Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wybory są w niedzielę? Hmmm to jedyny mój dzień wolny od pracy. Nie zamierzam marnować cennego czasu na odpoczynek żeby iść i głosować. Nooo chyba, że przyjedzie po mnie samochód rządowy i zawiezie na głosowanie. Liczę także na zapłatę za zmarnowany czas. Wybory zrobić w środę lub w piątek w godzinach pracy każdy by poszedł głosować lecz żaden mózg jeszcze na to nie wpadł. Na wybory nie idę i kompletnie mnie to nie interesuje kto wygra. W poniedziałek od rana muszę być w pracy na czarno i zarabiać 7,50 zł na godz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy kandydaci przejęli postulaty Janusza Korwin-Mikkego które głosił od kilkudziesięciu lat. A tak się z niego naśmiewano, a tak drwiono a teraz połowa jego postulatów znajduje się w programach pozostałych startujących tu osób. (niskie podatki, silna armia, mniej biurokracji, swoboda i wolność gospodarcza i osobista, dobrowolność ubezpieczeń społecznych, racjonalna polityka zagraniczna dyktowana rachunkiem korzyści i strat a nie emocjami i animozjami)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim celu droga redakcji jest dodany przypisz o "aferze" na Kulu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory są w niedzielę? Hmmm to jedyny mój dzień wolny od pracy. Nie zamierzam marnować cennego czasu na odpoczynek żeby iść i głosować. Nooo chyba, że przyjedzie po mnie samochód rządowy i zawiezie na głosowanie. Liczę także na zapłatę za zmarnowany czas. Wybory zrobić w środę lub w piątek w godzinach pracy każdy by poszedł głosować lecz żaden mózg jeszcze na to nie wpadł. Na wybory nie idę i kompletnie mnie to nie interesuje kto wygra. W poniedziałek od rana muszę być w pracy na czarno i zarabiać 7,50 zł na godz.
jesteś żałosny, nie użalaj sie nad soba że zarabiasz 7,50 pracując na czarno tylko rusz du... i idz głosować to może coś się zmieni, bo najlepiej to siedzićna tyłk_u i narzekać i nic z tym nie zrobić nie??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wuj z wyborami, co one dają, chodziłam głosować na wałęsę i późnij kilka razy bo miałam żyć jak w drugiej japoni i co mam, po 38 latach pracy najniższą krajową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory są w niedzielę? Hmmm to jedyny mój dzień wolny od pracy. Nie zamierzam marnować cennego czasu na odpoczynek żeby iść i głosować. Nooo chyba, że przyjedzie po mnie samochód rządowy i zawiezie na głosowanie. Liczę także na zapłatę za zmarnowany czas. Wybory zrobić w środę lub w piątek w godzinach pracy każdy by poszedł głosować lecz żaden mózg jeszcze na to nie wpadł. Na wybory nie idę i kompletnie mnie to nie interesuje kto wygra. W poniedziałek od rana muszę być w pracy na czarno i zarabiać 7,50 zł na godz.
A w jakiej to agencji tak cienko zarabiasz ? POje bało cię !!!  rzuć to kobieto albo zmień agencję,no chyba że ci  0 zniknęło lub nie dopisałaś,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bul Komorowski nierób i darmozjad zabierający chleb głodnym dzieciom i bezdomnym !!!!!!!!!!!! zdrajca Polski i Polaków !!!!!!!!!!!!! działacz organizacji przestępczej i wspólnik Tuska,Kopaczowej,Sawickiego,Burego,Buzka,Rycha,Zbycha,Mira i reszty przestępców!!!!!!!!! jego celem jest zniszczenie kraju i obywateli narodowości polskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś żałosny, nie użalaj sie nad soba że zarabiasz 7,50 pracując na czarno tylko rusz du... i idz głosować to może coś się zmieni, bo najlepiej to siedzićna tyłk_u i narzekać i nic z tym nie zrobić nie??????
  w co ty wierzysz, jaka ty jesteś durna, to tylko .......... chodzą na głosowanie, bo ile razy można się dać oszukiwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bul Komorowski nierób i darmozjad zabierający chleb głodnym dzieciom i bezdomnym !!!!!!!!!!!! zdrajca Polski i Polaków !!!!!!!!!!!!! działacz organizacji przestępczej i wspólnik Tuska,Kopaczowej,Sawickiego,Burego,Buzka,Rycha,Zbycha,Mira i reszty przestępców!!!!!!!!! jego celem jest zniszczenie kraju i obywateli narodowości polskiej
Mają POlecenie  " robić miejsce " w POLSCE dla żyda !!! dlatego zmuszają młodych Polaków do emigracji za chlebem, a żyd ciśnie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent prawem veta ma możliwość ratować naród przed głupotą i nieodpowiedzialnością rządu, dzięki "zgodzie" prezydenta mamy największy od lat dług zagraniczny, GMO, największe w europie opodatkowanie pracy, i straciliśmy oszczędności z OFE; w 2010 w pierwszej turze wyborów prezydenckich na Komorowskiego i Kaczyńskiego zagłosowało ok. 6mln Polaków, frekwencja wyniosła 50%, jeśli w niedzielę frekwencja będzie min. 65%, to Prezydent Kukiz wygra w pierwszej turze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent prawem veta ma możliwość ratować naród przed głupotą i nieodpowiedzialnością rządu, dzięki "zgodzie" prezydenta mamy największy od lat dług zagraniczny, GMO, największe w europie opodatkowanie pracy, i straciliśmy oszczędności z OFE; w 2010 w pierwszej turze wyborów prezydenckich na Komorowskiego i Kaczyńskiego zagłosowało ok. 6mln Polaków, frekwencja wyniosła 50%, jeśli w niedzielę frekwencja będzie min. 65%, to Prezydent Kukiz wygra w pierwszej turze :)
Żyd na to nie POzwoli, zaPOmnij !!! nie ważne kto i jak głosuje,nie ważne pierwsza czy druga tura !! ważne kto głosy będzie liczył,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...