Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wycinka drzew na Czechowie. Na prywatnej działce, wszystko zgodnie z ustawą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2017 r. o 10:30 Powrót do artykułu
To jak w Polsce nie szanuje sie drzew czy zwierza, pokazuje ze jest to niestety dziki kraj. Mentalnosc szaranczy. Obyscie skurysyny wycinacze zdechli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To jak w Polsce nie szanuje sie drzew czy zwierza, pokazuje ze jest to niestety dziki kraj. Mentalnosc szaranczy. Obyscie skurysyny wycinacze zdechli.
Obyś zdech ty , twoja matka i twoje niedorobione dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatnik ty chamska świni powinieneś nie wylez z dupy twojej matki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa Szyszki uchwalona w sali kolumnowej bez obecności mediów i z ograniczonym dostępem posłów opozycji pokazuje swoje niszczycielskie skutki. Ale to tylko przedsmak tego, jakie tragiczne skutki dla Polski może przynieść źle uchwalony budżet. PiS niszczy Polskę - dewastacja drzewostanu to nie najgorszy choć najbardziej obrazowy efekt dobrej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
zzz napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 Przecież PiS nie wyciął ani jednego drzewa w Polsce. Ludzie to zrobili. Czyli krytykując Szyszkę i tę ustawę w praktyce krytykujesz nas i nasze decyzje o wycinaniu własnych drzew. I teraz - na jakiej podstawie? W tym konkretnym przypadku mowa o działce prywatnej w MPZP przeznaczonej pod realizację zabudowy. Czyli jakakolwiek roślinność na tej działce była z założenia tymczasowa jeżeli działka jest przeznaczona pod zabudowę. To o co to szczekanie? O co pretensje? O co histeria? Nauczcie się ludzie czytać plan miejscowy, w 1 minutę można sobie znaleźć na stronie UM Lublin i wszystko jest jasne. Gdzie będzie w przyszłości zabudowa a gdzie nie. Gdzie ma być docelowo zieleń a gdzie nie. Od samego przyzwyczajenia się do regularnego patrzenia na coś nie nabywa się do tego żadnych praw! Absolutnie żadnych. Nikt kupując mieszkanie nie kupuje prawa do widoku za oknem ani prawa do modelowania zagospodarowania działki sąsiada.
Ty się walnij w swój głupi jełop i sam przestań ujadać. To dobre pany z pisi uchwalili takiego gniota. Tyś uczony i umiesz czytać plan i niedługo nie będziesz miał czym oddychać - chociaż może i dobrze!!!!!!!!!!!!!!
Reagowanie chamstwem i ślinotokiem na rzeczowe argumenty mówi tylko o tobie :) Może zaniedbałeś edukację szkolną? W każdym razie dałeś jasno wyraz, że nie masz nic do powiedzenia poza pisaniem ciągów wykrzykników co jak stwierdzili amerykańscy naukowcy świadczy o zaburzeniach psychicznych. Rozumiem, że nie liczy się prawo ani wiedza naukowa (wycinka kilku brzóz nie spowoduje zmniejszenia ilości tlenu w otoczeniu, to są ilości mniej niż śladowe) liczy się tylko to, że ma być tak jak ty chcesz. I będziesz krzyczeć, bo myślisz, że jak krzyczysz to masz więcej racji. Wracaj do przedszkola, może ci tam wykorzenią te niefortunnie nabyte nawyki. W świecie dorosłych ludzi liczą się argumenty nie wrzask i tupanie.
Następny wyedukowany, nawet z argumentami, filozof, czy co! Nie podobały się wykrzykniki baranku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
legalne, dzieki debilnmu prawu ustalonemu przez popis. poza tym szkodliwe, egoistyczne i nieestetyczne i dlatego takich januszy-wlascicieli nalezy cisnac az sie zesraja.
