Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w PO. Prezydent Lublina wystawia swoją kandydatkę

Utworzony przez Katka, 27 września 2021 r. o 17:47 Powrót do artykułu
Nie daj Boże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już nie lepiej ministarnta garnka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekupka-dewelotargowiczanka dosK0nale pasuje na szefa struktur tonącej dewelo-platformy. Jestem ZA! PS. Czy w zamian za moje P0parcie decyzji Duce ścierka z dewelo-ratuszowej agencji naklepie mi zielonych łapek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szefowie wojewódzkich struktur PiS oraz PO mogliby zamienić się stanowiskami. W takim razie jawne stałoby się "serdeczne przymierze" pomiędzy obiema grupami działaczy, udających przynależność do walczących przeciwko sobie partii politycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Develo duce jednak na lancuszku... A tymczasem Prezydent Siemianowic Śl: Widzimy jak małymi krokami, ale skutecznie odbierana jest nasza wolność i prawa. Chcą nas podzielić na zaszczepionych i niezaszczepionych. Taki jest cel i takie jest działanie. My takiemu działaniu mówimy stanowcze nie. Mówimy nie segregacji sanitarnej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...