Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wygraj romantyczną kolację walentynkową w Hotelu Korona!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2019 r. o 12:56 Powrót do artykułu
Chętnie bym poszedł problem jest taki że nie mam z kim i nie mam fb
Odpowiedz
Romantyczna kolacja walentynkowa ? Tylko z Marcinem. 9 lat temu  14 lutego czekałam z utęsknieniem na przyjazd mego księcia z bajki. To było nasze drugie spotkanie, a pierwsze sam na sam. Przyjechał.. rano, ok 9:00 poszliśmy do parku. Spacerowaliśmy, spacerowaliśmy, spacerowaliśmy….10h !! Tak ! Bez jedzenia, bez picia !! miłością jak widać można się najeść :D Ok 20:00 miał pociąg powrotny i znów dzieliły nas złe kilometry. To był wyjątkowy dzień, magiczny, pełen uścisków i motyli w brzuchu. Dziś ? dziś jesteśmy razem prawie 9 lat, po 4 latach na odległość, zamieszkaliśmy razem i chętnie walentynki spędzimy na romantycznej kolacji ;)
Odpowiedz
My i tylko my, oraz jeszcze dwie pary! Dlaczego my? 40 lat poslubie , dwie corki, dwoch zieciow, oraz piec cudownych wnuczek!! I to by bylo na tyle. Czekam na zaproszenie!!!!!
Odpowiedz
Z ogromną chęcią wybrałbym się z mężem Pawłem, jedną z trzech największych miłości mojego życia♡ (dwie kolejne miłości to oczywiście nasi cudowni synkowie). Taka randka odświeżyła by nasz związek i byłaby szczyptą zapomnianego przez nas romantyzmu.
Odpowiedz
Zaproszę męża .Za to że jest ze mną już ponad 20 lat. Nie żałuję ani jednej chwili ."Jeżeli kochasz czas zawsze odnajdziesz nie mając nawet ani jednej chwili." ks. Jan Twardowski
Odpowiedz
A basen na podadzą pielęgniarki? czy jest taki 3mx0,8 niebieski?
Odpowiedz
Witam, jesli kolacja to tylko z ukochaną żoną. Obchodzimy w lutym piątą rocznicę poznania. Miesiąc to magiczny, a jeśli magia to chciałbym wyczarować dla swojej drugiej połówki pyszną kolację w wyjątkowym miejscu. Pozdrawiam
Odpowiedz
Ja z moim Krzysztofem w tym roku obchodzimy 10 rocznicę znajomoći. Jest to sierpień ale w Walentynki była by to syper okazja powspominać minione lata
Odpowiedz
A jak nie mam faceboooka to jestem dyskryminowany !!! Jakim prawem ?
Odpowiedz
Jestem po sześćdziesiątce i nadal mogę
Odpowiedz
Moja walentynka mieszka na dziesiątej. Fajnie by było zjeść kolację razem!
Odpowiedz
Przydałby się pokoik na całą noc chciałbym w końcu się wyspać to 500+ mnie wykończy szóstka dzieci nie daje spać chciał bym wygrać
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.