Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2014. Oni powalczą o nasze miasta

Utworzony przez crx, 29 września 2014 r. o 15:23 Powrót do artykułu
Lublin - pan Żuk ! Sprawdził się ! Innych kandydatów nie znam , ale w myśl zasady "po złym panie jeszcze gorszy nastanie" nie ma co deliberować !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzyniec jedyny bez kandydatów? Podczas ostatniej wizyty widziałem jakieś plakaty, ale kompletnie nie wiem co to za kandydat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że wygra żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia fakt kto zaglosuje na Muszyńskiego skoro nawet tą kandydaturą zdziwione są osoby z partii... moze zagłosują na Żuka ja zachęcam po tych dobrych 4 latach, zawsze na pis głosowałem, ale w tej kadencji nie mam na kogo głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydentem Lublina musi być obecny P. Żuk, przynajmniej widać,że działa w mieście, a chroń nas Panie przed pisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale w Lubartowie się pchają na stołki, żadnych wyborów, nigdzie nie idę, szkoda fleków na głupoty, za dużo nie będę pisać, bo za prawdomówność zaraz sprawa w sądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Grzesio Swierczynski -kandydat na prezydenta Swidnika- przewodniczacy poowiatowy sld w Swidniku,wstydzi sie ze jest z sld i dlatego startuje z jakiegos stowarzyszenia?:-) .Grzesiu ,nie wstydz sie ,ze jestes czerwony!!!! towarzysze czerwoni licza na Ciebie.:-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale w Lubartowie się pchają na stołki, żadnych wyborów, nigdzie nie idę, szkoda fleków na głupoty, za dużo nie będę pisać, bo za prawdomówność zaraz sprawa w sądzie
Pchają się, bo takie jest ich demokratyczne prawo. A jak uważasz, że są niegodni, to sam wystartuj. Teraz każdy może. Nie wiedziałeś? Teraz już wiesz, to do roboty! Samo się nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No liczymy na Pana Panie Osina! W końcu Jakson ma szansę odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie  Po pierwsze - w Świdniku nie wybieramy Prezydenta , tylko Burmistrza Miasta (trochę wiedzy na ten temat nie zaszkodzi) Po drugie - nie mam żadnych powodów aby się wstydzić swoich poglądów, każdy (prawie każdy) wie kim jestem i jakie mam zapartywania,Na swój wizerunek zapracowałem przez ostatnią dekadę jako aktywny animator społeczny (działam w wielu Stowarzyszeniach i mam osiągnięcia w tym zakresie) Po Trzecie - osobiście uważam że wszelkie partie powinny się trzymać jak najdalej od wyborów samorządowych; To są wybory ludzi a nie wodza w jakiejś Warszawie czy w Lublinie. Po czwarte - czerwony kolor lubię :) Pozdrawiam Grzegorz Świerczyński
Czy Grzesio Swierczynski -kandydat na prezydenta Swidnika- przewodniczacy poowiatowy sld w Swidniku,wstydzi sie ze jest z sld i dlatego startuje z jakiegos stowarzyszenia?:-) .Grzesiu ,nie wstydz sie ,ze jestes czerwony!!!! towarzysze czerwoni licza na Ciebie.:-))
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kandydacie drogi zaloguj się ;-) zyskasz wiarygodność większą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie tylko Marian Kowalski. Dość zadłużania miasta! Więcej ulg dla lubelskich przedsiębiorców. Uwolnić handel w Lublinie. Rozwijać targowiska miejskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tow.kowalski powinien walczyć o coś lepszego w głowie a le swojej bo te brednie to dla takich jak łon ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie tylko Marian Kowalski. Dość zadłużania miasta! Więcej ulg dla lubelskich przedsiębiorców. Uwolnić handel w Lublinie. Rozwijać targowiska miejskie.
Strasznie to małostkowe - żeby tylko liczyły się ulgi dla handlarzy a nie wszyscy mieszkańcy - i że to ma byc powód żeby wybrać Kowalskiego. MIeszkańcy nie są aż tacy głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały Marian to o zadłużeniu i przedsiębiorcach wie tyle co Mietek spod budki z piwem. Gdyby przejął miasto po Żuku to nastałaby totalna anarchia i wolna amerykanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Michał Godliński, dosyć już zadłużania miasta Puławy! Obecnego prezydenta popiera PO, więc odpada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Lublinem za Rzeszowem w mieście zwanem Lubartowem mej młodości przyszedł maj w Lubartowie piękny kraj w Lubartowie piękny kraj... Może łza się kręci w oku gdzieś na rynku w Białymstoku ale wszystko to się chowa naprzeciwko Lubartowa, chowa się... Ja tam byłem, ja tam żyłem ja się tam urodziłem, to ja wiem...   W Lubartowie na jarmarku można kupić dobre piwo nie ma mowy w nim o pianie ale za to dużo taniej ale za to dużo taniej...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pchają się, bo takie jest ich demokratyczne prawo. A jak uważasz, że są niegodni, to sam wystartuj. Teraz każdy może. Nie wiedziałeś? Teraz już wiesz, to do roboty! Samo się nie zrobi.
    demokratyczne państwo, nie bądź śmieszny, demokratyczne, które zostało "rozpieprzone", nie napiszę więcej bo władza lubartowska za prawdomówność podaje do sądu, gorzej jak za komuny, bo o charkowie, katyniu opowiadał mi mój św. pamięci ojciec i za to, że mówił prawdę nie był sądzony, tak jak teraz w lubartowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Lublinem za Rzeszowem w mieście zwanem Lubartowem mej młodości przyszedł maj w Lubartowie piękny kraj w Lubartowie piękny kraj... Może łza się kręci w oku gdzieś na rynku w Białymstoku ale wszystko to się chowa naprzeciwko Lubartowa, chowa się... Ja tam byłem, ja tam żyłem ja się tam urodziłem, to ja wiem...   W Lubartowie na jarmarku można kupić dobre piwo nie ma mowy w nim o pianie ale za to dużo taniej ale za to dużo taniej...
 
Za Lublinem za Rzeszowem w mieście zwanem Lubartowem mej młodości przyszedł maj w Lubartowie piękny kraj w Lubartowie piękny kraj... Może łza się kręci w oku gdzieś na rynku w Białymstoku ale wszystko to się chowa naprzeciwko Lubartowa, chowa się... Ja tam byłem, ja tam żyłem ja się tam urodziłem, to ja wiem...   W Lubartowie na jarmarku można kupić dobre piwo nie ma mowy w nim o pianie ale za to dużo taniej ale za to dużo taniej...   no tak, najlepiej sie nachlać i wtedy pijanymi lepiej sie rządzi bo nic nie chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.Z. nie odpuszczaj! Trzymaj stolek az do zaawansowanej sklerozy.Buduj supermarkety i "waly widowiskowe".Bedzie co ogladac, oj bedzie.I jeszcze zachecam spacerek w mokasynach po starowce.Po granitowej kostce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...