Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 31 lipca 2012 r. o 10:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nieźle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty dzieciaku w ogóle wiesz co piszesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite tempo informacji! GRATULACJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałam wybuch ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyzby w sklepie u Andrzeja ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem właśnie dość donośny huk około 3km od miejsca zdarzenia. Myślałem że wypadek jakiejś ciężarówki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szybki przekaz informacji! To się chwali! A wydarzenie - tragedia, mieszkam niedaleko i szyby mi się zatrzęsły od wybuchu, z okna widać tylko dym..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom Wariatów...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamikaze Team Kalina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bardzo szybki przekaz informacji! To się chwali! A wydarzenie - tragedia, mieszkam niedaleko i szyby mi się zatrzęsły od wybuchu, z okna widać tylko dym..
Gdzie mieszkasz? Daleko od sklepu? Mieszkam przy Kleeberga 8, jestem w pracy i trochę się niepokoję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak w sklepie u andrzeja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W ciężkim stanie trafił do szpitala w Łęcznej" ... mordercy nie szkoda, ale dlaczego zawieźli go aż do Łęcznej (20 km od Lublina) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pasażu powyżej wywaliło szyby m.in na poczcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo tam jest najlepszy oddział dla popażonych w całej Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem, ładnie jebło, całe szczęście że nikomu nic więcej poważniejszego sie nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo tam jest najlepszy oddział dla popażonych w całej Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art napisał:
"W ciężkim stanie trafił do szpitala w Łęcznej" ... mordercy nie szkoda, ale dlaczego zawieźli go aż do Łęcznej (20 km od Lublina) ?
może dlatego,że jest tam Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był sklep pod tarasem, czy jakoś tak, zawsze jak przechodziłem w pobliżu to nabijałem się z nazwy. Mieszkam na Daszyńskiego i szyby mi się w mieszkaniu zatrzęsły. Pomyślałem sobie komuś wybuch gaz gdzieś w okolicy, dym było widać za wieżowcem ale nie sądziłem, że to było tak daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieszkam w pobliżu, ale nic nie widziałem i nie słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...