Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wychowują siedmioro dzieci, nie mają za co żyć

Utworzony przez gość, 16 marca 2011 r. o 21:51 Powrót do artykułu
JULITA napisał:
Ludzie jesteście podli mam nadzieje, że nigdy nie znajdziecie się w takiej sytuacji a nigdy nie wiadomo co nas spotka więc radzę trochę pokory i wyparzonego języka.Jak można być tak nieczułym.
Jestem pod opieką takigo ośrodka co to ma pomagać mam chorobe nóg i dostaje 300zł .Z tego po opłatach zostaje mi 150zł.Ale ja sobie radze a nie wyciągam rąk po jałmurzne do gazet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co mnie obchodzą czyjeś bachory trzeba było tyle nie robić, mi nikt nie daje nic za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może słowa która napiszę, dla niektórych będą oznaką bezduszności, ale taka jest prawda. Jeżeli te panie wiedzą jak się robi dzieci to powinny wiedzieć ile kosztuje utrzymanie, że to duży koszt, a nie użalać się nad sobą. Jeżeli kupuje np. samochód z dużym silnikiem i dużą mocą muszę się liczyć z tym, że musi mnie na niego stać, aby go utrzymać. Ja na swoją rodzinę pracuję i wiem na ile dzieci mnie stać i od nikogo nie mam zamiaru "ciągnąć pieniędzy", Państwo też nie ma obowiązku wychowywać nierobów. Bo najlepiej narobić dzieci, a później biadolić jak mi źle i jak to Państwo nie daje pieniędzy. Żenada !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODOPIECANY napisał:
Jestem pod opieką takigo ośrodka co to ma pomagać mam chorobe nóg i dostaje 300zł .Z tego po opłatach zostaje mi 150zł.Ale ja sobie radze a nie wyciągam rąk po jałmurzne do gazet
Jak byś kiedyś musiał patrzeć na swoje zapłakane z głodu dzieci to byś poszedł nawet żebrać na ulicę, tylko kogoś trzeba kochać a jak widać po Twojej odpowiedzi nie wszystkich na to stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co rok to prorok, może ktoś by tej Monice zafundował sterylzację, bo za rok znowu będzie nowy owoc wielkiej miłości i będzie jeszcze trudniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziwiam takie rodziny uważam że pomoc powinna być szczególna a jak my społeczeństwo uważamy inaczej to na starość niech nam pomagają single i jedynacy, te dzieci z tych wyśmianych rodzin będą potem pracować i pomagać nam na starość, udzielą nam takiej pomocy jak my udzielamy im teraz,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budują stadion w mieście ,przyda się silna drużyna piłkarska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą ilością dzieci to u Pani Moniki zapewne nie koniec ;-) 300 złotych to mało??? U mnie na życie na miesiąc na 4 osoby po opłatach (opłaty ponad 500 złotych) zostaje niecałe 300 złotych !!! Na 3 osoby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudny dylemat.Widać na zdjeciu,że dzieci są zadbane, ale już od lat pomagam pewnemu Domowi Dziecka i nie ma tygodnia by nie zgłaszali się nowi potrzebujący.Z jednej strony sumienie-czyli pomagać ,z drugiej kapitalizm-trzeba drugiego człowieka tępić .I BĄDŹ TU CZŁOWIEKU MĄDRY....?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co tyle dzieci robili? nie pomysleli o tym że to kosztuje i nic nie ma za darmo? ubierz, nakarm, wykształć. Wystarczy pomyśleć albo chociaż zainwestować parę złotych w prezerwatywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie 4 osobowa rodzina i po opłatach zostaje 600 zł na jedzenie ubranie przedszkole dla jednej córki pieluchy a jakoś dajemy rade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie trzeba mysleć wcześniej, ja nie mam dziecka a chcialabym ale co- nie stac mnie na nie - nie bede swiadomie narazac na biede, chore to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tak potępiacie te kobiety? Nie wszystkim życie układa się tak, jak powinno. Sądzę, że nie jest im łatwo prosić obcych o pomoc, ale - jak ktoś już wcześniej napisał - jak dzieci głodne, to matka i na ulicę wyjdzie żebrać. Sama jestem matką i chociażby ze względu na te dzieciaczki chciałabym jakoś pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dobrze liczę i mają na osobę 300zł, a jest ich w domu siedmioro dzieci plus te dwie panie to razem dziewięcioręo. Pomnożyć to razy 300zł na każdą osobę daje łączną kwotę 2700zł. Mało? Jeśli te panie otrzymują samych zasiłków 2700zł i jeszcze sąsiedzi uzbierają im kolejne 300zł lub 600zł to łącznie daje kwotę ponad 3000zł. A znam wiele rodzin które pracują i żyją z najniższej krajowej, nawet w rodzinie w której pracuje i matka i ojciec a dostają najniższą krajową nie osiągnią dochodu 3000zł! Gdzie tu jest sprawiedliwość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cuz za wrazliwośc i współłczucie ,szczegolnie od facetów którzy lubia uciekac od obowiązków. nie martwcie sie ja swoja core wysle zagranice i niebedzie wam zarabiac na wasze emerytury .Z reszta jeszcze troche a tusk wszystkich tak zalatwi.Polska to kraj dobrych ludzi:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może by tak autorka tego artykułu dała z połowę swojej pensji a nie wzywała inych do pomocy trzeba slużyć przykładem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO NIE! CO ZA deb***E! DALEJ PRODUKUJCIE POTOMSTWO DZIECIOROBY JE...! PUSTAKI! JAK SIĘ NIE MYŚLI GŁOWĄ TYLKO DU.. TO TERAZ PROSZĘ NIE NARZEKAĆ! NIECH WAS KOŚCIÓŁ UTRZYMUJE. JEDNI DRUGICH WARCI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH TERAZ MAFA W SUKIENKACH Z K.K. DAJE NA DZIECI KTÓRE TAK PONOĆ KOCHA!!!CO TYLKO POCZĘTE, CZY WSZYSTKIE, OBŁUDNICY I CHAMY W CZARNYCH SUKMANACH??A TA RODZINA TO CO ZAMIAST MÓZGU MA PICZKĘ I CZŁONKA???PO CO TUMAN ROBI TYLE BACHORÓW!!???POTEM NA GARNUSZEK PAŃSTWA A DZIECI BRUDNE I BIEDNE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że ci wszyscy mężczyźni po prostu zazdroszczą temu przyjacielowi.Bo im żony po pierwszym dziecku przestają dawać i piwkiem muszą sobie te fantazje erotyczne zastąpić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam synka i też chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko, ale mnie nie stać. I wolę jedno dobrze wykształcić i pomoc mu w życiu niż mieć kilkoro i nie dać im nic. A takich ludzi z tyloma dziećmi nie rozumiem i nie szanuję. Bo albo są głupi albo liczą tylko na czyjąś pomoc. SAMI SOBIE RADŹCIE! I wkurza mnie, że to z naszych pieniędzy musimy ich utrzymywać. Za głupotę powinno się płacić i już!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...