Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Amerykański Anglik Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu Wielkiego Twierdzenia Fermata. Jego wynik należy traktować jako potworne oszustwo świata, gdyż prof. dr Wliles doskonale doskonale, że się pomylił i wcisnął światu fałszywy dowód FLT (WTF). Wyróżnik (delta) jest u Wilesa kwadratem iloczynu potęg stopnia nieparzystego większego od 3, tj. potęg z równania Fermata. W żadnym wypadku nie daje to sprzeczności w ramach dowodu nie wprost. Nieistnienie takich krzywych Freya wynnika tylko i wyłącznie z mojego przepięknego dowodu WTF - jedynego na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amerykański Anglik Andrew John Wiles nie udowodnił Wielkiego Twierdzenia Fermata. Jego wynik to potworne oszustwo świata, bo prof. dr Wiles wie, że się pomylił i wcisnął światu fałszywy dowód FLT (WTF). Wyróżnik (delta) jest u Wilesa kwadratem iloczynu potęg stopnia nieparzystego większego od 3, tj. potęg z równania Fermata. W żadnym wypadku nie daje to sprzeczności w ramach dowodu nie wprost. Nieistnienie TAKICH krzywych Freya wynnika tylko i wyłącznie z mojego przepięknego dowodu WTF - jedynego na świecie. LEGENDA O NAUCZYCIELU MIANOWANYM SP3 W LUBLINIE, który z niej uciekł z powodu zbyt niskiego wynagrodzenia za ciężką pracę w charakterze nauczyciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.