Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyłudziła od ludzi miliony. Mąż Iwony K. wrócił do służby w policji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2017 r. o 09:27 Powrót do artykułu
A gdzie rodzina?? Rodzice siostra Ewelina?? Używają rece teraz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medal jej dać, a tych oszołomów, miłośników łatwego zarobku jakoś mi nie żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że wydymała tych leszczy!!Frajerstwa w społeczeństwie bez liku, jest kogo golić!! Żadnej forsy nie powinna zwracać, wyjdzie niebawem,  za dobre sprawowanie i pobaluje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewinni! Oni sa niewinni!! A pies wozi sie sraczkowata Audica na warszawskich blachach! Czesto pod szpital podjezdza czyli chory,,, a na a7 zarobil legalnie lapiac bandytow!! A pamietam pare lat temu Iwona sprzedawala w miesnym w belzycach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 100 procent nie byli w separacji . Kto daje rozwod w dwa tygodnie samo uprawomocnienie trwa dwa tygodnie. Zadnej separacji nie bylo. Troszkę trzeba ich przycisnąć i zaczna mowic jak bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę teraz i złodzieje w policji pracują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest! W rządzie złodzieje w policji teraz też złodzieje pracują. No teraz to we łbach im się całkowicie poprzewracało. Pies się wozi furą, a Iwonka nie wie gdzie się pieniądze ze złodziejstwa podziały. A rodzinka jak się szybko wzbogaciła i nabyła wielomilionowego majątku w ciągu dwóch lat. Nie mają świnie wstydu!!! A kozła ofiarnego tłumoka po zawodówce do pierdla wsadziły! Chyba powinni mieć odebrany ten majątek ze złodziejstwa i powinni wszyscy do pierdla trafić za kraty na długie lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tutaj, aby dać świadectwo, jak wróciłem do mojego męża, który opuścił mnie ponad 3 miesiące, jesteśmy małżeństwem od ponad 7 lat i dostaliśmy dwoje dzieci. sprawy układały się dobrze i zawsze byliśmy szczęśliwi. aż pewnego dnia mój mąż zaczął zachowywać się w sposób, którego nie mogłem zrozumieć, byłem bardzo zdezorientowany tym, jak traktował mnie i dzieci. później w tym miesiącu nie wrócił do domu i zadzwonił do mnie, że chce rozwodu, i zapytałem go, co zrobiłem źle, aby zasłużyć na to od niego, wszystko, co mówił, to to, że chce rozwodu, że mnie nienawidzi i robi nie chce mnie znowu widzieć w swoim życiu, byłem szalony, a także sfrustrowany Nie wiem co robić, byłem chory przez ponad 2 tygodnie z powodu rozwodu. Kocham go tak bardzo, że był dla mnie wszystkim bez niego moje życie jest niepełne. Postanowiłem więc powiedzieć mojej współpracowniczce i kiedy jej powiedziałem, powiedziała mi, że istnieje psychiczny rzucający zaklęcie o imieniu Dr.ODIGIE, że powinienem się z nim skontaktować, aby mógł rozwiązać moje problemy, nigdy nie uwierzyłem, ponieważ spotkałem tych, którzy wzięli mój pieniądze bez sprowadzania mojego męża. Więc powiedziała mi, że DR.ODIGIE jest w 100% gaurantee, że to ona jej pomogła, kiedy jej mąż ją opuścił. Podała mi swój e-mail i wyjaśniłem wszystko, co mu się przydarzyło. I powiedział mi tylko, żebym się nie martwił, że mój mąż wróci do mnie, gdy tylko wyjdzie, myślałem, że to żart. Ale to było dla mnie niespodzianką, kiedy stało się tak, jak powiedział doktor ODIGIE. Teraz pozostawiam świadectwo tego, co może zrobić doktor ODIGIE. Jeśli więc przechodzisz przez podobny problem, tak samo jak ty, a także kontaktujesz się z dr. ODIGIE, wiem, że on również rozwiąże twój problem. Możesz skontaktować się z nim poprzez jego adres e-mail (drodigiesolutionhome@gmail.com), możesz również skontaktować się z nim w sprawie aplikacji na telefon na +2348113585486
