Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyczyszczą Bramę Krakowską. Za pieniądze wandala

Utworzony przez bogu, 13 stycznia 2014 r. o 18:35 Powrót do artykułu
Nareszcie właściwe działanie , tylko grzywna za niska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem więcej napisów tego autora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież grafitti tego gościa jest na połowi lubelskich ścian. Może organa ścigania by się przeleciały po mieście i dopisały temu "artyście" parę dzieł do teczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok : http://plurl.pw/ronaldo_nie_zyje_mial_27_lat <--- więcej czyaj tu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Kunickiego jest chyba kilkanaście (kilkadziesiąt?) napisów "BANE", na całej długości tej ulicy. Tego pana też mogliby zlokalizować i zastosować podobne konsekwencje, a zarazem wyczyścić te paskudztwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 2500zł (cena do negocjacji) moge to wyczyścić jako trzecia firma. O jakim proszku mowa, nie trzeba żadnego proszku!!! na koniec impregnat za 17zł jako gratis od firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miki za wysokie progi - to zrobi firma kolesia za pełną a stawkę Żuk ma od tego procent jako konsultant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To obłęd tyle kasy to szok    tak placi sie cudzymi pieniedzmi panstwo bezprawia banda zlodziei. Jedyne co to to ze zaplaci graficiarz.   A moze sam wyczyści coooooooooooooo???. Nie nie bo do podzialu by ne bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Ja moge jedynie wyrazic nadzieje, ze przedsiebiorstwo zajmujace sie usunieciem napisu podnajmie inna specjalistyczna firme gdzie z drugiego konca kraju i koszt sprowadzenia, delegacji oraz utrzymania w miescie rowniez zostanie dopisany "geniuszowi" do koncowej faktury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To obłęd tyle kasy to szok    tak placi sie cudzymi pieniedzmi panstwo bezprawia banda zlodziei. Jedyne co to to ze zaplaci graficiarz.   A moze sam wyczyści coooooooooooooo???. Nie nie bo do podzialu by ne bylo.
  Idiotka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJA POWINNA SKOJARZYĆ FAKT ŻE TEN KTOŚ KTO PODPISUJE SIĘ "GOLE" MA SWOJE BAZGROŁY NA CAŁYM MIEŚCIE - NALEŻY TERAZ WZIĄĆ GRAFOLOGA I PORÓWNAĆ TEN NAPIS Z INNYMI O TEJ TREŚCI A JEST ICH NA MIEŚCIE MNÓSTWO - CIEKAWE DLACZEGO NIKT TEGO NIE SKOJARZYŁ ??? PROSZĘ SIĘ TYM ZAJAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To obłęd tyle kasy to szok    tak placi sie cudzymi pieniedzmi panstwo bezprawia banda zlodziei.  
Czy to twój brat,chłopak,syn,ojciec?????Myślę że za tanio jeszcze.Może się smarkacz oduczy na drugi raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miki za wysokie progi - to zrobi firma kolesia za pełną a stawkę Żuk ma od tego procent jako konsultant
  Mamy dwie firmy -  mowi Nasalski.   To chyba raczej Twoj idol Nasalski zarobi, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pan GOLE zaplaci tez za to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same społeczniackie komentarze, mi to sie podoba i wiecej tagów w mieście!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szok miał 25 lat  http://daa.pl/_lewandowski_nie_zyje <-- czytaj tu :(    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Mamy dwie firmy -  mowi Nasalski.   To chyba raczej Twoj idol Nasalski zarobi,   
