Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nowe wraca coraz szybciej. Festiwal piosenki radzieckiej,pomn iki czrwonoarmiejcow. Ile zmian trzeba było, żeby wrócic do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna rodzino, to się nazywa "kolaboracja" a nie "patryiotyzm".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinno się używać określenia "byt niepodległego państwa" ,a raczej"podległość wobec Londynu a nie Moskwy".Niby niewielka różnica ale zawsze.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że "patriotyczne rodziny chłopskie" oddadzą ziemię państwu,którą uprawiały przez 40 lat socjalizmu i zapłacą dzierżawę za użytkowanie jej -o ile oczywiście mają honor......?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za wydanie naszych niemcom to jeszcze jego dzieci powinny siedziec w wiezieniu bo pewno tak samo by zrobily jak on
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co będzie z tymi,którzy po '89 walczyli z tatalitaryzmem demokratycznym....?!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I WALCZĄ NADAL..............!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze zrobił, przeciez on ruskich wydał szkopom a nie polaków matoły jedne. Ruską swołocz która nas zaatakowała w '39 to już nie pamiętacie co? trzeba było ich odrazu wtedy pod mur a nie niemcom d*** zawracać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W '39 Polskę zaatakowali bolszewicy ,a nie Armia Czerwona.Co prawda w książkach tego nie napiszą,ale po co mieliby pisać?Inteligentni widzą różnicę,a gawiedź......to gawiedź....!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezczelność ma swoje granice. Za współprace z okupantem powinien dostać czapę i nie ma znaczenia kogo wydał hitlerowcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkom napisał:
Bezczelność ma swoje granice. Za współprace z okupantem powinien dostać czapę i nie ma znaczenia kogo wydał hitlerowcom
jak to? przecież wydał jednego okupanta drugiemu okupantowi. Powinien za to dostać order.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wydawał Niemcom nie tylko żołnierzy Armii Czerwonej ale także Polaków i Żydów. Za to otrzymywał pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby uciekli Niemcy a stacjonowali Ruskie to by zaprowadził szkopów do ruskich. Taka jest zaradność i patrzcie wygrywa PIS wszyscy lecą do Pis-u by otrzymać stołki. Wygrywa PO wszyscy odwracają się od PIS-u opluwając go itp. to się nazywa zaradność Jak wydawali Polaki Żydów najpierw wydoili ich ze złota a później zawiadamiali Niemców by skasować żydków. Pozdrawiam Polka z kości i krwi Najgorzej się przyznać i powiedzieć prawdę sąsiad sąsiada wydawał polak polaka aby przychylić się do okupanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapuś to kapuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkom napisał:
Bezczelność ma swoje granice. Za współprace z okupantem powinien dostać czapę i nie ma znaczenia kogo wydał hitlerowcom
oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec śp. walczył doszedł do Berlina a mama walczyła w AK i co mają z tego, to, że córka i wnukowie nie mają teraz za co żyć z powodu braku pracy, czy warto było, czy warto poświęcać się dla kraju, chyba nie, teraz mają ci dobrze co "umią dbać o siebie". Mama jest w takim stanie że nie rozumie co się teraz dzieje, wymaga opieki 24 godzin na dobę, ojciec nie żyje, i przynajmniej oni nie są świadomi tego, że ich dzieci cierpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chyba nie zwariowałam, choć wydaje mi się, że w takim świecie żyję. Jak można, występować o uniewinienie wyroku i jeszcze domagać się odszkodowania, ale to nie on, ten zdrajca, ale jego przygłupie dzieci. Wydał Polaków, okupantowi. Nie jest istotne, czy to byli żołnierze z AL, to byli Polacy. Rodzina powinna się cieszyć, że gnoja nie ukatrupili. Jaka to mentalność??? Jeszcze trochę, a przeczytam, że kapo w obozie jest skrzywdzony i domaga się odszkodowania, bo walczył o wolną Polskę i unicestwiał ludzi którzy szkodzili Polsce. Jakiej Polsce? Teraz zadaję pytanie, bo tak naprawdę nie wiem JAKIEJ? Czy tej co w chwili obecnej skazuje większość Polaków na bezrobocie, na biedę. Zobaczcie ile jest biednych ludzi na ulicach, ilu bezdomnych, ilu ludzi umiera z głodu. Teraz każdy dba o siebie i punkt widzenia jest od punktu siedzenia. Zarobki dla większości uwładczające godności ludzkiej, nie ma nadziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wiejski "bohater", wydał Niemcom mojego pradziadka który ukrywał Rosjanina (nie wiem czy ów Rosjanin był czerwony czy nie...), finał był taki że jak przyjechali Niemcy to zastrzelili prababcię i ich córkę. Pan bohatera odnalazła moja rodzina po wojnie w Warszawie, niestety pracował jako wysoki oficer UB i nic nie mogli z tym zrobić. Pan "bohater" pewnie dożył spokojnej starości na mundurowej emeryturce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam cichą nadzieję,że nie przeczytają tego byli więźniowie obozu "Majdanek",którzy wiedzą przed kim uciekali ich oprawcy!Bo nie uwierzyliby ,że mogą być tak tępe jednostki w społeczeństwie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...dwaj żołnierze Armii Czerwonej, którzy uciekli z obozu jenieckiego". Popełnił zbrodnię kolaboracji a rodzina jeszcze stara się o odszkodowanie? W jakich czasach przyszło nam żyć. Świat się przewartościowuje.Współczuję tej rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...