingi ? zapewnił-Jerzy Gryz
. Co za baran ! Prezydent nie może przekazać nawet 1m kw. gruntu bez uchwały Rady Miasta! Facet, który nie zna prawa, chce być Prezydentem. W wojsku to było proste jedzenie i sranie na rozkaz. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt w przeszłości tyle w mieście nie nakradł co SLD !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po nie udacznych naukowcach przychodzi czas nie udacznych wojskowych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd on się urwał? I ci co go wystawili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw Wojewódzki Sztab Wojskowy, później wydział zarządzania kryzysowego, uczelnia prywatna w miejscowości Ch ...a teraz kandydatura na prezydenta i co jeszcze Panie dr ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie idź Pan lepiej do szkoły Przysposobienia Obronnego uczyć a nie do ratusza się pchasz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Gryza dla mieściny, która nie potrafi docenić wielkości człowieka chcącego autentycznie zmienić Lublin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktokolwiek z autorów lub ich przełożonych po napisaniu tych waszych artykułów sprawdza je pod kątem merytorycznym i ortograficznym? W większości są błędy. A tutaj o jakie kawy chodzi? Każdy może czuć się zaproszony na kawę do p. Gryza gdy zostanie prezydentem? Czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gryz stawia na inwestorów z krajów związanych kulturowo i historycznie z Lublinem: Ukrainy, Rosji, Izraela, krajów islamskich." No, brawo panie Gryz! Wreszcie uświadomił pan lubelaczkom gdzie tkwią ich korzenie i w jakim kierunku powinien "rozwijać" się LBN. Chyba tylko przez roztargnienie zapomniał pan o Bangladeszu, Somalii i Wietnamie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='01 September 2010 - 08:12 AM' timestamp='1283321526' post='339741'] "Gryz stawia na inwestorów z krajów związanych kulturowo i historycznie z Lublinem: Ukrainy, Rosji, Izraela, krajów islamskich." Facet ma akurat rację w tym zakresie, TUBTIN (bo takie miasto reklamują naklejki z kampanii Europejska Stolica Kultury) powinien znać swoje miejsce w szeregu. Zaprzepaszczono bezpowrotnie szansę na dogonienie Rzeszowa. Największy pracodawca - UMCS, reszta miejsc ulokowana w handlu i usługach (najczęściej Plaza, Olimp) no i kilka call center. Często spotykam znajomych z dawnych lat, ludzi po dobrych kierunkach studiów pracujących w MediaMarktach - oni autentycznie muszą kochać to miasto. W drodze analogii można porównać nasze miasto do zapyziałej, zaniedbanej dziewczyny na wydaniu. Jak myślisz który z zamożnych adoratorów tego świata będzie czynić awansy takiemu pasztetowi jakim jest obecnie TUBTIN pomijanemu już w planach szybkich dróg i połączeń kolejowych?
Ostatnio edytowany 1 września 2010 r. o 09:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no proszę szanownego obywatela, żeby sobie tak brzydko z mieszkanców tego miasta nie żartował Tutaj już ludzie nauczeni, że tunel pod al.Racławickimi to 1/3 budzetu miasta i nie ma mowy o jego budowie. To już było i ta bajeczka jest spalona. Prosimy o bardziej funezyjny sposób wciskania ciemnoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...