Nasalski??? - kto go wie... napiszę teraz coś co pewnie wnerwi i jego ale co mi tam - plato mi lato otóż był remont Bramy - całkiem niedawno - był wtedy czas na zabezpieczenie przed wandalizmem - dlaczego tego nie zrobiono? niech teraz może za usunięcie napisu zapłaci ten kto "niepomyślał" że żyjemy w czasach grafiti ... usunięcie napisu mozna zrobić za dużo mniej niz tysiące i mozna sobie darować srecjalistyczne firmy doprawdy nie róbmy sobie jajec - te kamienie nie są warte traktowania jak tablice Mojżesza (nie  żeby je tłuc zaraz ale też kurde - Bóg po nich nie pisał paluchem) poważnie! ... a esteci z FRL niech się przejdą do bramy i zerwą plakkat tektury pt. Jedzenie zamiast bomb na którym ktoś celnie dopisał lepsze bomby niż twoje jedzenie wiadomo kto go powiesił a przecie nie zapłaci za zniszczenie zabytkowego muru (ani zabytkowej farby na zabytkowej blasze) skoro tu ku*** jedne gardłujecie o tym jak tu gościa od Goli wykastrować miejcie odwagę pojechać po tekturze która robi to samo macie taką odwagę patofile? retoryczne pytanie było... ... napiszę też coś o tagach i Golach bo mnie Mordimer Madderin zainspirował do tego cóż chujowe władze Lublina wywalają grubą kasę na działalność "artystyczną" tekturowych i TNN-owych i CK-owych pierdistołków w temacie grafiti i murali powstają rózne potwory ścienne i ogrodzeniowe o które Bielecka-Hołda nie tyle może kopie kruszy co w których obronie szaty rozdziera i cycki wszem i wobec pokazuje piszę o malowankach w okolicach CK albo wielgie murale całkiem przypominajace dawne PRL-owskie klimaty najbardziej przypominające je budżetowym sposobem finansowania ;-) patofilom o odpowiednim dyrektorsko TNN-owym dna kadzi się z powodu prymitywnych mazajów na ścianach kamienic a tymczasem to wszystko jest tylko sciema prawdziwe grafiti i murale to nie jakiś Szymon Pietrasiewicz wcielony w the krasnals ani inne typy z parciem na pieniądz publicznyprawdziwe grafiti i murale to Gole właśnie to jest autentyczna sztuka ulicy autentyczne tagi ... o ile bardziej warto byłoby inwestować w sztukę autentyczną niż w podróby? no ale wiadomo na tym nie zarobiłoby żadne chujowe SPOKO czy chujek-wujek szef CK... ... zakładam że nie rozumiecie o co mi chodzi ale to nic a nic nie szkodzi ;-) pzdr
Ostatnio edytowany 14 stycznia 2014 r. o 22:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie sobie wyobrazić że zamiast ładować horrendalną kasę w takie pierdzistołkowe malunki jak to robione prze i tak już dofinansowanych ze wszystkich stron psiapsiółów Pietrasiewiczowego pomiotu Lublin zainwestowałby w sztukę autentyczną? taką właśnie jak Gole - pochodzącą z osiedli takich jak Bronowice czy Tatary? czemu tego się do kurwy tekturowej nędzy nie da zrobić? czemu społeczeństwo nie może być prawdziwe czemu społeczeństwo udaje w lublinie grupa jakichś fagasów w stylu Chorosia czy Wiącka? ... co to kurwa jest za miasto inspiracji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa znalazła się banda pokurwionych debili, wescie wy kurwa lepiej wyjdzcie na ulicę i kurwa róbcie strajki bo rzad was wali w chuja na nonstop a wy dajecie mu się i jeszcze sami się wypinacie a nie komentujecie i się wypowiadanie foty zaplute. Polska policja to same skorwysyny chcieli by tylko na nas zarobić jak z reszta każdy kurwa z rządu i wielu Polaków. Banda chujologow połowa z was pewnie zamiast rodziców ma ojców a resztę matka karmila z procy hehe!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wspierać młodych artystów malarzy a nie przeciwstawiać się ich zajawkom i ich stopowac, Lublin miasto inspiracji lecz z kad młodzi mają ja brać jak kurwa nigdzie jej niema, może od Osieckiego fagas bądź reszty popierdulek lubelskiego show hehe. Dajcie młodym jakieś pole manewru do popisu zamiast ich uważać na dupach montować kamery i pilnować jak w gestach co to kurwa ma być ja się pytam. Trzeba inwestować w młodych ludzi a graffiti to kultura tak samo jak i tagi chociaż one są bardziej aktem rozpaczy gdy patrzy się na Polskę i się widzi ten cały syg przez rząd zbudowany to aż chce się ten kraj targować bo pełnego style niema co robić bo po co i l na chuj jak i tak vie dorwać i ogromne siano trzeba będzie płacić tak to już lepiej jednak taga i spacerkiem do domu...ch.w.d.p i rząd i sąd i wszystkich ppkurwiencoe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...