Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyłudzili kredyty i dwa porsche cayenne

Utworzony przez Michał, 12 maja 2012 r. o 10:31 Powrót do artykułu
Tu Proszę Państwa mamy przykład jak kraść. Wyrok to max 8 lat więzienia, a pieniądze jakie teraz mają wystarczą na resztę życia. Gratulacje dla panów i pani a dla banków i instytucji finansowych dwója!, za kiepskie standardy w sprawdzaniu swoich klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAki ten kraj dziwny, tacy ludzie dostają kredyty sięgające miliona złotych i nikt im nie mówi, że nie mają zdolności kredytowej itp. Człowiek uczciwy w tym kraju nic nie będzie miał zarabiając około 3000zł idę do banku a tam mówią mi, że max jaki kredyt mi dadzą na mieszkanie to 160 tyś. Niestety wystarczy to na mieszkanie około 35m2 dla rodziny z 2 dzieci to raczej trochę mało. Nadmieniam, że nie interesuje banku to, że wynajmując mieszkanie ponoszę koszty równe a nawet wyższe niż rata kredytu jaką musiałbym płacić. Poprostunie i koniec nie dostanie pan kredytu. A tutaj lewe kwity i można brać kredyt na taką kwotę. Nie rozumię tego. Przykre to lecz prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Można sprawdzić tych aniołów biznesu na fejsie, hahaha.. Dorobili się cwele!
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2013 r. o 09:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeby tylko tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha pana (...) znam osobiście i wiem, że jego długi sięgają kilku milionów, wyłudzał z banków, naiwnych klientów a także od znajomych.
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2013 r. o 09:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj memory memory a mowiles ze cie zycie nauczylo i bedziesz zyl jak nalezy smiechu warte powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biznesmen zyjacy na kredycie za pieniadze szarych ludzi ktorych podobno naucza zycia bo sam przezyl wszystko hehe zobacz Memory ja tu ty tam bo ja mam zasady lojalnosc podobno pierwsza zasada kodeksu honoru... gdzie te fury wille agencje i cala reszta ?? dobrze ze sie poznalem wczesniej na Tobie jak bylo dobrze to bylo kasa sie konczy i co bolii zycie 9m2 cztery glowy na krzyz znasz zycia wyboje kiedy mowisz to sram juz na Ciebie oddaj 100PLN co ci pozyczylem na paliwo do Mercedesa S BRABUS ku#wa szkoda ze nawet jak naklejales sobie naklejke na klape nie dogadales sie z krecikiem zeby nakleic po tej samie stronie haha Patrol Rutkowski Wiesz z kim tanczysz dziwko ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostaną mniej niż za 1g marihuany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet rodzine oszukiwał,dupek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie gadajcie wojtek był jaki był ale ogólnie dobry chłopak jest. Jak się dało banki rąbać na kase to ich rąbał. Ja osobiście do niego nic niemam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAJOMY daj jakis namiar na siebie chciałabym porozmawiac................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok, szok, jeszcze raz nie wierzę czy to ten (...) ma żonę (...) i jedno dziecko?
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2013 r. o 09:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy ma swoj sposob na zycie wojtek mial taki dalo sie to kosil i tyle rowny gosc z niego jest jak mogl to pomagal ludziom a teraz kazdy na niego kita obrocony i wielce zbulwersowany kazdemu zdarzyc sie moze oby dostal jak najmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy napisał:
nie gadajcie wojtek był jaki był ale ogólnie dobry chłopak jest. Jak się dało banki rąbać na kase to ich rąbał. Ja osobiście do niego nic niemam.
Jaki on tam dobry chłopak, (...) to dobry tylko nienajedzony forsy.czy ma on jeszcze to posrednictwo na niepodległości, wiesz cos?
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2013 r. o 09:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A I MNIE OSZUKAŁ NA KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH, A PODOBNO KOLEGOM ZAWSZE ODDAWAŁ. ZAWSZE MU MAŁO BYŁO I NA CO TO TERAZ POSIEDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRY CHŁOP A ŻE ZAROBIĆ POTRAFI TO TYLE JEGO..TRZYM SĘ WOJCIECH.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem cierpliwy zaczekam kiedy szmata wyjdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w krakowie jak pracował w drogówce to co ku..as nawywijał? niech sie cieszy ze jeszcze w pierdlu posiedzi a nie pod ziemią!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/radardokladny Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...