Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyburzają Teatr w Budowie. Parkiet ocaleje, mury nie

Utworzony przez mlodywyksztalcony, 20 grudnia 2012 r. o 21:56 Powrót do artykułu
No tak - bo i po co w Polsce B teatry? Nie macie za grosz szacunku dla wyższych form sztuki!! Koncerty disco polo to jest wszystko na co zasługuje ściana wschodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wielkie skórwysyństwo żeby zburzyć teatr w budowie nasz dorobek życia ciekawy jestem kto podjął taką decyzje odrazy szubienica., Ale chyba się domyślam że ŻYDOWSTWO opanowało Lublin ale my skończymy z nimi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewis, jakich argumentów użyjesz na podparcie swojej tezy, że to wina "żydostwa"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo mamy rząd żydowsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewis napisał:
to wielkie skórwysyństwo żeby zburzyć teatr w budowie nasz dorobek życia ciekawy jestem kto podjął taką decyzje odrazy szubienica., Ale chyba się domyślam że ŻYDOWSTWO opanowało Lublin ale my skończymy z nimi .
Tak się składa, że połowa domów na Sławinku powstała z materiałów kradzionych z teatru, do dzisiaj się chwalą starej daty komuchy jak ciężarówkami wywozili sprzęt. Może więc się okazać że twój dziadek który może na Sławinku ma klocka sam pustaki wywoził. A ty Żyda kiedykolwiek na żywo widziałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie dlatego nigdy nie powstał, że w lublinie nie ma ludzi szukających tego typu rozrywki - wystarczą wam spacery po galeriach i kebaby od turka. Smutna prawda, ale to właśnie tacy ludzie jak wy wybierali w głosowaniach swoich, podobnych do siebie przedstawicieli, którzy to nie widzieli potrzeby budowania teatru. Bieda i zaściankowość to niestety cechy przekazywane potomstwu jak wady genetyczne. Żaden Żyd czy komuch, a zwykły lublinianin jest winny takiemu stanowi rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
No tak - bo i po co w Polsce B teatry? Nie macie za grosz szacunku dla wyższych form sztuki!! Koncerty disco polo to jest wszystko na co zasługuje ściana wschodnia. [/quote] [quote name='lewis' timestamp='1356037113' post='712213'] to wielkie skórwysyństwo żeby zburzyć teatr w budowie nasz dorobek życia ciekawy jestem kto podjął taką decyzje odrazy szubienica., Ale chyba się domyślam że ŻYDOWSTWO opanowało Lublin ale my skończymy z nimi .
To jest "tendencja" w całej Polsce !!! Zostałem zbanowany w Słupsku, między innymi za to że sprzeciwiałem się zamknięciu starego kina "Millenium" na Starym Rynku w Słupsku !!! To kino było w Słupsku (to jest nad morzem) od zawsze ! Teraz wiecie co tam jest ?!?! Na miejscu tego starego kina ?! ...BIEDRONKA ! Teraz kina brak ! Miasto liczy sobie prawie 100.000 mieszkańców, ale ważniejsze są : 11 biedronek/5 lidlów/banki/kauflandy/reale/castoramy/banki/obi/ikee/banki/banki/banki/kaufland/dalej już nie pamiętam... ...ale wiem że Słupsk jest zagłębiem sklepów wielkopowierzchniowych przypadających średnio nan jednego mieszkańca. Całe szczęście Polska powolutku. ale systematycznie budzi się ze snu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Teatr w Budowie jest burzony po to, by wybudować nowy teatr pod nazwą Centrum Spotkań Kultur... ludzie, opanujcie się trochę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tellchar napisał:
Przecież Teatr w Budowie jest burzony po to, by wybudować nowy teatr pod nazwą Centrum Spotkań Kultur... ludzie, opanujcie się trochę...
też nie rozumiem tej całej gadaniny o burzeniu, burzą bo nie da się zaadaptować na obecna budowlę, ale przecież też ma być teatr,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kino było w Słupsku (to jest nad morzem) od zawsze ! Teraz wiecie co tam jest ?!?! Na miejscu tego starego kina ?! ...BIEDRONKA !
Ważniejsza jest Biedronka.Filmy to se z netu pościągasz a nie będziesz do jakiegoś kina chodził.Tak uznała władza,rozumiesz?!Wykonać!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale OSZCZĘDNOŚĆ !!! A ten zaoszczędzony parkiet to pewnie jest tyle warty, co dzień pracy jednej koparki na tej budowie. Niesamowite oszczędności. Parkiet zaoszczędzą, ale cały budynek wyburzą, aby wybudować nowy. Nie dało się zaadoptować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś za to odpowie???Nie!!!Ci sami co budowali to teraz burzą.To są własnie gumo filcowi!!!Odwieczni koalicjanci!!! Ich wojewoda budował i ich marszałek burzy! To powinno być pokryte z ich funduszy partyjnych ,a winni w areszcie.Jak można sobie pozwolić na takie trwonienie ludzkich pieniędzy???I jak na ironię losu dyrektorem jest członek tej "zielonej zarazy"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam marne wypociny poprzednikow skamlącaych o tym jakie dobrodziejstwo nam burzą to żal d..e ściska Używacie mózgu czy piszecie co Wam się w tym mikromózgu zakmini? Nie chce mi się nawet komentować każdego postu z osobna ale proponje zająć się edukacją budowlaną oraz zapoznać się ze standardami współczesnego świata. Także zapraszam do lektury podręcznika histrorii zwłaszcza okresu po 89 roku. Póżniej książka do wiedzy o społeczeństwie i przestanie jeden z drugim pisać pisowskie dyrdymały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...