Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie udało się zielonym terrorystom z budową wiaduktu to szukają dalej głupot i pewnie najlepiej żeby im zapłacili to się uciszą i będzie wszystko w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej wyrąbać pół parku i postawić lidla albo biedronkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no pewnie-najlepiej wszystko zabetonować żeby żyło się lepiej. W każdym normalnym mieście dba się o zieleń, parki są w każdej dzielnicy a w "cudownym" Lublinie zostanie tylko park saski, który nie powala uroda po drogim remoncie. Park ludowy pamiętam z dzieciństwa - był fantastyczny... Ale że to taka nie reprezentatywna dzielnica to lepiej zrównać z ziemią. Najpierw te targi wybudowali teraz chyba powiększają parking i jeszcze ta droga... Świetnie-widać w Lublinie nie potrzebujemy miejsc do spacerów, wszyscy nad zalew i będzie super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi wypowiada się tu więcej niż odwiedza ten park w ciągu miesiąca ale wiadomo eksperci, prace przez to będą się opóźniały i potem będzie na kurierze że się nie wyrobili i znów poleci hejt że tak się stało i miało być gotowe wcześniej.   A ekolodzy są już wszędzie coś blokują gdzie nie spojrzysz ekolog za szafą, pod łóżkiem a nawet za sałatą w lodówce, to już trochę przesada.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak polowe parku wycieli pod budowe MTL i zagrodzili najlepsza drogę studentom (PKP-POLIBUDA, bo autobusem bezpośrednio też nie można się dostać) to jest git? LOL 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem kilka razy w tygodniu w Parku Ludowym, więc co się tam dzieje wiem (np. ostatnio zrobili nowe alejki, jakby ktoś nie wiedział) i wiem ile ten park jest wart pod względem przyrodniczym. To skarbnica przyrody Lublina!!! Zamiast go dewastować powinno się go rozwijać, sadząc nowe gatunki drzew, tworzyć tzw. tereny półdzikie tereny dla zwierząt, jeszcze bardziej zaadoptować dla mieszkańców. Ale urzędasy, którzy większość z nich zapewne sama sadziła tam drzewa w imię peerelowskich haseł, teraz zatajając swą przeszłość chce to wszystko wyrżnąć. Urzędasy na bruk!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak teraz - ale kiedyś w Parku Ludowym można było dostać w ryj co najwyżej, a drzewa usychały i był smród podmokłych terenów i był po prostu bardzo brzydki i zdewastowany - więc jaki to park i żadna skarbnica przyrody. To co mówią "ekolodzy" to zawsze można przewidzieć, trzeba było szybko ciąć te drzewa - bezwładność prawa i urzędów jest duża 2 dni i po krzyku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tym parku i innych też, regularnie robię siusiu i kupy!! Robię to po to, aby spacerujące pieski, miały co wąchać  i co lizać!! A ich właściciele, którzy im mordy liżą, też!! smacznego!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest odpowiedzialny za ta wycinkę.Podać personalnie. Ukarać!!A ten stadion jest nam  potrzebny jak przysłowiowy pryszcz na d..ie!!Lublin nie ma większych potrzeb  niz budowa wybiegu dla kiboli!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wypadku należałoby "zgłosić szkodę w środowisku"!!! W Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojeby!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ratusz te 20 drzewek to bezrobotni powinni wyciąc i dać im na chleb .Ormitolodzy nie wyrzucajcie młodych obywateli z tego miasta bo tu nie da się żyć bez infrastruktury drogowej sportowe itd,Przez takich jak wy następuje blokada rozwoju miasta .Proszę zapamiętać te osoby ,które podkładaja świnie pod rozwojem tego miasta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk to pierwszy Prezydent Lublina , którego mozna nazwać prawdziwym gospodarzem naprawdę wreszcie coś się dzieje , Lublin pięknieje rozwija się a nie jak za poprzednich prezydentów a ta pani jest zazdrosna i chce Panu Żukowi przeszkadzać , co zrobił prezydent z jej ugrupowania a ekolodzy się tylko zbłazniają . Stadion będzie wizytówką Lublina jest piękny i bardzo potrzebny . Brawo PANIE PREZYDENCIE niech Pan tak działa jak dotychczas . zaznaczm , że nie popieram żadnego ugrupowania ale jestem za gospodarzem jakim jest Pan Prezydent Żuk . mieszkam w Rzeszowie , który tez się zmienia pozytywnie wreszcie dwa miasta ze wschodniej Polski rozwijają się , ciągle obserwuje zmiany zachodzące w Lublinie bo lubię to miasto , bo wcześniej mieszkałem w nim prawie 20 lat pozdrawiam wszystkich LUBLINIAN !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park Ludowy został założony na miejscu zalewowym i bezodoływowym. Co roku na wiosnę większość drzew stoi korzeniami w wodzie. Gdzie jest wówczas ochrona środowiska i radni walczący o drzewa. Budowa ul. Muzycznej daje szansę na odnowienie parku, jeśli dendrolodzy uznają, że na tem bezodpływowym obszarze mogą wogóle rosnąć drzewa. A jeśli chodzi o blokowanie inwestycji to ja też nie lubię kilku ludzi władzy w Lublinie. W ciemno możnaby blokować ich decyzje. Gdybym tylko był pieniaczem... Ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest odpowiedzialny za ta wycinkę.Podać personalnie. Ukarać!!A ten stadion jest nam  potrzebny jak przysłowiowy pryszcz na d..ie!!Lublin nie ma większych potrzeb  niz budowa wybiegu dla kiboli!!
Tak stadion taki powinien powstać w Kraśniku, Świdniku albo w innym miasteczku. Bo po co w Lublinie?? Wprawdzie tutaj miasto się wyludnia i mieszkasz w nim tylko ty! Co za ignorancja? Taki stadion to LUBLIN powinien mieć dawno. Być może nawet większy na 30.000. Od lat tutaj nic się nie budowało. A teraz coś zaczyna się dziać, ale i rośnie liczba ludzi, którym się to nie podoba i którzy sami nie zrobili nic dla tego miasta, ale do krytyki zawsze są pierwsi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci sami ekolodzy,wywalają śmieci do lasu kilka kilometrów dalej, niech tam ktoś zaprotestuje, chora ta polska,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pani radna z pis zajmie się tym co trzeba, a nie pierdołami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z artykułu Dz. W.: "Sprawą zajmie się też prokuratura. – W piątek składam zawiadomienie – mówi radna (z klubu Prawa i Sprawiedliwości Małgorzata) Suchanowska" - mam pytanie do Pani Radnej czy to kolejne działanie "pod publiczkę" (podobnie jak Pana Sylwestra Tułajewa) i co zrobił Pani partyjny kolega z klubu PiS pan Andrzej Pruszkowski przez 8 lat swojej kadencji jako Prezydent Lublina ? Może zajmie się Pani Radna tak potrzebnymi inwestycjami dla Lublina - budową nowych ulic też.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jeszcze prześwietli wycinkę drzew na Zawilcowej, co to niby miał być park....bez drzew, tu też żyło ptactwo, a teraz nawet ziemi nie nasypali i zwykłej trawy nie posiali tylko klepisko zostawili, zgroza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawracanie prokuraturze d... -  drogę zrobić trzeba i stado wron i paru zielonych ludzików nie powinno mieć na to wpływu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...