Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wygraj voucher na wakacje

Utworzony przez and couires, 21 maja 2013 r. o 16:46 Powrót do artykułu
Because na waszej stronie nie można zarezerwować biletu lotinczego z LUZ. A lotnisko już prawie pół roku istnieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm ciekawe co można by dostać za voucher warty 300 zł o wiem...nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 300 zł można polecieć do różnych Państ Europejskich. Ja ostatnio byłam w Szwecji za niecałe 100 zł w 2 strony, a w Anglii za 40 zł w 2 strony. Dodatkowo można zasponsorować sobie pobyt w SPA w jakimś fajnym hotelu, wyjąć samochody i zwiedzić nasz kraj, albo pojechać do Chorwacji na własny koszt i ale nocleg opłacić sobie z vouchera... jest dużo opcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiście nie wierzę w takie rzeczy, ale to w zasadzie wynika z tego, ze na prawdę nie mam szczęście w konkiursach i wychodzę z założenia, że jeśli nie zarobię sobie na wakacje to nie będe ich miała, w rzeczywistości nigdy nie ma nic za darmo i otrzymanie tego vouchera też zapewne później się z czymś wiąże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...