Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyleczą fantomy, potem nas. Nowe centra symulacji medycznej w Lublinie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 sierpnia 2018 r. o 21:09 Powrót do artykułu
Gdzie manekiny co mają wagę +130 kg i trzymają telefon w obu dłoniach? To przyszłość Polski urodzonej po 1989 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSEI to dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie będzie tak ja w realu jak w PSK 1 czyli manekin 130 kilo i dwie pielęgniarki przekładają pacjenta z łóżka na łóżko a jak idą na zwolnienie leczyć kręgosłup to dyrektor jedzie w tej sprawie do prokuratury - ten przykład powinien być w każdym podręczniku akademickim jako wzór stawiany żeby przyszli adepci zawodu wiedzieli co ich czeka w lubelskich szpitalach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu ma plecak, co hiszpan?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i niech się szkolą! W Szwecji mamy wielki popyt na wykształconych medyków i przywitamy ich z radością oraz godną zapłatą za świadczone usługi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słuszne posunięcie - bo za ostatni atak na środowisko pielęgniarskie ze strony sitwy dyrektorsko-uczelniano-lekarskiej zabroniłem żonie edukowania młodszych pielęgniarek i to polecam wszystkim starszym pielęgniarkom - przychodzą to młyn i nie ma cackania, bo w końcu ja płaciłem za jej lata edukacji dzisiątki tysięcy (całkowity koszt) i nie ma nic za darmo, podobnie jak z leczeniem, bo pomimo że żona pracuje w słóżbie zdrowia to też muszę płacić za jej leczenie w prywatnych gabinetach, dlatego inwestujcie te miliony i proponuję jeszcze w tych centrach symulacji zatrudnić za flaszkę bezdomnych alkoholików żeby się sfajdali w łóżku żeby młode miły opanąwaną toaletę do prefekcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzystko sztuczne, z dykty i plastiku. Jak nasza cała służba zdrowia. A gdzie symulacja kolejki do specjalisty z zapisem na 2025 rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie szpitale to centra symulacji medycznej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak zwykle pominięto fizjoterapię, która z centrum powinna skorzystać na równych prawach z innymi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...