Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wygraliśmy mieszkanie w loterii Dziennika Wschodniego!

Utworzony przez Kris i Emilia, 29 czerwca 2012 r. o 08:01 Powrót do artykułu
Łowicz gratuluje wygranej, wielkie szczęśćie, mamy nadzieję, że będzie się super mieszkać! Pozdrawiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w pi..u wylosował... i cały misterny plan też w pi..u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje przesyła Mateusz i reszta rodziny Jurkowskich z Zemborzyc Tereszyńskich )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina to chyba powinna gratulacje złożyć osobiście albo przez telefon, a nie na forum Gratulacje dla pana Romana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K... kolejni rdzenni mieszkańcy Lublina z podlubelskiej wioski. Same buraki. To po co było pole sprzedawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emilka, gratuluje Twoim rodzicom!!! Koleżanka ze studiów Magda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro gazeta taka bogatato może na Dom Dziecka coś rzuci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję wielkiej wygranej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale!!!!!!!! Gratulacje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanie na pierwszym piętrze nad sklepami. Ale mi wygrana. Od 5 rano do 20 będą się tłukli sprzedawcy, klienci. Huk samochodów dostawczych i smród spalin. A jeszcze podobno piękny widok na Zalew Zemborzycki - tylko co można zobaczyć z poziomu pierwszego piętra?! No i jeśli to nie będzie mieszanie z widokiem na okna następnego budynku. Ogółem reasumując: i tak taka lokalizacja mieszkania miałaby ograniczoną liczbę chętnych do jego zakupu. Koniec Lublina, zbyt blisko przystanku i głośnego skrzyżowania. W leci od świtu do zmroku wrzaski mieszkańców spacerujących z dziećmi nad wodą. Dlaczego ci ludzie nie mogli dostać mieszkania w mieście, w jakiejś normalnej dzielnicy? W dodatku dwa pokoiczki to klitka.Tak, wiem, że darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ogółem reasumując" to tyle co cofać do tyłu...I skoro wiesz,że sie w uzębienie nie zagląda to tego nie rób.A swoją drogą,pewnie cię nie wylosowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...