Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A reszta niech się zakaża!!! Wszystko powinno być zamknięte bo inaczej wirus będzie się rozziewał w nieskończoność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty ludku szary tłocz się w pozostałej części a potem na modlitwy wirusa podać dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe BURAKI na drodze jakie było mi dane spotkać to właśnie kierowcy MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą robiłem zakupy. W mentalności wolaków NIC się nie zmienia: pchają się, nie utrzymują metra dystansu jakby ktoś miał się wepchną, czy może w ten sposób chcą przyśpieszyć pracę kasjerek? Ktoś mi to wyjaśni? Oczywiście te przekładki są pełne zarazków, w tym kałowych! I stosowanie przekładek, jakby ułożenie swoich zakupów z 30-40 centymetrowym odstępem było... no właśnie, jakie? Skąd w was taki gen pchania się, wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli znowu "darmowym Kerfurem" będzie się można wozic za darmo po mieście - bo pierwsze drzwi będą nieczynne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ten sklep w którym robisz zakupy spożywcze i piekarnia która piecze chlebek dla Ciebie tez? Czy tylko Ty nie będziesz pracować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jest podstawa prawna do wydzielania takiej strefy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis kłamie klamal i będzie kłamał jak mowilem że ta sekta niszczy Polaków nie myslalem ze w sensie doslownym. A taraz KK zaprasza na większą ilość mszy. Nie no qrwa to okazja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może przy tej okazji i ciepłej pogodzie przestać grzać w autobusach i trolejbusach. Zablokowane okna to już zwykłe chamstwo ze strony MPK. Jak będziemy się kisić w takim zaduchu razem z bakteriami, wirusami, bździnami i kurzem to żadne wydzielone strefy nie będą pomagaż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z nami busiarzami????:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do księży zachęcających ludzi do wizyty w kosciele. Wlnijcie się swymi pustymi czerepami w mur przy czym siły nie żałujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla przewoźników bus proponuje mierzenie temp przy wejściu w masce ochronne lub czymkolwiek co można zakryć usta dla wszystkich pasazerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zwiększenie zasiłku pogrzebowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę w tym żadnej logiki. Czyli ZTM przyznaje że jest bardzo prawdopodobne iż środkami komunikacji publicznej jeżdżą osoby zarażone, które potencjalnie mogą zarażać innych pasażerów. I żadne pozorne odkażanie niczego nie daje. A więc MPK chroni swoich kierowców z ekonomicznych względów żeby nie brali zwolnień lekarskich ale ma w głębokim poważaniu pasażerów. To samo dotyczy zreszta jazdy np. pociągiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A klecha siedzi i liczy kaske z pogrzebów. Co za zachlanna banda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkometry w Lublinie roznoszą wirusa - nie da się używać w rękawiczkach - żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karczewski do kościoła wybiera sie na 7 bo wówczas jest mało ludzi wy wszyscy też się wybieracie na 7? Super ale beze mnie i mojej rodziny. Nas nie będzie nie czekajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą robiłem zakupy. W mentalności wolaków NIC się nie zmienia: pchają się, nie utrzymują metra dystansu jakby ktoś miał się wepchną, czy może w ten sposób chcą przyśpieszyć pracę kasjerek? Ktoś mi to wyjaśni? Oczywiście te przekładki są pełne zarazków, w tym kałowych! I stosowanie przekładek, jakby ułożenie swoich zakupów z 30-40 centymetrowym odstępem było... no właśnie, jakie? Skąd w was taki gen pchania się, wszędzie.
 Hahahah ale mam brechtę takich spanikowanych frajerów \. Wczoraj chodziłem po mieście i śmiałem się od ucha do ucha widząc te kolejki w aptekach wystające na zewnątrz oraz kolejki w dyskontch. Beka z frajerów :DDDDDDDDDDD 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą w kościele siorbac kichac i kaslac w rytm psalmow. No na zdrowie to nie wyjdzie nikomu. Ci co pojda to katoliccy kamikadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak na prawdę to są wydzielone strefy VIP dla kibiców Motoru, którzy jak wiadomo jeżdżą MPK za darmo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...