Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zrobisz dobrze komu trzeba ..................i zostajesz politykierem jedynej słusznej partii towarzysza kaczora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty gnomie zwiący siebie tomą - to nie jest rzecznik Ziobry tylko instytucji Rzeczypospolitej - Ministerstwa Sprawiedliwości. A to matoł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawqdziwy lubelak jak widze to wazeline to od razu stolec mi mi sie scina gonic tego przyblakanca jak najdalej od rogatek lub lina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt, że nikt od Płatnych Oszustów. Ludzie widzą na ile kosili ich. Teraz stać na 500zł, by wesprzeć ciężko pracujących rodziców. Szkoda, że Europa w Polsce zawitała tak późno. Nie musiałbym emigrować, by żyć uczciwie. Kłamcom, złodziejom i oszustom już podziękowaliśmy. A w październiku jadę do konsulatu, by głosować za ludźmi, którzy wiedzą i kierują się moralnością, a nie za Nitrasem, który moralność ma jedynie na ustach. Mam dosyć tego chamstwa, buty i arogancji. Ośmiorniczki już dawno wyszły z menu :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filus kto ci tak leb wypral Oczy ci psi... zarosly Pis dal 500 tylko powiedz skad Niedlugo oglosi program trumna + Poprzyj jarka czynem umrzyj przed terminem renty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filus jak wyemigrowales to siedz na *** i nie decyduj za tych co zostali w kraju bo to oni będą spłacać długi ,, jedynie słusznej partii". Między innymi za 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo lubię tego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że spadochroniarz, to rzecznik Ziobry. A Ziobro, co dowiódł przez lata, łamie prawo, uzależnił i sprowadził na dno prokuraturę. Do tego łże, jak wszyscy w zj.prawicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ten koleś ma wspolnego z Lublinem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, żeby skończyć z cwaniackim układem zuk-michalkiewicz-dewelocwaniaki, który traktuje Kozi Gród jak terytoria okupowane. Od kandydatów pis oczekuję stosownej deklaracji w tym przedmiocie, a jak nie, to niech spadają na drzewo (o ile jakieś się jeszcze ostanie w tej fabryce drwa do kominków zwanej Lublinem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten goguś w posługiwaniu się kłamstwem przerósł nawet swojego szefa. Jego wywody prawne u prawników wywołują białą gorączkę. Budynek Ministerstwa Sprawiedliwości w swej długoletniej historii jeszcze nie widział takich ignorantów prawa. Właściwe uczelnie powinny im odebrać magisteria, nie mówiąc już o doktoratach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super , wreszcie lubelski elektorat PiS będzie miał konkretne osoby do wybrania:Prof. Czarnek , Soboń ,Kanthak- a nie statysta Michałkiewicz czy KUL-owski kościelny Tułajew. To jest inteligentny prawnik a nie jakieś "COŚ TAM , COŚ TAM" które Kaczyński wysłał do Brukseli. Tak na marginesie - nie to żebym miał coś przeciw KUL-owi bo i Pan Profesor Ryba .... ale po tym jak z KUL-u Życinski zrobił ŻUL a jego flagowymi zostali Palikot i Mucha szerzący herezje to niestety ale mam uraz do tego adresu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt, że nikt od Płatnych Oszustów. Ludzie widzą na ile kosili ich. Teraz stać na 500zł, by wesprzeć ciężko pracujących rodziców. Szkoda, że Europa w Polsce zawitała tak późno. Nie musiałbym emigrować, by żyć uczciwie. Kłamcom, złodziejom i oszustom już podziękowaliśmy. A w październiku jadę do konsulatu, by głosować za ludźmi, którzy wiedzą i kierują się moralnością, a nie za Nitrasem, który moralność ma jedynie na ustach. Mam dosyć tego chamstwa, buty i arogancji. Ośmiorniczki już dawno wyszły z menu :p
 Za to pisowcy to tacy prawdomówni ?????? Vide Kuchciński & reszta pisuarów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopina z Gdańska a startuje z lubelszczyzny. Świadczy to jedynie o tym,że w PiS nadal uważają lubelskie za ciemnogród, gdzie tępi wyborcy głosują na partie nie kandydata.Ps:taki młody a już żądny koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co mnie to obchodzi? I tak NIE będę na to coś głosowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro... a zaRudego kiedy spłacisz Vat 250.000.000.000 zł (pisanie ustaw pod kolegów lobbistów) + OFE 165.000.000.000 zł (na zalatanie roztrwonionego budżetu)? Policz pacanie ile kosztuje utrzymanie dziecka, to te 500zł nie robi na nikim wrażenia. Poza tym w Niemczech trzykrotnie wprowadzono taki manewr na pobudzenie gospodarki. I nikt nie krzyczy, że ROZDAWNICTWO, czy KTO BĘDZIE SPŁACAŁ DŁUGI. Dzięki temu manewrowi 500+ pobudzono lokalny popyt. W 4 lata nikt nie pobuduje kilku fabryk w każdej miejscowości, by wzbogacić społeczeństwo. A to jest MISTRZOSTWO ŚWIATA. I jak widać funkcjonuje. Za PiSu deficyt 10 mld zł, a PO zrobiłoby już 90 mld zł dodatkowego zadłużenia. Sami szacowali deficyt na poziomie 100 mld zł, więc mają partaczy ekonomicznych w dalszym ciągu. Najciekawsze, że i wieku emerytalnego nie trzeba było zwiększać, ani podnosić podatków tak jak miał to w zwyczaju Tusk. Mogli przecież wziąć Balcerowicza, a ten przy aplauzie lemingów zwiększyłby VAT do 24%. Można by było? Nawet benzyna za Tuska stała o 1 zł wyżej przy tych samych stawkach za baryłkę. W internecie macie całą historię. Ja nie wierzę w złą koniunkturę. Wówczas i obecnie Niemcy mają "Złą koniunkturę", a szef nie nadąża z zamówieniami. Trzeba robić nadgodziny. Wysoko płatne ;) I żaden Balcerowicz tutaj nie chrzani, że wyższa płaca oznacza ucieczkę firm do Chin. Dziwne, bo robimy elektrykę nawet na rynek rosyjski?! Dalej do Chin? Poza tyn norma Ameryka, Malezja...itd. Wiem, że dla leminga jestem patologią, bo zarabiam 2.250€. Uczciwy pracownik przy kasie to w Polsce nadal Patologia... Oczywiście dla lemingów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes tak szanuje lubelskich wyborców że przysyła nam jakiś spadochroniarzy ? Kużwa, co to jest !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta: jeśli chcesz zap****ć do 70-go roku życia PO to, żeby przekonać się, że zawartość twojego "konta emerytalnego" wyparowała, wtedy POlecam oddać głos na POkemonowych kolegów zuczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za różnica???? Jakby krowa była na liście wyborczej PiS to i tak weszłaby do Sejmu z Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...