Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wychowują siedmioro dzieci, nie mają za co żyć

Utworzony przez gość, 16 marca 2011 r. o 21:51 Powrót do artykułu
niech jedzie w miasto to grosza urobi bo na wsi to patologia i co najwyżej mónia postawią i brzuch gotowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOŚCIÓŁ JEB... NIECH IM DA. PRZECIEŻ WG NICH TRZEBA PŁODZIĆ, I PŁODZIĆ, I PŁODZIĆ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małgorzatka z konopnicy, ale wiesz sex można uprawiać zabezpieczając się. Są prezerwatywy, tabletki, globulki, trzeba tylko chcieć i być odpowiedzialnym. A ilość posiadanych dzieci raczej nie jest wyznacznikiem tego jak często ktoś uprawia sex. Trzeba myśleć głową a nie dupą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bylo myslec przed, a tak jak sie daje dupy bez opamietania, to zeby w scianie i krzyk: DAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOOOOOKŁAAAADNIE!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to dobre , bzykają się jak króliki a potem płacz i zgrzytanie zębów ,do pracy z dziećmi jedna da sobie radę a nie siedzieć na garnuszku opieki i po gazetach płakać ,wiedziec jak dawać a jak nie to do paszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Barany skończone - czytać nie umieta.Przecie pisze że ojciec rodziny zmarł. Natomiast partner Moniki okazał się niedojrzałym gnojem, zostawił ją z czwórką małych dzieci. Co Was obchodzi ile kto ma dzieci, środków antykoncepcyjnych nie należy stosować bo to grzech. Przecie nasz proboszcz wyraźnie powiedział że nie należy tego stosować. Kobiety żyją jak Pan Bóg przykazał a tu barany na forum wypisują takie durne komentarze. Pomórzta a jak nie to choć nie komentuja osły dardanelskie !!!
To ty czytaj ze zrozumieniem: chodzi tu o ojca Pani Moniki a nie jej męża! Pani Monika nigdy nie miała męża tylko partnera. Płaci ten Pan alimenty? Dobrze, że jest fundusz alimentacyjny to z 500 miesięcznie na jedno dziecko dostaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karla napisał:
podziwiam takie rodziny uważam że pomoc powinna być szczególna a jak my społeczeństwo uważamy inaczej to na starość niech nam pomagają single i jedynacy, te dzieci z tych wyśmianych rodzin będą potem pracować i pomagać nam na starość, udzielą nam takiej pomocy jak my udzielamy im teraz,
Nie oszukuj się. Dzieci z takich rodzin tą "niezaradność" dziedziczą i jeżeli choć jedno z nich będzie miało chęć pracować w przyszłości, to będzie cud. Reszta, biorąc przykład z mamuś będą oczekiwać od ludzi i państwa pomocy finansowej, bo wg nich "im się należy", a biorąc przykład z obojga rodziców będą się rozmnażać bez opamiętania i tworzyć kolejne pokolenia roszczeniowego towarzystwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecioroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka biedna ta Monisia, taka młoda jeszcze ile przed nią jak zaczną jej przesyłać dary i kasę to może wróci partner i z radości znowu będzie kolejna niespodzianka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może Monisia chciała pokazać swoje zdjęcie w mediach !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak tyle dzieci sobie narobić a potem wyciągać rękę do państwa i do innych osób. Za nasze podaki takich dzieciorobów utrzymują. Pani monika też dobra czwórka dzieci i każde rok po roku, brak meża, ślubu nie wzięła ale dzieci sobie robiła a teraz szukaj wiatru w polu i tego partnera.... pominno panstwo dotowac antykoncepcje dla takich! A ta monika to powinna do robotyu a nie siedziec i plakac, ale pewnie lepiej siedziedc w domu i plakac. patologia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wychowują czy hodują? Bo wygląda na to, że to drugie...
