Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wychowują siedmioro dzieci, nie mają za co żyć

Utworzony przez gość, 16 marca 2011 r. o 21:51 Powrót do artykułu
No sorry, ale jak się nie ma pracy to się nie robi dzieci. Poza tym- niech poda chłopa o alimenty. Boże, co za durny naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pomóc, bo mają szansę wyrosnąć z nich porządni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo chętnie pomogę proszę modertora o kontakt mailowy ... kojec, ubranka zabawki licze na to że nie bedę sam w takich komnetarzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to proboszcz dobrodziej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam jakieś 210zł miesięcznie na osobę i jakoś sobie radzić trzeba, a nie do gazety pisać, żeby samo się znalazło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
No sorry, ale jak się nie ma pracy to się nie robi dzieci. Poza tym- niech poda chłopa o alimenty. Boże, co za durny naród.
módl się oto żebys ty nigdy w takiej sytuacji się nie znalazł!!!!! a w dzisiejszysz czasach dzis praca jest a jutro juz jej może nie byc znam to na własnym przykładzie więc twoim zdaniem do kiedy czekać z dziećmi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja wiem, że jest im ciężko i że trzeba pomóc ale do cholery gdzie te kobiety mają rozum? Tyle dzieci, ojców brak a i rodzą się kolejne. Zeby w dzisiejszych czasach nie potrafić się zabezpieczyć przed kolejną ciążą, to chyba tylko jakieś uposledzone osoby mają z tym problem bo każdy normalny poświęci parę groszy i kupi nawet prezerwatywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
módl się oto żebys ty nigdy w takiej sytuacji się nie znalazł!!!!! a w dzisiejszysz czasach dzis praca jest a jutro juz jej może nie byc znam to na własnym przykładzie więc twoim zdaniem do kiedy czekać z dziećmi ???
Rozsądni ludzie nie rozmnażają się jak króliki, zwłaszcza kiedy ich sytuacja materialna jest nieciekawa a tutaj głupota tych kobiet sięgnęła dna. Przecież doskonale wiedzą skąd się biorą dzieci a w dzisiejszych czasach środki antykoncepcyjne w postaci prezerwartw można kupić nawet w kiosku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
módl się oto żebys ty nigdy w takiej sytuacji się nie znalazł!!!!! a w dzisiejszysz czasach dzis praca jest a jutro juz jej może nie byc znam to na własnym przykładzie więc twoim zdaniem do kiedy czekać z dziećmi ???
Dokładnie! W końcu ktoś normalny na tym forum. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam dzieci i nie jest lekko.Ale są z mężem a nie z "partnerem".Widzę, że kobiety uwielbiają same stwarzać sobie problemy i płakać ,bo je "partner" zostawił.
Ostatnio edytowany 17 marca 2011 r. o 08:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany skończone - czytać nie umieta.Przecie pisze że ojciec rodziny zmarł. Natomiast partner Moniki okazał się niedojrzałym gnojem, zostawił ją z czwórką małych dzieci. Co Was obchodzi ile kto ma dzieci, środków antykoncepcyjnych nie należy stosować bo to grzech. Przecie nasz proboszcz wyraźnie powiedział że nie należy tego stosować. Kobiety żyją jak Pan Bóg przykazał a tu barany na forum wypisują takie durne komentarze. Pomórzta a jak nie to choć nie komentuja osły dardanelskie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wolę widzieć żywe dzieci.Niż oglądać zwłoki niemowląt czy małych dzieci zabitych przez matki lub ,,konkubentów''...I tak mamy mały przyrost naturalny ,minimalny.Lepiej im pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to i tak maja duza srednia na jedna osobe, wiele osob musui zyc za duzo mniejsze pieniadze i sobie radza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosia napisał:
Ja też mam dzieci i nie jest lekko.Ale są z mężem a nie z "partnerem".Widzę, że kobiety uwielbiają same stwarzać sobie problemy i płakać ,bo je "partner" zostawił.Ruja i poróbstwo.
Znam mężów którzy okazali się gnojami!Zanim coś napiszesz pomyśl,a na mężusia uważaj ,zawsze może znaleźć nowszy model,bez celulitu i rozstępów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychowują czy hodują? Bo wygląda na to, że to drugie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo bardzo straszne 300 zl na osobe u mnie tez tak jest i jakos nie nazekamy do wszystkich i do gazet . ja i rodzenstwo pomagamy rodzicom i staramy sie gdzie kolwiek pracowac mimo ze nie mamy 18 lat. Trzeba sie brac do roboty a nie nazekac nad ciezkim loswm bo inni maja gorzej i nie nekaja tym innych osob
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie to obchodzi ? Było nie robić 20 dzieciaków tylko 1-2. A jak się teraz nie ma na ich wyżywienie do kupe z pod siebie niech żrą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcecie pomóc, to nie zabierajcie głosu i nie komentujcie. 300 zł na osobę to jest stanowczo za mało i to są małe dzieci. Tak ułozyło się życie tym kobietom i zamiast krytyki należałoby pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 zł. na osobę to mało?????Polecam wizytę w pierwszym lepszym ośrodku pomocy rodzinie.Tam można poznać ludzi którzy mają po120zł. na osobę i nie narzekają.Najlepiej rozmnażać się jak króliki i jęczeć o pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jesteście podli mam nadzieje, że nigdy nie znajdziecie się w takiej sytuacji a nigdy nie wiadomo co nas spotka więc radzę trochę pokory i wyparzonego języka. Jak można być tak nieczułym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...