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szybko odzyskać swojego kochanka Ex? 100% uczciwego rzucającego czar, który jest prawdziwy i potężny ... Dzięki Dr.OGUNAMEN za przywrócenie mojego chłopaka z Ex po tym, jak mnie opuścił i za inną Dziewczynę. Moje imiona to Cierra bankier z zawodu, po 5 latach bycia w związku z Brownem, zerwał ze mną, zrobiłem wszystko, aby go sprowadzić, ale wszystko było na próżno, tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości mam dla niego, błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem komuś online, a ona zasugerowała, że ​​powinienem skontaktować się z rzucającym czar, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, by go sprowadzić, ale jestem typem, który nie wierzy w zaklęcie, nie miałem wyboru, jak spróbować, Szukam prawdziwego i potężnego czaru rzucającego zaklęcie i natknąłem się na stronę internetową, która sugerowała, że ​​Dr.OGUNAMEN może pomóc szybko wrócić do zdrowia i powstrzymać rozwód lub zerwanie, i tak dalej, więc poczułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam zrobić, a ja to zrobiłem, a potem zrobił dla mnie zaklęcie powrotu. 7 dni później mój chłopak (Brown) wrócił do mnie, płacząc i błagając o moje wybaczenie. Dziś jestem taki szczęśliwy i chcę polecić tego wspaniałego czarującego zaklęcia każdemu, kto naprawdę potrzebuje pilnego rozwiązania swoich zerwanych związków i małżeństwa. Po prostu skontaktuj się z wielkim "Dr.OGUNAMEN" Jeśli masz jakiekolwiek problemy skontaktuj się z nim i gwarantuję ci, że on ci pomoże., Wyślij go na adres ugbegundenger@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIADECTWO Nazywam się Donna, jestem z Polski, dzielę się tym z bazą światową na mojej prawdziwej historii życia, chcę, aby świat dowiedział się o Dr Ogundele, wspaniałym człowieku, który jest silny i uczciwy, miałem problemy z moim mężem a on poszedł dalej mnie rozwieść, tylko dlatego, że nie miałem dla niego dziecka po 9 latach małżeństwa, i wszędzie szukam pomocy, wiem, że można mi pomóc i widziałem reklamę jednego człowieka mówiącego o Dr Ogundele o tym, jak mógł mu pomóc 24 godziny, szybko skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, że pomoże mi z moim problemem w ciągu 48 godzin, nie byłem pewien jego słów, aż do teraz sprowadził mojego męża, który wyszedł w mniej niż 48 godzin a od czasu powrotu męża jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, ponieważ jestem w ciąży z małym chłopcem, dziś zeznaję, ponieważ powiedziałem do doktora Ogundele, że dam znać światu o nim, a nawet tym, którzy potrzebują rozwiązania w swoich problemach życiowych, skontaktuj się z nim już dziś i uzyskaj rozwiązanie poprzez: WhatsApp i Viber Chat: +27638836445. Email: ogundeletempleofsolution@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam świetną informację dla wszystkich na tym forum. Czy słyszałeś o rzucającym zaklęcia, dr Ogundele? Ten człowiek przywiózł mojego męża, który opuścił mnie na 7 lat w ciągu 24 godzin ze swoimi mocami, mam na imię Isabella, jest prawdziwy, skontaktuj się z nim na jego czacie WhatApp lub Viber: +27638836445.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUSISZ PRZECZYTAĆ: Cześć, jestem Michael Traversa Po 3 latach związku z Heleną zerwała ze mną, zrobiłem wszystko, co możliwe, by ją sprowadzić, ale wszystko poszło na marne. Tak bardzo jej pragnąłem z powodu miłości, którą do niej mam, błagałem i składałem jej obietnice, ale odmówiła. Wyjaśniłem mój problem mojemu przyjacielowi, a on zasugerował, że powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby ją przywrócić, ale jestem typem, który nigdy wcześniej nie wierzył w zaklęcia, nie miałem wyboru, jak dać mu próbę, skontaktowałem się z rzucającym zaklęcia na jego WhatsApp, i powiedział mi, że nie ma problemu, że wszystko będzie w porządku w ciągu 24 godzin, że mój były wróci do mnie w ciągu 24 godzin po rzuceniu zaklęcia, rzucił zaklęcie i, co zaskakujące w ciągu 24 godzin było około 16.00 07.02.2020. Helena (moja była) zadzwoniła do mnie, byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon i powiedziała tylko, że jest jej tak przykro z powodu wszystkiego, a ona zgodziła się znowu ze mną mieszkać. Byłam bardzo szczęśliwa i poszłam do niej, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. Od tamtej pory obiecałem, że każdemu, kogo znam, który ma problem z relacją, pomogę takiej osobie, kierując ją do jedynego prawdziwego i potężnego rzucającego zaklęcia, który pomógł mi z moim problemem. Skontaktuj się z Dr Ogundele z WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...