uważaj żebyś ty się nie zesrał pierwszy czerwona s***ino. możesz powiedzieć co możesz zrobić właścicielom nieruchomości? no? co możesz? walić gruchę w internecie, na tym się twoje możliwości kończą szczurku. twoja morda jest szkodliwa i nieestetyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja własność i nic komu do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdybyście sprzedali lasy państwowe to co by z nich zostało, wtedy było by ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego działka, miał prawo to w czym problem. Wyciął bo taki miał zamiar. Jak mu przez kilkanaście lat na teren prywatny nielegalnie wchodzono z psami, które srały gdzie popadnie to było fajnie ale jak drzewa wyciął legalnie to już jakiś problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa Szyszki uchwalona w sali kolumnowej bez obecności mediów i z ograniczonym dostępem posłów opozycji pokazuje swoje niszczycielskie skutki. Ale to tylko przedsmak tego, jakie tragiczne skutki dla Polski może przynieść źle uchwalony budżet. PiS niszczy Polskę - dewastacja drzewostanu to nie najgorszy choć najbardziej obrazowy efekt dobrej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wlasciciel od siedmu bolesci przez kilkanascie lat mial gdzies swoja dzialke, nie sprzatal terenu ani go nie grodzil. miasto powinno mu za to wystawic spory rachunek, a ludzie kopnac w ***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko, co ty bredzisz? Za co miasto ma wystawić temu człowiekowi rachunek? Nie ma ustawowego obowiązku ogrodzenia działki, więc i kary za to nie ma. Terenu nie sprzątał? A śmiecił tam? Najwyraźniej nie było tam śmieci skoro straż miejska nie reagowała. Rachunek to miasto wystawiłoby wtedy, gdyby samo coś uprzątnęło, a kosztami obciążyło właściciela. Ale do tego droga daleka i procedury. A mieszkańcy za co mają go kopnąć? Za to, że wyprowadzali tam swoje psy, a ksiądz machnął na dziko chodniczek? Proponuję nie ośmieszać się publicznie, ale zapoznać z obowiązującym prawem. Bo to prawo decyduje, a nie emocje i frustracje okolicznych mieszkańców. Tym też radzę, żeby po prostu dosadzili drzew na osiedlu i na terenie kościoła. Miejsca mają dość. a jaka będzie i radość i satysfakcja i widoki jakie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdz sobie, dziecko, ze z prawem wlasnosci jednak wiaze sie obowiazek takie jak sprzatanie swojej posesji. Smieci z tamtad nie zbieral, trawy nie kosil, lisci nie zbieral. I za to powinien beknac. Oczywiscie, zgodnie z nowym - fatalnym - prawem chlop moze robic sobie rznac co chce. Ale nie masz sie co dziwic, ze ludzi szlag trafia jak nagle na teren, ktory de facto stal sie terenem publicznym przychodzi znikad jakis cham i mowi "to moje". Swoja droga, zycze ci sasiada, ktory uprzykrzy ci zycie syfem na swoim podworku i czym kolwiek innym czego nie lubisz i powie ci cos prawie i jego wlasnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko drogie, beknąć za to to mógł, ale na bieżąco. A najwyraźniej straż miejska nie miała zastrzeżeń, co do stanu tej działki. Zrozum jednak, że ten teren nie stał się de facto terenem publicznym lecz nadal ma właściciela. To tak nie działa, że jak komuś coś się podoba to jest jego. A pisanie o właścicielu per "cham znikąd" świadczy już o twoim poziomie i o tym, że nadal nic nie pojmujesz. Nie wiesz, czy właściciel jest ten sam od lat, czy stan właścicielski się zmieniał, ale ochoczo określasz go mianem "cham". Kim zaś ty jesteś? O twoim poziomie i stanie umysłu świadczy także życzenie mi wszystkiego najgorszego. To już kompletna dziecinada. Nie porównuj legalnej wycinki drzew z jakimiś sytuacjami patologicznymi. Proponuję mniej histerii i egzaltacji, a więcej rozwagi i rozumu. Ale do tego trzeba dorosnąć, a ty zachowujesz się jak naburmuszone dziecko - moje, moje, cham mi zabrał, a tym których nie lubię niech się stanie coś złego:) Przypominam też, że to sejm stanowi prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakty sa takie: wlasciciel/wlasciciele przez kilkanascie lat nie dbali o dzialke. ludzie zaczeli dzialke traktowac jako teren wspolny. kiedy zaczeto przygotowywac zmiane prawa na niekorzystna dla jaunuszy developerki, wlasiciel nagle sie znalazl i na chama, w sezonie legowym powycinal drzewa. zero odpowiedzialnosci, zero myslenia o innych - tylko "swieta wlasnosc". takie myslenie cec***e chama i takie chamstwo nalezy pietnowac - nawet jak jest prawnie dozwolone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy posłowi Sylwestrowi Tułajewowi za umożliwienie wycięcia drzew pod kościołem w którym rozpoczął karierę. Dobrze liczył głosy w sali kolumnowej, teraz osiedle wypięknieje, coś się wybuduje. Wdzięczni parafianie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ktoś wyoutuje tego gnojka co o właścicielu tej posesji pisze per "cham". Nie znam człowieka ale sam jesteś cham chamie. I zwykła gnida.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uwazam, ze wlasciciel tej posesji zasluguje na pomnik, albo przynajmniej na skwer swojego imienia. Bo to jego teren. I jest jego wlascicielem. I zasluguje na to, zeby byc szanowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewaki "mój brzuch moja sprawa" to i moje drzewa moja sprawa. Co za po... drzewa cenniejsze od dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewna PANI bo to P A N Y w kampanii wyborczej cały czas bredziła że Polska w RUINIE i miała rację nie dodała jednego słowa że BĘDZIE w ruinie ,no to chyba już dobrze widoczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...