Hodować* to można pomidory w ogródku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzygać mi się chce jak czytam te wszystkie plugawe komentarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tych dzieci, bo one nie są niczemu winne, ale te kobiety to ehhh Ok, zakazane są przez Kościół środki antykoncepcyjne ale nikt nie powiedział, że mają jak świnie dzień w dzień noc w noc się.... xD Chyba każdy ma z nas rozum, i może jakieś wyrzeczenia, a nie bo mi się chcę to muszę i tyle, żeby tylko przyjemności były. No ludzie opanujcie się, tym się różnimy od zwierząt, że możemy wybierać, te kobiety chyba nie potrafiły wybierać, no chyba że były zmuszane, ale o tym mowy nie ma i to już pod inny $$ podchodzi. W tedy bym to rozumiał, zresztą sam bym chciał mieć kilka dzieci, nie jedno, ale jak będę miał łaskę mieć i jedno to będę się cieszył. Nie możemy być egoistami i myśleć tylko o sobie, że mi się chcę to lecę do łóżka, trzeba zdać sobie sprawę, że dziecko to nie zabawka i nie zwierzątko, które za rok czy dwa można gdzieś oddać i wziąć sobie nowe. Musimy brać pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Niestety mamy taką rzeczywistość i mentalność ludzi, że nad tym ubolewam. Swoją drogą co myślicie o poglądach Janusza Korwina-Mikke z tego co się orientuję to właśnie on, ma poglądy wolnego państwa, zero podatków i radź sobie sam. No w całości to rzeczywiście nie jest może najlepsza sprawa, ale teraz co mamy to dobrze nie jest, jest tragicznie. I sam osobiście znam takie przypadki ludzi, to nie wymysł a z życia wzięte 100% prawdy, że jest rodzinka nie pracują element społeczny żyją z zasiłków i jeszcze jęczą, że mało im dają, że co to jest, inni to tak mają a my tak słabo. Inna historia to powódź czego ja nie rozumiem, jak się tam pobudowali to niech sobie radzą, chyba nikt o zdrowych zmysłach nie buduje się na terenach zalewowych. Były tacy ludzie, co narzekali że mało dostali, że sąsiedzi więcej, że mogło by bardziej zalać. Każdy się litował wysyłał pomoc a ci cwaniacy co? To i ja się może pobuduje nad samą Wisłą i czekam od was na datki bo mi się robić nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było się tak nie rozmnażać Dlaczego wszystkie rodziny jakie znam co mają większą ilość dzieci są biedne ? Bo takie osoby nie myślą i nie zastanowią się czy w przyszłości będą w stanie je utrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedobrze mi sie robi co wy piszecie , kobietom ciezko jest pracodawcy niechetnie patrzana na posiadanie potomstwa. Amoze by wam facetom cos poucinac,czasem kobieta niema wplywu na rodzaj antykoncepci bo pan i wladzca sie niezgadza.Moze poprostu sie wszyscy wysterylizujmy i niech nasze spoleczenstwo wymrze. Mam jedno dziecko ale mysle czy chcialabym dla corki meza polaka,araba tez nie bo podobnie sie czasami zachowuja. Inna sprawa ze sa ludzie ktorzy kochaja dzieci i daja wiecej niz nie jeden was.Najlepiej na kosciul tylko zwalac lepiej na siebie patrzcie a ni innych oczerniac , zastanawiam sie czy was dzieci kochaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupić jej PREZERWATYWY niech Ósmego nie zrobi. Jak nie wie do czego służy to do szkoły. Dlaczego jej mają pomagać, a ludziom którzy ciężko pracują mają dzieci i nie wystarcza im do "pierwszego" nikt nie pomoże bo dochodu mają o pare złotych za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast krytykować i ubliżać ,może któreś z tych osób wielce zaradnych udzieli im rad i wskazówek, może podrzuci jakiś pomysł na wyjście z takiej sytuacji.... Bardzo dobrze,że próbują na swój sposób jakoś sobie radzić i szukają wyjścia. Żeby ktoś miał miliony inni muszą mieć nędzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie; dlaczego nikt nie zainteresuje sie emertryami i rencistami(tymi prawdziwymi), ktorzy cale zycie pracowali, a teraz musza nie zyc tylko wegetowac???? Sa tez matki, ktore po prostu wstydza sie poprosic o pomoc bo maja TYLKO 2 dzieci. No coz, mamy demokracje, ale inna niz zachodnia, gdzie jest realna pomoc, ktora pozwala zyc w miare normalnie kazdemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...