Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wycieczka do Bułgarii. 20 godz. z noclegiem w zepsutym autokarze

Utworzony przez lublin miasto nepotyzmu, 9 sierpnia 2011 r. o 19:22 Powrót do artykułu
ale burak kupil sobie koszule z logo reprezentacji anglii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś burak , zal ci dupsko ściska że chłopaczyna ma koszulkę Anglii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie cwoku z motorynka tylko robi z siebie angola mogl sobie kupic z orzelkiem polskim nigdy zadnego angola w naszej nie widzialem parszywcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin kiedys napisał:
nie cwoku z motorynka tylko robi z siebie angola mogl sobie kupic z orzelkiem polskim nigdy zadnego angola w naszej nie widzialem parszywcu
zluzuj wora synek bo ci zylka peknie i co bedzie? nie bedziesz trzymal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kiedyś lublin teraz pod mostem ... ćwoku jesteś taki kozak to kup chłopaczynie koszulce z orzełkiem, a na pewno ją założy aby twój parszywy ryj się ucieszył,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin miasto nepotyzmu napisał:
ale burak kupil sobie koszule z logo reprezentacji anglii
ćwok czepił się młodego chłopaka , że ma koszule Angli, boli cię to ? wolny kraj, widać żeś ty ze wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba bylo z wermachtem jechas byloby za darmo wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
trzeba bylo z wermachtem jechas byloby za darmo wszystko
Zadzwonić było do dziadka Donka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, różnie bywa w życiu, ale ludzie! - http://######/site/753nwes czy coś takiego naprawdę się zdarza? Jeżeli tak, to wtedy czym się różnimy od zwierząt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za parę lat będziecie to miło wspominać, rodzice troche strachu się najedli i tyle, grunt że szczęśliwie wróciliście. Ja w latach 90 miałem osobistą na granicy( miałem 11 lat) aż się posr..... teraz się z tego śmieje. Pozdro dla uczestników wycieczki i miłego odpoczynku w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tacy wszyscy chorzy byli, to dlaczego nikt nie zgłosił tego opiekunom kolonii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
whatever napisał:
Skoro tacy wszyscy chorzy byli, to dlaczego nikt nie zgłosił tego opiekunom kolonii?
A co opiekun by ich uleczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni zgłosili to ze byli chorzy i wszyscy dostali leki wiem bo byłam na tym obozie. I za holowanie wzięli 200 euro.A holowali nas przez jakieś 5-6 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
azs napisał:
A co opiekun by ich uleczył?
Tak, bo przecież są cudotwórcami -,- Opiekunowie mają leki na rzeczy typu przeziębienie, gorączka, grypa, ból tego, siamtego, biegunka, zaparcia itd. Tak trudno pomyśleć? -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, bo przecież są cudotwórcami -,- Opiekunowie mają leki na rzeczy typu przeziębienie, gorączka, grypa, ból tego, siamtego, biegunka, zaparcia itd. Tak trudno pomyśleć? -,-
Myślenie boli niektórych...więc po licha nadwerężać szare komórki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dali nam starego neoplana z nawiewem. to cud że wogóle dojechaliśmy, po zespawaniu tej części cały autokar sie trząsł. Ten przewoźnik to dziad jakiego nie widziałem, takim gównem do bułgarii jechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tyle pieniędzy myślisz, że Ci lepszego dadzą? Pff, dobre sobie. Poza tym, była możliwość przed wyjazdem dopytania się o autokary, jakimi dysponuje przewoźnik. Dlaczego nikt się nie zapytał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać włóczykija!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wy wiecie gnojki że takie rzeczy się zdarzają i zamiast pomóc to piszecie takie bzdury !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ważne jest by współpracować ze sprawdzonymi firmanami. Ja organizuje wycieczki z firmą ***s://ajmtransport.pl/. I nigdy nie miałem takiego problemy. Autokary na bieżąco są kontrolowane i zawsze sprawne. Dlatego nie mam obaw jeżeli chodzi o podróż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...