Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyczyszczą Bramę Krakowską. Za pieniądze wandala

Utworzony przez bogu, 13 stycznia 2014 r. o 18:35 Powrót do artykułu
Trzeba wspierać młodych artystów malarzy a nie przeciwstawiać się ich zajawkom i ich stopowac, Lublin miasto inspiracji lecz z kad młodzi mają ja brać jak ku*** nigdzie jej niema, może od Osieckiego fagas bądź reszty popierdulek lubelskiego show hehe. Dajcie młodym jakieś pole manewru do popisu zamiast ich uważać na dupach montować kamery i pilnować jak w gestach co to ku*** ma być ja się pytam. Trzeba inwestować w młodych ludzi a graffiti to kultura tak samo jak i tagi chociaż one są bardziej aktem rozpaczy gdy patrzy się na Polskę i się widzi ten cały syg przez rząd zbudowany to aż chce się ten kraj targować bo pełnego style niema co robić bo po co i l na ch*** jak i tak vie dorwać i ogromne siano trzeba będzie płacić tak to już lepiej jednak taga i spacerkiem do domu...ch.w.d.p i rząd i sąd i wszystkich ppku***encoe
teraz to bez uwagi na wszysko mam wyjebane w te szumowiny co obwiniaja oceniają i wyceniaja a się nie znają, z miejsca wam mowie chuj wam wszystkim w dupe ogarniajcie i zajmujcie się sobą a nie pierdolicie głupoty i zostawcie kolezke w spokoju bo żadne z was by się do tego nie odważylo a wy banda pojebow potrawicie tylko pierdolic głupoty wsadzcie se palce w dupe i podrapcie się po podniebieniach szyję zepsute w komitywie z psiarskimi skuwielami jeeeeeeebac was!!!!!! Jeszcze będziecie zalowac ze zamiast pierdolic głupoty nie staraliście się ogarnąć tego co z wami rząd robi hehe wiec mowie tak chuj wam wszystkim na plecy hehe!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
one są bardziej aktem rozpaczy gdy patrzy się no są ale nie licz na wysłuchanie to że sobie popiszemy nie zmieni swiata chuje dla których jest kasa i zainteresowanie władzy pozostaną chujami takie SPOKO dla przykładu a wyjącym z rozpaczy poprzypinają kamery do dupy ... to jest Lublin - chwdp i FRL-owei też (choć ci ostatni to akurat lubią takie zabawy) pzdr      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yoł!bane to mój zioom tak dalej BANE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...