Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Artykuł obok. "Puste pociągi na lotnisko na torze za 14 mln zł" to ja się pytam dlaczego buractwo nie rzuciło się na szabrowanie kolei? [Misiuuu]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała Kobieta potrafiła coś zbudować i leczyć ludzi. Najgorsi są tacy co nic nie zrobili w swoim marnym życiu a potrafią tylko pluć jadem i nienawiścią. Polska i 98%  obywateli mienią  się katolikami. Opluwanie to jest tzw polska specjalność. Nikomu nie życzę aby znalazł się w  szpitalu z powodu nowotworu wtedy mówiłbyś innym głosem i dziękowałbyś tej obecnie przez ciebie obrażanej Kobiecie Pani Profesor Starosławskiej. Zaszczuć można każdego człowieka w imię czego zawiści mały nieudaczniku. Zacznij od siebie co zrobiłeś dla innych niech to będzie mottem dla ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ad vocem, nie wiem skąd te emocje, nie przeczę ,że pani dyrektor zrobiła wiele dla COZL ,nawet powiem więcej nieładnie i brutalnie się jej pozbyto,ale niech spojrzy na to realnie,czy swoimi czynami sama nie ukręciła na siebie bicza, czy pycha ,o której tak wiele słyszałem i piszą na forach internauci nie doprowadziła do tego. A co do mnie,skąd ty wiesz czy jestem niedacznikiem czy nie,i czy nie robię wiele dla pacjentów ,także nowotworowych, co do kwalifikacji zawodowych to nie mam wcale kompleksów i gotów bym je porównać z adekwatnymi onkologa nawet z tytułem profesora, Pamiętaj,prawdziwe anioły po cichu wykonują swoją pracę ,nie w blasku fleszy , swoim blaskiem odbijają się w oczach Boga, to też niech dla ciebie pozostanie mottem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno, żeby moje sądy nie były zbyt ostre,tym bardziej ,że nie znam prof. Starosłwskiej, postąpiono z nią bardzo nieładnie i brutalnie, myślę,że zrobiła bardzo wiele dla lubelskiej onkologii,nie wyobrażam sobie np..siebie bym był w stanie przez tyle lat kierować taką ogromną inwestycją, więc chociażby z tego tytułu należą się honory dla pani Starosławskiej,trzeba tu być uczciwym i myslę,że osoby ,którre podjęły decyzje o jej odwołaniu są delikatnie mówiąc bardzo nie fair. Niestety wdała się w wir brutalnej polityki. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna ta dyrektor. Tak przepracowana na kilku etatach stąd też pewnie zwolnienie lekarskie na chorobę zwaną oderwanie dyrektorskiej d..y od stołka.       
Etat, to chyba coś takiego, co trwa osiem godzin, formalnie ma się rozumieć. Jeśli więc Ela wypełniała dotychczas wszystkie czynności służbowe na kilku etatach. STOP. To co. To nic nie wypełniała? Jasiu, co to znaczy "kilka"? Wiem, nic nie mów. Ela pracowała na parze etatów. Gotowała na parze w ramach rewolucji? Można charować na: 0 etatu, czyli w ogóle (tylko mi tu nie wykluczaj po polsku) lub ("przez" wykluczenia) na czarno; fragmenty etatu, czyli jakieś jego "cząstki" wymierne; nie na, lecz być na pełnym - po prostu - na etacie i dojechać, wrócić, najeść się, wyhigienizować pupę, dać mężowi lub kochankowi, wypocząć, nie wpaść w poślizg, a nade wszysto wiedzieć kiedy i kto spośród jej pacjentów pójdzie do Św. Piotra na pewno, a kto tamże nie wejdzie od razu (schodzą do piekieł źli, a wchodzą do niebios dobrzy) i wszelkie inne możliwości, nie wykluczjąc przeszczepu znowotworowaciałowego tułowia do klepicha. Ależ ta Ela to sprytna baba, albowiem zajmowała aż dziewięć etatów (nie będąc kotem o dziewięciu ogonach) - no bo skąd mogę wiedzieć co to jest liczebniczek nieokreślony. Kilka to w zawiasach otwartych (2,10), czyli od 3 do 9 - dobra włącznie. Te, a może trzeba to podsumować?  Eee, lepiej pomnożyć. Ela pracowała na 27 etatach. Komu mam dać w pysk, za zwolnienie tak chciwej osoby? Nie daj Panie Boże abym spostrzegł, że w tym samym miejscu działa Spóleczka Prawa Handlowego. Wtedy bowim wiele szczęk gotowych będzie do przeszczepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytuję słowa wieszcza z Lublina. Chłop żywemu nie przepuści, chłop żywemu nie przepuści. Jak się żywe napatoczy, nie pożyje se a juści. Źle to wrózy, a tym z rakiem to ja nie zazdroszczę.
Cytuję słowa wieszcza z Lublina. Chłop żywemu nie przepuści, chłop żywemu nie przepuści. Jak się żywe napatoczy, nie pożyje se a juści. Źle to wrózy, a tym z rakiem to ja nie zazdroszczę.
Święte słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatem Ela będzie miała 27 emerytur, koro pracuje na 27 etatach. Tak myślą zdrowi i chorzy. Tego faktu nikt nie zaleczy, nie uleczy, nie wyleczy. Biedny naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...